1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

לא רק יחימוביץ' וכבל: הדיל של ניסנקורן נחשף

בערוץ 2 פורסם הערב כי יו"ר ההסתדרות הבטיח לגורמים שהקליטו את איתן כבל משרות רווחיות וקבועות
TheMarker Online, ז' אדר תשע"ז 05/03/2017 21:56

בחדרי חרדים לוגו יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90עיתונאי ערוץ 2, עמית סגל, פירסם הערב (א') כי יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, הבטיח משרות למקורות שהקליטו את דבריו של איתן כבל בנוגע לדיל עם שלי יחימוביץ' המתמודדת על ראשות ההסתדרות.

לטענת סגל, ממסמך שהגיע לידיו עולה כי ניסנקורן רצה בהקלטות כדי לטרפד את מועמדותה של יחימוביץ' בבחירות להסתדרות והבטיח לשלושה אנשים, בהם חבר סיעתו, משרות ששכרן החודשי הוא 40 אלף שקל.

לפי סגל, הסכם בין סיעת העוגן של ניסנקורן לבין סיעת הבית החברתי של כבל נקבע כי שלושה מחברי הסיעה יקבלו משרות ששוויין כ-700 אלף שקלים בשנה וחסינות מפיטורים. בתמורה התבקשו בעלי ההקלטות להתחייב לא לפעול נגד ניסנקורן בבחירות לראשות ההסתדרות.

ממטה ניסנקורן נמסר: "עצוב שהצמד חמד כבל-יחימוביץ' לא מתנצל, אלא ממשיך להפיץ שקרים. ההסכם המדובר נכתב בעידודו של כבל, וקובע כמו כל הסכם קואליציוני תפקידי נבחרים בשער. זאת, בניגוד לקומבינה במחשכים של יחימוביץ' וכבל".

מהגורמים שהקליטו את כבל נמסר: "מדובר בניסיון שקוף להסית את תשומת הלב על ידי הכפשתינו. ההסכם לא כלל קצה קצה של טובת הנאה אישית. הסכם זה אינו חורג במאומה מהסכמים אחרים".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. השמאלנים הארורים רצו להרוג אותנו והשם הטוב הציל אותנו מידם  (ל”ת)

    רוני מיטלמן רוצה מפטיר

  2. אין צדיק בסדום  (ל”ת)

    אזרח

;