1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

השר חשף: "רובוט יחסל את נסראללה"

השר איוב קרא חשף כי בעתיד הקרוב יוכל רובוט לחסל מחבלים ברצועת עזה ואף להישלח למשימת חיסול של מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה: "אל תשאלו מאיפה אני יודע, אני אסתבך"
יעקב גרודקה, כ"ט שבט תשע"ז 25/02/2017 19:38

אילוסטרציה (רויטרס) אילוסטרציה (רויטרס)

השר הטרי איוב קרא זרק היום (שבת) לחלל האוויר התבטאות מעניינת הקשורה ליכולת של ישראל מול איום המנהרות של החמאס ומול החיזבאללה.

באירוע שהתקיים בבאר שבע אמר קרא כי בעתיד, רובוטים ישראלים יילחמו מול החמאס והחיזבאללה, "יש הפתעות טכנולוגיות בעולם הזה, בין היתר אני יכול להכניס לעזה רובוט שיילחם בכל ראשי חמאס", הפתיע קרא.

"אני לא רוצה יותר אחרי מה שקרה בעזה או בלבנון להכניס חיילים, אני רוצה שיהיו חיילים שלנו רק על הגבול הבינלאומי, אני יכול להכניס לעזה רובוט שילחם בהם בפנים ויחסל אותם בפנים", הצהיר השר ללא תיק.

קרא המשיך לפרט: "הרובוט יכול לרוץ אחרי העכברונים מתחת למנהרות ולחסל אותם", לדבריו, "אני יכול לומר, זה עניין של שנה עד שלוש שנים, הרובוט יצא לחיסול נסראללה מבלי לערב חיילים".

קרא נשאל על ידי מנחה האירוע, מניין הוא שואב את המידע הביטחוני הזה, והוא השיב: "אל תגיד לי מאיפה האינפורמציה שלי, תסבך אותי, אנחנו מדברים על רובוט שמופעל מעבר לגבול והוא מזהה אנשים עם מטרות רדאר מרחוק, אי אפשר לחסל אותו, הוא רק יכול לחסל". לדבריו, "אם היינו שואלים על המזל"טים לפני כמה שנים, מישהו היה מאמין שאפשר לשלוח מטוס ללא טייס?".

קרא סיפר בהמשך, כי הנשיא התשיעי שמעון פרס המנוח, שוחח איתו בנושא תקופה קצרה לפני שנפטר, ואף סיפר לו היכן מכינים רובוט שכזה בארה"ב.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בדיוק עך.אסור לסכן חיילים בגלל אוייבים משועממים.  

  יפה יוסף

 2. מי שיודע לא מדבר ומי שמדבר סימן שלא יודע  

  טיפש

 3. רובוט לוחם זה מעולה אבל המדינה לא נערכת ליום שרובוטים יקחו מקומות עבודה  (ל”ת)

  רוני111

 4. הבעיה עם הרובוט שהטכנולוגיה עלולה חלילה ליפול לידיים של האוייב בזמן מלחמה  (ל”ת)

  רוני111

 5. שוטה הכפר  (ל”ת)


;