1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מפלגות

בנט תוקף: "לא חומה פיזית. רק חומת הרתעה"

יו"ר הבית היהודי נגד החומה בג'בל מוכבר: "חומת הרתעה זה שמחבל שיוצא מהבית יודע שהוא לא יהיה קיים יותר" • צפו
אבי שיף, ו' חשון תשע"ו 19/10/2015 15:36

בנט היום בישיבת הסיעה. צילום: יונתן זינדל - פלאש 90 בנט. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90


שר החינוך ויו״ר הבית היהודי נפתלי בנט התייחס היום (ב) בפתח ישיבת הסיעה לחומת האבן הזמנית שהוקמה בשכונת ג'בל מוכבר בירושלים, ואמר: "לא חומה פיזית, רק חומת הרתעה. אנחנו נמצאים בעיצומה של מתקפת טרור על ישראל. אני רוצה לומר באופן ברור, כדי להתמודד עם הטרור, יש רק חומה אחת שאפקטיבית: חומת הרתעה, ולא חומת בטון.

"חומת הרתעה זה אומר שמחבל שיוצא מהבית יודע שגם הוא לא יהיה קיים יותר, וגם הבית שלו לא יהיה קיים יותר. חומת הרתעה זה אומר שכשרואים מחבל חמוש מנסה לפגוע באזרחים צריך לירות על מנת להרוג. נקודה. חומת הרתעה זה אומר שמחבל לא יוכל לקום על רגליו תוך כדי פיגוע, כמו המחבל מבזק, ולשוב ולנסות לדקור יהודים"."חומת הרתעה זה שעם ישראל נשאר תמיד בכל חבלי ארצו, ושום טרור לא יזיז אותנו מכאן. חומת הרתעה זה אומר שההסתה תיעצר, ושאבו מאזן יקבל יחס שמגיע לאדם שמעודד טרור. חומת הרתעה זה שערביי יו"ש יבינו שתם עידן המדינה הפלסטינית. לטרור לא מגיעה מדינה".

בנט הוסיף ואמר: "חברים, חומת הרתעה זאת הדרך היחידה להתמודד עם הטרור. זה לא קל, אבל ב-100 שנות ציונות שום דבר לא היה פה קל. שלשום חנכתי גן ילדים מדעי מופלא בבאר שבע. פגשתי ילדים אופטימיים, גננות וסייעות שגרמו לי להבין באותו רגע שהחינוך הוא הדבר האמיתי שאיתו ננצח. הניצחון שלנו הוא שנמשיך להתפתח חינוכית וטכנולוגית. שנהיה אור לגויים. מול מי שמקדש את המוות – אנחנו ננצח בחיים".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בנט הוא לא בחור אחראי יש יותר אחראים ממנו צריך לפטר אותו מיידית ולהעביר אותו מתפקידו אין דבר כזה ימיני זה לא בא בחשבון  

  אברהם חיים טובול

  • תוציאו את האדם הפרא אדם הזה מהעיר שלנו הוא מבייש אותנו בצורה לא נורמלית נגמר הסיפור טובול החוצה 

   איש טבריה ומוקירי העיר

 2. בדרך שראש הממשלה ובנט מנהלים את המשא ומתן המדיני להסדרי תשלום בשביל  

  נקודה למחשבה

;