1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

הסתה מוזיקאלית: שר 'זכרני נא' - ונעצר לחקירה

פרשת 'חתונת השנאה', בה רקדו עשרות צעירים לצלילי השיר 'זכרני נא' כשהם מנופפים בסכינים ובכלי נשק: שלושה משתתפים נוספים בחתונה נעצרו לחקירה, ביניהם הזמר שחשוד בהסתה וקטין • השלושה ישוחררו בתום חקירתם
קובי הר צבי ואלי שלזינגר, כ"ג טבת תשע"ו 04/01/2016 13:34

חתונת השנאה

נמשך גל המעצרים של משתתפי 'חתונת השנאה' שהתקיימה לפני מספר שבועות בירושלים, ואשר דלף ממנה סרטון וידאו ובו נראו עשרות חוגגים צעירים שרים את שירו של הזמר דב שורין 'זכרני נא' כשהם מחזיקים בידיהם סכינים וכלי נשק, ובשיא הריקוד אחד הצעירים אף חתך את תמונתו של הפעוט עלי דוואבשה, שנשרף עם הוריו למוות בכפר דומא.

הבוקר (ב) עצרו שוטרי משטרת מחוז ש"י שלושה חוגגים נוספים שהשתתפו בחתונה, וביניהם זמר החתונה ששר את 'זכרני נא' ונחשד בהסתה, ועצורים נוספים בשל הפרת צו והחזקת נשק.

בין העצורים שני בגירים וקטין, שנלקחו לחקירה ביחידה לפשיעה לאומנית של ימ"ר שי.

בשעה זו עדיין נחקרים שלושת החשודים והם ישוחררו בתום החקירה.כזכור, ביום שלישי האחרון עצרה המשטרה את החתן ומלבדו נעצרו שלושה בני אדם נוספים. אחד מהם, חייל שנשקו הסתובב בין החוגגים, נשפט ל-21 ימי מחבוש.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מדינה קומוניסטית.  

  משהי

 2. אז מהיום גם אסור לשיר?????  (ל”ת)

  מימי

 3. כדאי שנזכור לפני שהאדמה הזו תקיא אותנו מעליה  

  וולאנד

 4. הציונים חכמים על יהודים  

  אבי

 5. בויים ע''י השב'כ החתן סיפר שפתאום גילה מסביבו מלא חברים לא מוכרים........... הוא לא הבין איך פתאום נהייתה הצפה של אנשים. בעל האולם סיפר על אנשים הם תג  


 6. טירוף כזה של שיעמום מביא לידי חטא הוא אם כל הצרות והפיגועים  

  לא מטורף

 7. לכן הם לא מצליחים למגר את הטרור