ט' תמוז התשפ"ד
15.07.2024

הלוק החדש של משה אריה פרידמן

זוכרים את הנטורי קרתא שנלחם לצד הפלשתינים ונגד הקהילה החרדית באנטוורפן? בואו לזהות אותו עכשיו

הלוק החדש של משה אריה פרידמן

כולנו זוכרים את משה אריה פרידמן, עטור הזקן, הפיאות והשטריימל שמפגין בשבת לצד הפלשתינים, ומי לא זוכר אותו מגיע בלבוש חרדי לכנס מכחישי השואה שנערך לפני מספר שנים, או את הצהרתו התקשורתית, כי החליט לעזוב את פעילותו בקרב הפלשתינים, לאחר שהבין שהוא טועה.

ובכן, לאחר שהצליח למרר את חיהם של קברניטי הקהילה החרדית באנטוורפן ולזעזע את מוסדות החינוך החרדי בעיר, כאשר סיפר לרשויות כי בתי הספר החרדיים אינם נשמעים לחוק משרד החינוך ואינם מלמדים ליב"ה, החליט שהלבוש החרדי האותנטי כבר "אינו גימיק ואינו מוכר, כי יש גם נטורי קרתא" והחליט להחליף זהות, להסיר את פיאותיו וזקנו ואת הלבוש החרדי, במקומם לבש חליפה קצרה עם עניבה והוא ממשיך להתרועע עם בכירים בדובאי.

באתר הפייסבוק שלו הוא מפרסם את תמונותיו העכשוויות, לצד מוסלמים, וסועד במסעדות לא כשרות.

באנטוורפן לא מתרגשים מהשינוי, אחד מותיקי אנטוורפן אומר לבחדרי חרדים: "הוא אף פעם לא היה דתי, הוא רק לבש לבוש חרדי, אנחנו כולנו זוכרים את השלטים שנשא בשבת בהפגנות, ואת לחיצות היד שלו עם נשים". בקהילה החרדית באנטוורפן, שמחים על עיסוקו החדש של פרידמן. "הוא כמעט לא נמצא פה, הוא כל הזמן על קו דובאי בריסל, ב"ה שהוא הניח לנו לנפשנו", אומרים שם.משה אריה פרידמן דובאי חרדים בלגיה נטורי קרתא

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 36 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד