י"ג אייר התשפ"ד
21.05.2024

נשיא הטכניון פרופ' פרץ לביא בא לביקור עבודה במכללת מבחר

ביקור עבודה של צמרת הטכניון ראשותו של נשיא הטכניון פרופ' פרץ לביא התקיים בשבוע שעבר במכללת מבחר

נשיא הטכניון בביקור במבחר
נשיא הטכניון בביקור במבחר

מכללת מבחר והטכניון מקיימות שיתוף פעולה פורה מזה כחמש שנים בהפעלת מסלול לימודי גיאו-אינפורמציה. המסלול, שבוגריו הראשונים כבר משולבים במקומות עבודה בתחום, מכשיר את התלמידים לעבודה בתחום המדידות והמיפוי, המוסד האקדמי היחיד בו נלמד מסלול גיאו-אינפורמציה מחוץ לכותלי הטכניון הוא מכללת מבחר.

נשיא הטכניון פרופ' פרץ לביא, ביקר במבחר, קיבל סקירה מקיפה על פעילותה של מכללת מבחר בקרב הציבור החרדי והתרשם עמוקות מההתפתחות של המכללה בשנים האחרונות - "אני שמח על הביקור הזה, שמעתי על מכללת מבחר כבר פעמים רבות אך אין כמו מראה עיניים" אמר פרופ' לביא.

לנשיא הטכניון התלוו יו"ר הועד המנהל מר גדעון פרנק, ראשי הפקולטה להנדסה אזרחית – פרופ' בנטור, פרופ' רבינוביץ', מנכ"ל הטכניון מר מתניהו אנגלמן, פרופ' גרינפלד והיועץ לשילוב הציבור החרדי בטכניון מר מולי דותן.

במהלך הביקור נפגשו ראשי הטכניון עם עו"ד שלמה הלר ועו"ד אריאל פוס חברי הועד המנהל של מבחר וכן עם מנכ"ל מבחר הרב מאיר יעקובוביץ'. הביקור כלל גם פגישה עם תלמידים הלומדים כיום במסלול גיאו אינפורמציה, התלמידים הסבירו מהם הצרכים היחודיים של תלמידים מהציבור החרדי, והחמיאו לראשי הטכניון על פתיחת מסלול הנדסי בעל דרישות אקדמיות גבוהות לבני הציבור החרדי.

"אם הטכניון לא היה פותח את המסלול הזה, ברור לי שלא הייתי הולך ללמוד במוסד לא חרדי" אמר ברוך פרידמן אחד מבוגרי המחזור הראשון. צוות הטכניון והנהלת מבחר דנו באפשרות להרחיב את הלימודים המוצעים ע"י הטכניון במכללת מבחר בדגש על לימודים בתחום ההנדסה האזרחית, ע"י הפקולטה להנדסה אזרחית.

"אני רואה צורך להרחיב את שיתוף הפעולה בינינו, בעיקר לאור הביקוש הגובר למסלולי הנדסה, מסלולי לימוד שהבוגרים שלהם יכולים להשתלב בקלות במקומות עבודה המעניקים שכר גבוה מהממוצע במשק לעובדים" אמר הרב מאיר יעקובוביץ' מנכ"ל מבחר.
מכללת מבחר נשיא הטכניון אקדמיה לחרדים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד