ט"ז סיון התשפ"ד
22.06.2024

תביעת מיליונים נגד פייסבוק: "גן עדן לטרור"

ארגון 'שורת הדין' יוזם תביעת ענק נגד הרשת החברתית: "הפך לכלי לעידוד הסתה ופגיעה ביהודים"

צילומסך
צילומסך


בעקבות גל הטרור, פתח ארגון "שורת הדין", העוסק במלחמה משפטית נגד הטרור, במהלך חסר תקדים: תביעה המונית נגד פייסבוק העולמית תחת הכותרת: "תובעים את פייסבוק – מנתקים את הטרור".

הארגון קורא להצטרף לתביעה שתתנהל נגד פייסבוק בארה"ב.

בכוונת הארגון להוציא צו מניעה נגד פייסבוק לסגירת כל דפי ההסתה, צו המורה להם לנטר את דרכי ההסתה ולחסום אותם, וכן להטיל עליהם את האחריות להותרת המחבלים ברשת.

"לפייסבוק האמצעים לחקור ולנטר כל מילה שנכתבת באתרם. לא ייתכן שדפים שלמים בפייסבוק יוקדשו להסתה לרצח יהודים ושמחבלים יפרסמו פוסטים שיהפכו פופולאריים בקרב חבריהם ויעודדו אותם לרצוח. העובדה שהפייסבוק הופך לכלי לעידוד הסתה ופגיעה ביהודים היא אבסורד שאיננו מתכוונים לאפשר לו להמשיך" אומרים בשורת הדין.

בשלב הראשון יצאו ב"שורת הדין" בעמוד מיוחד שבו ניתן יהיה להירשם כדי להצטרף לתביעה הגדולה. המשרד המטפל בתביעה הוא משרד עו"ד מניו-יורק, ההצטרפות הינה ללא עלות.

עוד מתכוונים ב"שורת הדין" לקרוא לציבור לשלוח אליהם כמה שיותר דוגמאות להסתה בפייסבוק – כך שניתן יהיה להשתמש באלו בתביעה הגדולה המתוכננת.

בעמוד שפתח ארגון שורת הדין נכתב: "המחבלים אינם מגיעים מעצמם. הם כותבים פוסטים, הם מעודדים את חבריהם לרצוח יהודים. הפייסבוק הפך לחממה אנטישמית לרצח. הצטרפו אלינו לתביעה נגד פייסבוק – שתסגור את דפי ההסתה, ותעצור את הטרור".

עו"ד ניצנה דרשן לייטנר, יושבת ראש ארגון "שורת הדין", אמרה כי "לכל ישראלי שיושב כעת בבית – יש מה לעשות כנגד הטרור. הצטרפו אלינו כעת. הדבר דומה בחשיבותו לפעולות של הגברת האבטחה, ומטרתו למנוע את הטרור. הפייסבוק הפך כיום לגן עדן לטרוריסטים".

קישורים:
האתר של שורת הדין
פייסבוק טרור הסתה רצח

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד