1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

הניתוח של הכלה מ'אוטובוס המוות' עבר בהצלחה; האב: "רואים ניסים"

הסתיים בהצלחה הניתוח ברגלה של הכלה שרה שפרלינג, שנפצעה ב'אוטובוס המוות', אך טרם בוצע הניתוח בידה • האב ל'בחדרי': "גדולי ישראל אמרו שלא לערוך חתונה עד להחלמתה המלאה"
איציק מן, כ"ט אייר תשע"ו 06/06/2016 19:40

. .

עבר בהצלחה ניתוחה של שרה שפרלינג ברגל ימין, וברזלי הקיבוע הורדו במהלך הניתוח היום (ב) בהצלחה.

עם זאת ברזלי הקיבוע ביד ימין עדיין לא הורדו, מאחר וכפי שהתברר, הפציעה ביד עדיין לא החלימה, והיד זקוקה להם.

אמש דווח לראשונה ב'בחדרי חרדים' שהכלה שרה שפרלינג שנפצעה קשה לפני כארבעה חודשים בתאונת 'אוטובוס המוות 402' תעבור היום ניתוח גורלי, שיקבע אם תוכל להשתקם וללכת, וכן לעשות שימוש ביד ימין.

שפרלינג מאושפזת מאז פציעתה בתאונה בבית החולים תל השומר, ומגיעה למעקב לבית החולים אסף הרופא. עד עתה היא תפקדה רק עם כיסא גלגלים.

אביה של שרה, הרב אברהם שפרלינג, אמר ל'בחדרי חרדים': "הניתוח עבר בהצלחה ב"ה, יש ממש ניסים כל פעם מחדש. הרופאים מקווים ששרה תוכל להתחיל ללכת על הרגליים בצורה חלקה, ללא עזרה, ובכוחות עצמה.

"עם זאת, שרה תצטרך להמשיך בטיפולי הפיזיותרפיה בצורה אינטנסיבית. אני מבקש מעם ישראל שימשיך להתפלל לרפואתה של שרה, ושכל אחד יתחזק ברוחניות. היום זה יום מסוגל – זה יום לתפילת השל"ה הקדוש על הצאצאים".

האב מוסיף ואומר ל'בחדרי חרדים': "שרה תאלץ לעבור עוד מספר טיפולים להמשך השיקום, ואף המשך ניתוח להסרת ברזלי הקיבוע ביד ימין".

אשר לחתונה, אמר: "שאלנו את גדולי הדור, והם אמרו שצריך להמתין עם מועד החתונה עד להחלמתה של שרה. לדברי הרבנים לא כדאי להתחתן כשהכלה זקוקה לשיקום אפילו שיקום קל, לא. אלא עד שתחלים ממש. אחרי ששרה תחלים בעז"ה, תתקיים החתונה. והבחירה נתונה ביידי החתן והכלה".

קובי קסטנליץ חתנה המיועד של שרה, אמר אתמול ל'בחדרי חרדים': "שרה ב"ה היום במצב יותר טוב. היא בהכרה ומתקשרת עמנו". באשר לקיום החתונה הוא אמר: "אין עדיין תאריך לכך. זה לא אפשרי כעת מבחינה טכנית. אחרי הניתוח מחר, נדע לאן אנו ממשיכים, ואני מקווה שיהיה על מה לדבר. אבל אני לא רואה שבחודש הקרוב זה יקרה. "אנו עושים את מירב הטיפולים שאפשר, כדי ששרה תעמוד על רגליה ותרגיש טוב ותתפקד בצורה רגילה".

לסיום הוא מבקש: "אנא התתפללו לרפואת שרה בת דינה".

בתאונה בכביש 1, נהרגו יעקב חשין ז"ל (27), שהיה בדרכו לפגישת שידוך. ישראל וינברג ז"ל (26), שנסע לחתונת בן דודו. חנה פרנקל ע"ה (23) שהייתה בדרכה לחגוג יום נישואין שני עם בעלה, שנפצע באורח קל. לוי יצחק אמדדי (17) מיבנאל. לאה מלמוד ע"ה (61), ואהרן מרדכי כהן ז"ל (18) מירושלים. שפרלינג נפצעה אנושות אך התאוששה.

שרה שפרלינג מאושפזת מאז פציעתה בתאונה בבית החולים תל השומר, ומגיעה למעקב לבית החולים אסף הרופא. כיום היא מתפקדת רק עם כיסא גלגלים.

בתאונה בכביש 1, נהרגו יעקב חשין ז"ל (27), שהיה בדרכו לפגישת שידוך. ישראל וינברג ז"ל (26), שנסע לחתונת בן דודו. חנה פרנקל ע"ה (23) שהייתה בדרכה לחגוג יום נישואין שני עם בעלה, שנפצע באורח קל. לוי יצחק אמדדי (17) מיבנאל. לאה מלמוד ע"ה (61), ואהרן מרדכי כהן ז"ל (18) מירושלים. שפרלינג נפצעה אנושות אך התאוששה.


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא נתחשבן מה בדיוק אמרו גדיילי המפלגה שהאב רגיל להצביע עבורה... אך בעבר פרסמו דברים אחרים בשם.............  (ל”ת)


    • בן משפחתי השתוקק מאד לעלות לציון. ו"גדיילים" הורו לו להישאר בגלות. יהיה טוב. הבטיחו !! נעבך האמין להם. ואפרו באוושוויץ. הי"ד........... (ל”ת)


    • רק שייטה מופלג בשטותו. לא מבין שצריך רצוי וחובה. להפעיל מחשבה [מתוך הדעת שחננו הב' ית'] אחרי שמיעת דעת ורעיונות מגדיילי העיתון/מפלגה שלו........... (ל”ת)


  2. ב"ה בשורות טובות!!!  (ל”ת)

    1

;