י"ח סיון התשפ"ד
24.06.2024

קול ברמה: לא נשדר את הראשל"צ

בתחנת הרדיו הספרדית מצהירים כי ויתרו על שידור השיעור השבועי ב'יזדים' בגלל איומים פיזיים ומשפטיים

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90


תחנת הרדיו קול ברמה לא תשדר את השיעור השבועי ב'יזדים': לאחר התקפות מילוליות ופיזיות שספגו עובדי תחנת הרדיו קול ברמה בשבוע שעבר בשיעורו של הראשל"צ הגר"י יוסף, ולאחר שהתקבלה השבוע התראה משפטית מטעם חברת דר וסוחרת הפקות המעבירה בשידור את השיעור של הרב יוסף, אשר אוסרת את העברת השיעור - הוחלט בהנהלת התחנה שלא להעביר את השיעור בשידור חי.

כזכור, לפני כשבועיים הודיעו בקול ברמה על העברת השיעור של הרב יוסף, לאחר שהגיעו להסכמה עם מקורבי הרב, אך באותו ערב הוציא הרב יוסף מכתב אשר מאשר להעביר את השיעור ברדיו רק לתחנות הרדיו קול חי ורשת מורשת. בשבוע שעבר במוצאי שבת הגיעו אנשי 'קול ברמה' לבית הכנסת היזדים כדי להעביר את השיעור ברדיו, ובמהלך השיעור הותקפו על ידי מספר משתתפים והשיעור הופסק למספר דקות, במהלך ההפסקה נשמע הרב יוסף אומר כי הבעלים של רדיו קול ברמה צבי עמר הוא "רשע מרושע".

מרדיו קול ברמה נמסר כי "לאחר שבחודשים האחרונים נעשו מאמצים כבירים מצד הרדיו להמשיך ולשדר את שיעורו של הראשל"צ הגאון הרב יצחק יוסף שליט"א מבית הכנסת היזדים, מאמצים בהם היו מעורבים גם גדולי ישראל ואישי ציבור, ולאחר שהשבוע התקבלה התראה משפטית חריפה האוסרת את השידור ואף מאיימת בתביעה כלכלית ולאחר שחייהם של עובדי התחנה כמו גם ציוד יקר ערך הועמדו בסכנה במוצאי שבת שעברה, תוך גרימת חילול ה' נורא ופגיעה פיזית בעובדי התחנה. הוחלט בשלב זה לכבד את הדרישות האמורות ולנסות ככל האפשר להשכין שלום אחווה ורעות בקרב מחנה ה' בבחינת "והמשכיל בעת ההיא יידום" כרדיו שהוקם על ידי מרן זיע"א ומכיר לו טובה יום יום - נמשיך ללכת לאורו ולאורם של גדולי ישראל ככל אשר יורונו".

קול ברמה הרב יצחק יוסף היזדים שיעור שבועי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 107 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד