1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

גשם גשם מטפטף במליאת הכנסת

הלהיט 'גשם, גשם מטפטף' הגיע אמש למליאת הכנסת. ח"כ יהודה גליק, הידוע בצבעוניותו, העלה על נס את המורה הערבייה שלימדה את תלמידיה עברית, באמצעות השיר שהפך לוויראלי
יעקב גרודקה, ב' אדר תשע"ז 28/02/2017 17:30

יהודה גליק. צילום: יונתן זינדל פלאש 90 יהודה גליק. צילום: יונתן זינדל פלאש 90

הלהיט 'גשם, גשם מטפטף' הגיע אמש למליאת הכנסת. ח"כ יהודה גליק, הידוע בצבעוניותו, העלה על נס את המורה הערבייה שלימדה את תלמידיה עברית, באמצעות השיר שהפך לוויראלי ואף זיכה אותה בתעודת הוקרה מבית הספר בו היא מלמדת.גליק שביקש להפסיק לצחוק על גיבורת הסרטון פתח ואמר: "אדוני היושב-ראש, המזכירה והסגן של המזכירה, חבריי וחברותיי המתוקים והמתוקות מן הקואליציה ומן האופוזיציה, משנכנס אדר מרבין בשמחה. קודם כול, חג שמח, חודש טוב לכולם".

"בשבוע האחרון התפרסם שיר. גשם גשם מטפטף, גשם גשם איזה כיף, לי קנו מעיל חדש ואותו היום אלבש" אמר גליק.

"מצד אחד, לצערי הרשת חגגה ועשתה צחוק ממורה ערבייה, וחבל. נדמה לי שהכנסת צריכה להוקיר את האישה הזאת שפעלה במשך קרוב ל-20 שנה לשילוב הילדים הערבים ולימוד השפה העברית, ובעזרת השם כולנו נשתלב יחד, יהודים וערבים, נלמד לחיות יחד".

לסיום סיפר גליק: "אתמול זכיתי לסייר עם חבר הכנסת זוהיר בהלול, בשביל לעשות שלום בתוך רמלה, עם הרב הראשי של העיר וראש הווקף. אנחנו מחויבים לעודד את שיתוף הפעולה, ולכן הייתי מציע הוקרה לגברת הזאת, הגברת מטייבה, ג'יהאן ריאן, שבאמת מגיע לה כל הכבוד, ולא לעשות צחוק מאישה רק בגלל מראה וקולה. להיפך, לעודד אותה ולכבד אותה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תזכירו לי: גליק הוא לא מ'מרץ'?...  (ל”ת)

  בני ברקי

 2. השיר נכתב במקור ע"י סלעית פרידמן בירן . ונקרא עונות השנה  (ל”ת)

  דני

 3. יהודה גליק לא נורמלי - חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!  (ל”ת)

  אוראור