1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. החרדים

הרב עמאר: "צריך לאשפז את נשות הכותל"

הראש"ל ורבה של ירושלים תקף את נשות הכותל בחריפות • "להגיד שיהודי לא ילך עם ערביה זו גזענות? יצאו מדעתם"
עקיבא ווייס, ז' ניסן תשע"ו 15/04/2016 08:23

קובי הר צבי הרב עמאר, צילום: קובי הר צבי

רבה של ירושלים הראש"ל הגאון רבי שלמה משה עמאר יצא אמש (ה') בשיעורו השבועי במתקפה חריפה כנגד נשות הכותל, ואמר כי "במדינה מתוקנת היו צריכים לשים אותם בבית חולים של חולי נפש עד שיתרפאו, זה שיגעון מוחלט". בנוסף אמר הרב כי "להגיד שיהודי לא ילך עם ערביה זה נקרא גיזענות? משוגעים אלו, יצאו מדעתם והשתטו לגמרי".הרב עמאר פתח ואמר - "אני מתפלא שעדיין לא ביטלו את הגזרה הרעה של הכותל. עכשיו אמרו לי שכמה נשים שוטות מפרסמות שעושות ברכת כוהנים, איזה בושה, זה חרפה איך הן לא מתביישות, מה הן רוצות? הן מצטערות שנולדו נשים? הן לא יודעות שאישה בת מלך.

"הן חושבות שהן יכבדו את הנשים? הן מבזות את כל הנשים. הם מתביישות שנולדו נשים? נשים אצלנו זה מכובד . שיחפשו בכל הספרות העולמית יש פרק כמו אשת חיל? לא ימצאו דומה ולא קרוב . אז הם אומרים שאנחנו מזלזלים? שוטים.

"הם רוצים לעשות ברכת כוהנות עם תפילין. תעשו את המצוות שה' נתן לכם ותודו לה' שאתן נשים ושכרכן גדול. אלה שחשבו בדעתם המשובשת לכבד את הנשים, הם מבזים אותם וכולם שותקים בעוונותינו הרבים. למה לא זועקים על זה מרה? זה להביא צלם בהיכל. ירחם השם, הלב נקרע ונשבר, זה חילול השם, לא נקנא על כבוד השם? שותקים ונותנים לדברים לעבור. השיגעון הזה נכנס, לא רואים שזה השטן בהתגלמותו ממש? ואנחנו שותקים על הדברים האלו".

הרב עמאר הוסיף והתבטא בעניין נפיץ נוסף - "להגיד שיהודי לא ילך עם ערביה זה נקרא גזענות? משוגעים אלו. יצאו מדעתם והשתטו לגמרי. אין הלכה ואין תורה? מה הם חושבים?! הם יעקרו ואלף כיוצא בהם והתורה הזאת עמדה ותעמוד, ולא יוסר ממנה חוט השערה. צריכים כל אחד להתפלל על זה, הם איבדו צלם אנוש ואת השכל שלהם, מסכנים.

"אוי להם מיום הדין על מה שהם עושים, חוץ מהעבירות של הקודש הם מזלזלות בכל נשי ישראל. מי שמזלזל בנשות ישראל לא יסולח לו. הן כאילו נושאות איזה שהוא דגל של שיגעון, אם הייתה מדינה מתוקנת, היו צריכים לשים אותם בבית חולים לחולי נפש עד שיתרפאו. זהו שיגעון מוחלט".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מרן פאר הדור אשרי העם שמרן בתוכו  (ל”ת)


  • מרן הגר"ע יוסף זצ"ל. התיר לנשים לעלות לתורה. לברך ולקרוא במניין נשים. ורבו המתירים אף במניין גברי. וכדבריהם במהר"ם מרוטנבורג לעניין מני (ל”ת)


  • מי שיש לה חיזוק בעבודת ה', כשעולה לתורה. שתעלה תברך ותתחזק. ומי שיש לה חיזוק בעבודת ה', דווקא כשאינה עולה. שלא תעלה. ובלבד, שאוהבות אלו לאלו ומכבדות ג 

   לרעך, כמוך.

 2. רב ספרדי טיפוסי המתעסק בזוטות  (ל”ת)


  • גזען,במה אתה מתעסק ? אולי את גם משובשת ? (ל”ת)


  • אם זה נקרא אצלך זוטות אז תבדוק את יהדותך (ל”ת)


  • גזען חולני 

   פרנק

 3. איך רואים שהוא מדבר בכאב באמת!  (ל”ת)

  דוד

 4. Are those Kohanot circumcised  

  psychiatric liberation

 5. גדול הדור!! מרן הרב עמאר שליט"א!!!!  

  דוד

 6. אז מה אם הרב אמר או עמאר ? הוא לא מבין משהו בסיסי  

  רבאיי מחמוד גלאון

  • אתה בור אני עכשיו מטפל במקרה כזה שליהודי שיוצא עם ערביה נכון שיש פחות אבל ישנ (ל”ת)


 7. אוהב את הרב עמאר צדיק אמיתי, ומצביע רק ש"ס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (ל”ת)


 8. אוכל לא כשר ובריא יכול לשבש את הדעה גם של רבנים חרדים כמו אצל נשות הכותל  

  תבדקו בכשרות האוכל

 9. האם כל מי שאוכל עוף שקיים לגביו חשש לכשרות למרות שעל האריזה יש חותמת כשרות  

  שאלה

 10. כבוד לדור שיש לנו את מרן הרב עמאר  (ל”ת)


 11. לאשפז?  

  יהוה

 12. חד מיניים צריכים למות  


;