1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. החרדים

תיעוד השוטר מבעיר את הרשת - והפוליטיקאים מתערבים

תיעוד וידאו שהופץ אתמול ברשת מראה שוטר דוחף באלימות גסה בחור ישיבה, ללא כל התגרות מצידו • הח"כים מגבים, ורק ח"כ יהודה גליק מהליכוד שבר שתיקה: "אין לו מקום במשטרה" • ומה מגיבים במשטרה?
יעקב גרודקה, י"ג שבט תשע"ז 09/02/2017 10:07

הפגנת הפלג הירושלמי אתמול הפגנת הפלג הירושלמי אתמול

בעוד שרוב חברי הכנסת מגבים את אלימות המשטרה מול מפגיני 'הפלג הירושלמי', שמבעירים את כבישי ישראל בימים האחרונים בעקבות מעצר עריק חרדי - ח"כ יהודה גליק תוקף בחריפות את התנהגות המשטרה, זאת בעקבות סרטון ויראלי שפורסם ברשת, בו נראה שוטר דוחף צעיר חרדי בפראות, בלי סיבה הנראית לעין.

גליק שיתף בטוויטר את הסרטון וכתב בסמוך כי מדובר ב"צילום מדאיג מאד", לדבריו של גליק, "אני מקווה שמישהו במשטרה מטפל בשוטר הזה. אין לו מקום במשטרה. משטרה אלימה היא ממש לא משטרה חזקה היא משטרה חלשה".בעקבות הסערה סביב הסרטון הוויראלי, משטרת ישראל ביקשה להבהיר ואמרה בתגובה ל"בחדרי חרדים" כי "מזה מספר שבועות מתמודדים שוטרי משטרת ישראל עם הפרות סדר והתפרעויות אלימות המבוצעות ע"י מפגינים חרדים בירושלים. ההפגנות שהגיעו אמש לשיאן, כללו ידויי אבנים וחפצים לעבר השוטרים, הצתת פחים, חסימות צירים, גידופים ואלימות אשר הופנתה כנגד השוטרים ואף הובילה לפציעה של שוטרים".

עוד הוסיפה המשטרה בתגובה: "בתוך כך נאלצת המשטרה לפעול תוך שימוש בכוח סביר על מנת לשמור על שלום הציבורי וביטחונו, כשבמהלך ההפגנה שהתרחשה אמש בי-ם נעצרו 18 חשודים שהתפרעו".

המשטרה התייחסה ספציפית לסרטון הבעייתי ואמרה כי "ראוי כי נסיבות האירוע המוצג בסרטון באופן חלקי, כמו גם ההתרחשויות שקדמו לו ואינן מוצגת בסרטון כלל, יתבררו ויבדקו במלואן ע"י הגורמים המוסמכים לכך".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. המשטרה הציונית הארורה היא ממשיכת הדרך של הנאצים ויותר גרוע כי גדול המחטיאו יותר מההורגו  


  • סיקריק נבל ארור, למה לך לגור במקום שאסור עפ"י תורתכם ולא עובר לגור בארצות אחיכם כאיראן ותוכל לשמור הדת על טהרת המטהורים 


  • החרדים לא מחו על ביטול יום השואה באמריקה והזילו דמעות תנין על מרן עם בצל (ל”ת)

   עונש משמים

 2. צה"ל : אשרי הזוכה.  (ל”ת)


 3. הלך הזרזיר אצל העורב, יהודה גליק איתם כי עולים איתו להר הבית. נבלות  (ל”ת)

  ביז'ו

 4. נגיד כל יום הוא עושה את זה X9שנים תחשבו  (ל”ת)

  מומו

 5. אתם עיוורים??! הבחור מפריע לתנועה!!!  


 6. אני אוחז ששוטר שמגיע להפגנה עם שנאה אישית מוקדמת אינו יכול לשרת.  (ל”ת)

  בנימין

 7. למרות השנאה לאותה קבוצה. אותו שוטר הוא עבריין ודינו מחוץ למשטרה  (ל”ת)

  מביט מהצז

 8. לצלם הכל  

  חרדי

 9. תודה שוטר יקר.  (ל”ת)

  יורי

 10. להעמיד לדין גם את החברים שלו  

  לוחם הצדק