1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. בחצרות חסידים

צפו בקמפיין: ויז'ניץ ממשיכים במאבק

כנס ענק לנשות החסידות נקבע בחצר ויז'ניץ, זאת לצד קמפיין חדש נגד 'תומך כשר' - ושאר מרעין בישין
משה ויסברג, ג' אדר תשע"ו 12/02/2016 10:17

ג

בחסידות ויז'ניץ ממשיכים במלחמה נגד פגעי הטכנולוגיה - בהמשך לכנס החירום שנערך בתחילת השבוע בבית המדרש הגדול, שם הוחלט על תקנות ברורות לחסידים, ומי שלא יעמוד בכך - לא יהיה חלק מהחסידות, כדברי האדמו"ר, יוזמים בחסידות קמפיין חדש.

בחסידות ממשיכים בכנסים, ויקיימו ביום ראשון י"ב אדר א' כינוס לכלל נשות החסידות בבית המדרש הגדול. כאמור, בד בבד לכנסים יצאו בחסידות בקמפיין המשך לכנס 'בנפשנו הדבר', מטעם וועד רבני ויז'ניץ, שמונו להתעסק בנושא הטכנולוגיה.

על המודעות נכתב - "תומך כשר? פסול לעדות" ‏או "מכשיר מוגן מאושר? רק לצרכי פרנסה בלבד", "אין הברכה שרויה אלא בדבר הסמוי מן העין", כשהם מרמזים שאף אם קיבלת אישור להחזיק מכשיר מאושר, תחביא אותו.

בתוך כך, גם בשאר החסידויות מוסיפים וממשיכים בצעדי מנע נגד פגעי הטכנולוגיה, כפי שדווח במהלך כל התקופה האחרונה ב'בחדרי חרדים'.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כל הכבוד לויזניץ אשריכם יהודים צדיקים וטהורים  (ל”ת)

  בני ברקי

 2. משחיתים את היהדות בבערותם. צריך להעביר כמה מנהיגים קורס מזורז [אבל יסודי ומקיף] בהיסטוריה יהודית של 200 שנה אחרונות, ויפסיקו עם השטיות.  (ל”ת)


  • נכון, אבל הם לא מבינים איזה חורבן הם מביאים על היהדות בידיהם, כשהם מתנגדים לטכנולוגיה. הם לא למדו היסטוריה. ולא מבינים איך מגלגלים תהליך חילון, ולכן ה (ל”ת)


 3. ראוי ללמד איך נהנים ומפיקים תועלת רוחנית וגשמית מהטכנולוגיה.-מחכמת ה' לבני האדם. האדם בחירי להשתמש לטוב ולרע. ועלינו להדריכו ולכוונו להפיק מ"כל&  (ל”ת)


 4. זה מצחיק  

  יהודי

;