1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. המעניינים ביותר

הצצה בלעדית ומרתקת לספר חדש החושף את רזי הגרפולוגיה

"אני רואה כל הזמן המון סוגים של כתבי יד", אומרת אתי בורוכוב, מחברת הספר 'פנימיות הכתב' • "כמעט מדי יום מתחדדת אצלי ההבנה והכרה שאין אדם מושלם • בדקו עד כמה אתם סלחניים על טעויות של עצמכם
שיפי חריטן, ז' אדר ב תשע"ו 17/03/2016 23:50

גרפולוגיה

בערב חגיגי בהשתתפות עשרות נשים הושק ספרה החדש של אתי בורוכוב, "פנימיות הכתב". בורוכוב מציגה חידוש בספר, כחלק משיטת הלימוד הייחודית שלה. הגדרה החידוש היא "חשיפת סודות המקצוע" של עולם הגרפולוגיה, בכך שהיא מגלה את הבנת ההיגיון הגרפי, המאפשר ללמוד את החומר, לא רק כדקלום של תורת האבחון, אלא עם הבנה מעמיקה של ההיגיון העומד מאחורי העקרונות.

"אני רואה כל הזמן המון סוגים של כתבי יד", אומרת בורוכוב. "כמעט מדי יום מתחדדת אצלי ההבנה והכרה שאין אדם מושלם. התובנה הזו מביאה אותך לגישה מסוימת של הסתכלות על החיים. בריאה יותר, שלימה יותר. כשאדם פחות כאוב על החסרונות והמורכבויות שלו, הוא יכול להגיע להספקים וליעדים הרבה יותר חזקים. זו בעצם השליחות של חיי. לראות את הטוב, לגלות את האור שבכל אחד, ודרך זה להצמיח".

"כאשר אדם מודע לחוזקות שלו, למעלות שלו, הוא יכול להשתדל לפעול דרכם. וככל שהוא משקיע יותר בטוב, הרע מתגמד ונמוג. כך אמר תמיד הרבי מליובאוויטש: הדרך לגרש את החושך איננה במקלות, אלא בתוספת אור".

בלעדי ל'בחדרי חרדים': פרק מתוך הספר- האם אתם סלחניים לטעויות שלכם?
מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. גרפולוגיה היא פסאודו מדע!  


  2. כמדומני שהמדע. לא מכיר בכל סיפורי הגרפולוגיא. קוראים בקפה. אסטרולוגיה. מוות קליני והדמיונות האמוניים/כפרניים שהמתרפאים [חלקם] מפנטזים. זה לא מוכח כלל.  (ל”ת)


    • טעית חברה 

      טוביה

;