1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

נחשף: היכן מאושפז הרב ברלנד וכמה שומרים סביבו

ל"בחדרי חרדים" נודע כי הרב אליעזר ברלנד מאושפז בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. הרב נמצא כעת בחדר התאוששות לאחר ניתוח שעבר. כמה מאבטחים שומרים על הרב, האם הוא אזוק ובאיזו מחלקה הוא מאושפז? • כל הפרטים
איציק מן, י"ז שבט תשע"ז 13/02/2017 23:10

הרב ברלנד. צילום: גדעון צנטנר, וואלה! NEWS הרב ברלנד (גדעון צנטנר, וואלה! NEWS)

מנהיג קהילת 'שובו בנים', הרב אליעזר ברלנד, מתאושש בשעה זו (שני) מהניתוח שעבר מוקדם יותר היום. הניתוח הוכתר בהצלחה ורבים בחסידות נושמים לרווחה.

כל מבצע העברת הרב מהכלא לבית החולים נערך תחת מעטה חשאיות כבד, אך ל"בחדרי חרדים" נודע כי הרב ברלנד מאושפז בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים וכעת הוא מתאושש במחלקה בקומה מינוס 4 בבניין החדש של בית החולים.

עוד נודע ל"בחדרי חרדים" כי סביב מיטתו של הרב נמצאים לא פחות משבעה מאבטחים. הרב אינו אזוק והוא מאושפז במחלקה יחד עם חולים נוספים. בסיום ההתאוששות ביקש הרב שלושה ספרים על מנת שיוכל להמשיך ללמוד.

במשך כל שעות היממה ערכו חסידיו של הרב תפילות לרפואתו וחילקו את ספר התהילים בין אלפי חסידיו בכל רחבי הארץ שלא יכלו להגיע לאירוע התפילה המרכזי בקבר רחל.

לדברי החסידים, הם מאמינים כי ייסוריו של הרב מכפרים על כלל עם ישראל. "רב מבוגר סובל מאוד ולא פוצה פה ולא מבקש כלום רק להמשיך ללמוד ולהתפלל ולחזק את כל האנשים שנמצאים סביבו. אם זה לא אדם עם אישיות מהסוג שאנחנו לא מכירים אני לא יודע מה זה אישיות מיוחדת" אמרו חסידיו, תוך התעלמות מהדברים החמורים בהם הורשע הרב.

ל"בחדרי" נודע כי את הניתוח ביצעו מספר רופאים מומחים, זאת בשל גילו של הרב ומצבו הרפואי הרגיש. רופאי בית החולים קיימו סדרה של התייעצויות בה הוחלט לאפשר לרב מספר ימי התאוששות במהלכם יעקבו אחר תוצאות הניתוח.

התפילה בקבר רחל (צילומים: שמואל דריי)


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. משוגעים !!!  (ל”ת)


 2. לא מעניין  (ל”ת)


 3. לא מדוייק  

  בן הכט

 4. השם ישמור אותך הרב!  (ל”ת)


 5. הגזמתם  

  יוכי

  • כי להפודל של חשין אוחנה יש אינטרסים זרים ודי למבין (ל”ת)

   יהודי שאיכפת לו

 6. זה לא נכון... תרגיל של המשטרה. הוא לא שם  (ל”ת)

  עבדו עליכם

 7. לפי התמונות חסידיו הם מעדות המזרח  (ל”ת)

  ברגשטין

 8. איפה בני מחלב הרשע?  

  הנדהם

 9. מעניין לי את ה....  (ל”ת)

  חרדית מודרנית

 10. אלפי חסידיו? חסידיו בודדים איני יודע אם מגיעים לעשרות  (ל”ת)

  חיים כץ

 11. בני מחלב מטיל עם הרכב המפואר שלו  


 12. יד מתי רשעים כמוכם ידברו  


  • אתה לא חייב לחזור האפסד והגהנום כולו שלך. אז על תדבר שטויות (ל”ת)


 13. הרב ברלנד  

  אברהם

 14. ממתי רב צריך מאבטחים,לא סומך על הקב"ה???  (ל”ת)

  מוישה

 15. מי שמדבר על צדיקים או חושב עליהם רע, סופו למות בייסורים ולקבל גהינום קשה על כל דיבור היוצא מפיו או מחשבה העוברת בראשו על חביבו של הקב"ה. ואם מישהו חושב שאם הרב סולח ואומר תודה על כל ביזיון זה פוטר אותו מדין שמיים... אני לא מקנא בו ה' יאיר את עיניכם ויוציא את האמת לאור.  (ל”ת)


;