1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

מחלבת טרה משיקה: הדור הבא של הגבינה הצהובה

גבינה צהובה "נעם" ללא צבעי מאכל מלאכותיים וללא חומרים משמרים - הסדרה היחידה מ- 100% רכיבים טבעיים
שיווק בחדרי חרדים, י' כסלו תשע"ו 22/11/2015 11:12

_imagebank_orig_orig_75CB2660076349A69C02F1450AFE92C0.jpg


'מחלבת טרה' ממשיכה בהשקות של מוצרים בריאים אשר מבדלים אותה ממתחרותיה, ומשיקה את הדור הבא של הגבינות הצהובות: סדרת הגבינות הצהובות "נעם" הופכת מעתה לסדרה היחידה על המדף אשר עשויה מ-100% רכיבים טבעיים, ללא צבעי מאכל מלאכותיים וללא חומרים משמרים, ובכשרות מהודרת.

שנתיים לאחר שחוללה מהפכה בקטגוריית הגבינות הצהובות, עם השקת "נעם" ללא חומרים משמרים - השקה אשר יצרה שיח ציבורי בנושא חומרים משמרים ושינתה את הרגלי הצריכה בכל קטגוריות המזון בישראל - משלימה טרה מהלך פיתוח נוסף, אשר מציג חדשנות מוצרית אמתית מול המתחרים בקטגוריה.

הפיתוח החדשני הוא חלק ממטרת העל המנחה את המחלבה לכל אורך הדרך - "יותר בריא, יותר טעים" - ובבסיסה פיתוח מוצרים בריאים יותר, בעלי ערכים תזונתיים טובים יותר, תוך שמירה על טעם מצוין.

לדברי ארן אלסנר, מנכ"ל טרה: "המחלבה חרטה על דגלה חדשנות אמתית ובשורה בריאותית בכל השקת מוצר חדש. לפני שנתיים, עם המעבר למחלבה החדשה בנתיבות, אשר הינה מהמחלבות המתקדמות בעולם, יצרנו מהפכה במקרר החלב, כאשר הסנונית הראשונה הייתה השקת 'נעם ללא חומרים משמרים', דרך שיפור הערכים התזונתיים בגבינה לבנה, קרם שמנת וקוטג' עם יותר סידן ופחות נתרן ועד קטגורית הילדים, עם השקת מעדני הילדים "מוו" עם ערכי הסידן הגבוהים ביותר לצד הפחתה בתוספת הסוכר.

"בתחילת השנה הנוכחית, השקנו את השוקו הראשון בישראל ללא תוספת סוכר וללא ממתיקים מלאכותיים ובהמשך הצגנו חידוש גם בקטגוריית החלב והצענו לצרכנים משקה חלב במתיקות מעודנת ללא תוספת סוכר וללא ממתיקים מלאכותיים, אשר מתאים במיוחד לשימוש באחת מהזדמנויות הצריכה המרכזיות של חלב, קורנפלקס".

הגבינה הצהובה החדשה משווקת באריזה חדשה עם חותמת בולטת של "100% רכיבים טבעיים" המבטאת את הערך המוסף במוצר.

אלסנר מוסיף: "ממחקרים שערכנו עולה כי ערך הטבעיות חשוב לא רק לנו כיצרני מזון, אלא גם לצרכנים, ונתפס אטרקטיבי במיוחד בקרבם. כיום משפחות צעירות מודעות לתזונה בריאה ומקפידות על איכות המוצרים אותם בני המשפחה צורכים באופן יומיומי, ולכן הגבינה הצהובה נעם תעניק להם ערך אמתי - גבינה צהובה אמתית וטעימה מ-100% רכיבים טבעיים בלבד"

בעקבות מהלך השקת "נעם ללא חומרים משמרים", הפכה טרה למובילת הבשורה הבריאותית בקטגוריה ואף נהנתה מעליה משמעותית בנתח השוק בו אוחזת המחלבה בקטגוריית הגבינות הצהובות.

ניתן להשיג את גבינה צהובה נעם ללא חומרים משמרים ומרכיבים טבעיים בלבד, בכשרות הבד"ץ אגודת ישראל, בכל נקודות המכירה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;