י"ח תמוז התשפ"ד
24.07.2024

צפו: ילד הפלא נהוראי תורג'מן שר 'מאמא דיאלי'

קליפ חדש מבית היוצר של ילד הפלא המוכשר נהוראי תורג'מן - מאמא דיאלי • מילים ולחן: מוטי אוחיון, עיבוד: ציקי זנתי

צפו: ילד הפלא נהוראי תורג'מן שר 'מאמא דיאלי'


נהוראי תורג'מן (11) גדל בבית בניחוח של מוסיקה ויהדות. אביו פייטן שמופיע בבית הכנסת בשבתות ומתפרנס ממסעדנות. את אהבתו למוסיקה והיכולת הווקאלית הנדירה בה ניחן גילו הוריו כבר שהיה בגיל 6 בערבי השבת בבית הכנסת. אך המעבר לעולם המוסיקה וההופעות התחיל לצידו של המפיק המוסיקלי ציקי זנתי (מי שעומד מאחורי קריירות מפוארות כמו עופר לוי, אייל גולן, יואב יצחק, חיים משה, חיים ישראל, איציק אשל ועוד רבים ומוכשרים מתעשיית המוסיקה).

החיבור החל לפני מספר שנים שנהוראי היה בן 8 במפגש לא מתוכנן. ציקי זנתי חיפש מקהלת ילדים לפרויקט מוסיקלי שהפיק בזמנו ומפגש המוסיקלי בין השניים יצר חיבור מיוחד במינו ציקי זנתי: "היו בחדר לפחות 12 ילדים מוכשרים אבל בנהוראי תורג'מן היה משהו לא רגיל ... הוא לא היה עוד ילד מזמר. היה בו נפש בוגרת של זמר והבנתי שיש לי חיבור משמיים לילד הזה".

ציקי באישור הוריו של נהוראי החליט לצאת למסע של צמיחה מוסיקלית עם נהוראי. בן חיפוש חומרים מתאימים לגילו הצעיר החלו לכתוב ולהלחין אלבום שהבשיל והתבגר לתוך עולם המוסיקה. לפני כשנה צילם ציקי בפלאפון קטע קטן מחזרה עם נהוראי לשיר המוכר "נחמוני" והעלה לרשת הפייסבוק, השיר הפך וירלי וגרף עשרות אלפי צפיות ושיתופים תוך 3 ימים, זה כבר היה הסימן שהבעיר את האש לצאת לדרך.

אחרי אין ספור כניסות חופה והופעות באירועים נהוראי תורג'מן בסינגל חדש באווירה וסגנון מרוקאי "מאמא דיאלי". את השיר כתב והלחין מוטי אוחיון בניצוח של ציקי זנטי. הקסם והיכולת הווקאלית של הילד פשוט מהפנטים.

נהוראי תורג'מן
"מאמא דיאלי"
מילים ולחן : מוטי אוחיון עיבוד : ציקי זנתי
נהוראי תורגמן - מאמא דיאלי
נהוראי סינגל נחמוני שיר מאמא

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד