1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

האם החשוד בפגיעה בילדים, תקף באלימות בחור ישיבה?

לדברי בחור ישיבה, ינון הורביץ החשוד בפגיעה בילדים, תקף אותו באלימות בל"ג בעומר בחסות מעמדו כמתנדב במשטרה. ינון ל'בחדרי': "מעולם לא הרמתי יד על שום אדם"
איציק מן ואלי שלזינגר , כ"ה אייר תשע"ו 02/06/2016 19:26

הדס פרוש. צילום: פלאש90 (אין קשר בין המצולם לכתבה) הדס פרוש. צילום: פלאש90 (אין קשר בין המצולם לכתבה)

פרסום ראשון: ינון הורוביץ מבני ברק, שנעצר בחשד לפגיעה בילדים, תקף באלימות קשה בחור ישיבה לפני כשבוע, ואף טען שהוא תקף שוטר, כך לפי דברי מתלונן ל'בחדרי חרדים'.

כזכור, וכפי שדווח ב'בחדרי', הוארך מעצרו של הורוביץ החשוד בתקיפת קטינים.

הורוביץ מתנדב מזה תקופה ארוכה במשטרת ישראל. לפני כשבוע נחסמו רחובות במרכז העיר בני ברק, על ידי המשטרה בשל אירועי ל"ג בעומר, אך לתושבי הרחוב הכניסה והיציאה הייתה מותרת.

ראובן בחור ישיבה אשר מתגורר באחד מהרחובות שנחסמו ירד מביתו כדי לאפשר את כניסת אחותו שהגיעה לביתם עם הרכב שברשותה. ראובן הזיז את המחסום שחסם את הכניסה לרחוב ואחותו נכנסה.

לדברי ראובן, הורוביץ אשר אבטח את האזור התנפל עליו והיכה אותו מכות נמרצות. "הוא גם הזמין כוח משטרה כשהוא מתלונן בקשר שתוקפים אותו בעת מילוי תפקידו", כך לדברי ראובן.

תוך דקות ספורות הגיע כח משטרה ב-6 ניידות. הם אזקו את ראובן ולקחו אתו לתחנת המשטרה ופתחו לו תיק בגין תקיפת שוטר. לאחר ששוחרר, ראובן הגיש תלונה במח"ש בשל התקרית.

ראובן מכחיש שתקף את הורביץ וטוען שהאחרון לא היה במדי משטרה. לדבריו, גיסו אף הקליט את הורוביץ שהסביר מדוע אינו הולך ברחובת בני ברק עם מדי משטרה, אלא עם לבוש חסידי. ההקלטה הועברה למשטרה.

עו"ד משה מורגנשטרן המייצג את תלמיד הישיבה אומר ל'בחדרי חרדים': "הלקוח שלי הגיש תלונה למח"ש על התנהגותו של מתנדב המשטרה ינון הורביץ, וצירף לתלונה עדים וראיות, ולאור הממצאים החדשים שהתגלו, ככל בהם נכונים, בכוונתי לפנות למשטרה בשנית ולבקש לסגור את התלונה שהגיש נגד הלקוח שלי.

"מלבד זה שכאמור יש עדויות שבחור הישיבה לא נהג באלימות כלפי הורביץ הרי שלאור הממצאים החדשים, אני בספק האם ניתן לתת אמון במילתו של אדם שחשוד במעשים פליליים כה חמורים".

כזכור, וכפי שדווח ב'בחדרי', הוארך מעצרו של הורוביץ החשוד בתקיפת קטינים. מתנדבי "השומרים" לכדו את הורוביץ, ובהמשך הוא נעצר על ידי המשטרה.

בסרטון שהופץ ברשת, נראה הורביץ מודה שביצע מעשים מגונים בכמה קטינים בתקופה האחרונה. "קוראים לי ינון יוסף הורביץ ואני ביצעתי דברים לא צנועים בילדים, במחסן הזה שפה", אמר הורוביץ. "נכנסתי לפה אחרי הילדים וזה קרה במהלך של החודש-חודשיים האחרונים, אם לא יותר. וזה בוצע פעמים בודדות, בין חמש לשבע פעמים".

במשטרת ישראל הגיבו ל'בחדרי' בעניין השטטה בין תלמיד הישיבה למתנדב המשטרה ואמרו "משטרת ישראל אינה מתייחסת לחקירה המתנהלת".

בעניין היותו מתנדב במשטרה עד לרגע מעצרו בחשד למעשים חמורים בקטינים אמרו: "יש אלפי מתנדבים שעוסקים בשמירה על ביטחון הנפש והרכוש במדינה. מתנדבים אלו עוברים הליך בדיקה קפדני בטרם גיוסם. עם היוודע דבר החשדות נגדו, נגרע המתנדב באופן מיידי משורות המשטרה".

עוד הוסיפו כי המשטרה תמשיך לצפות מהשוטרים והמתנדבים הפועלים בשורותיה לגלות נורמות גבוהות של התנהגות. "כל חריגה מנורמות אלו, תתקל באפס סובלנות".

ינון יוסף הורוויץ, הגיב לדברים ואמר ל'בחדרי חרדים': "מעולם לא הרמתי יד על שום אדם ובטח לא על הבחור שמלין עליי שתקפתי אותו קשות כפי שנאמר בכתבה, הבחור התפרע ודחף אותי והוא זה שיצר אירוע של תקיפת שוטר. מאוחר יותר הוקלטתי על ידי גיסו של הבחור ואמרתי לו שאני מצטער על האופן שבו הדברים התפתחו ואני מיצר על תגובתו השלילית לבקשתי לשמור על הסדר הציבורי, לא הייתה לי שום כוונה חלילה לפגוע בשום יהודי".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;