1. עמוד הבית
 2. נשים
 3. רוחניות

מצמרר ומחזק: בנה נחמן נרצח, הבן נתן ניצל בנס, האמא מדברת "הרחמים של הקב"ה"

ביציאה מבית החולים עם בנה נתן, אמרה אמו של נחמן עתיה ז"ל: "מודה לה' שהציל אותו ובצער גדול על אחיו שנרצח" • "תאהבו את הילדים שלכם"
איציק מן, ב' שבט תשע"ז 29/01/2017 14:57

הילד נחמן עתיה ז"ל (באדיבות המצלם) הקבר הטרי של נחמן ז"ל. צילום: נפתלי טרבלסיבשעה האחרונה השתחרר מבית החולים, נתן עתיה, אחיו של נחמן ז"ל, שנרצח בשבת האחרונה על ידי שכנו. נתן ניצל וברח מחלון הבית, וסיפר מאוחר יותר כי העמיד פני מת.

ביציאה מבית החולים, אמרה אמו, אורה: "אין לי היכרות עם הרוצח, רק לילדים היתה איתו היכרות. הוא אהב אותם מאוד והזמין אותם הרבה פעמים לבית".

על בנה שנרצח נחמן, הוסיפה: "אין דברים כאלה בדור. ילד טוב שישאר צדיק לנצח, עכשיו הוא בידיים טובות. ה' מחבק אותו. נחמן זכה לסיים את ספר התהלים. השבת התחיל איתי את שיר השירים ולא סיים. יסיים למעלה עם כל מלאכי השרת. לא חטא ולא יחטא לעולם".

האם עם הילד הפצוע נתן. צילום: בית החולים רמב"ם
האם עם הילד הפצוע נתן. צילום: בית החולים רמב"ם

"אחיו מודה לה' שהציל אותו ובצער גדול על אחיו שנרצח. ברוך השם הוא משתחרר עכשיו עם כמה תפרים בודדים. נקווה שה' ירפא לו את הנפש".

"לסיכום אמרה: "אנחנו לא יכולים להבין את הרחמים של הקב"ה, קודם כל נבין את ההנהגה שלו. מקבלים באהבה ה' עושה הכל לטובה. תאהבו את הילדים שלכם, תעריכו ותשקיעו בתכלית. תתמקדו בתכלית כדי להבין למה באנו לעולם הזה. להבין שאנחנו בעולם זמני".

כפי שדווח הבוקר (ראשון) ב'בחדרי חרדים', המשטרה ויתרה על נתיחת גופתו של נחמן ז"ל בן ה-11. מסע ההלוויה יתקיים בשעה 15:00. בהלוויה צפויים להשתתף חסידי ברסלב רבים ומכרי המשפחה.
מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ה' ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים  

  תהלה

 2. מצמרר ומטלטל  

  אברהם

 3. משיח נאו! די לגלות!  (ל”ת)


 4. אבינו שבשמים , יצרת גם רוצחים שפלים למה ?.........  

  ששון

 5. תשובה לששון  

  אני לא עורך דין של ה'

 6. הגדרה  

  ד"ר נחמנוביץ

 7. תגובה שכזאת  

  לב יהודי

 8. שלא ידעו עוד צער!  


;