י' תמוז התשפ"ד
16.07.2024

תיעוד הימ"מ: המחבל הסתתר בבוידעם וחוסל

כוחות הימ"מ חיסלו מבוקש ברמאללה. הכוחות תיעדו את רגע הפריצה לביתו ואת חילופי האש בין המחבל - שהסתתר בבוידעם, לכוחות • צפו

תיעוד הימ"מ: המחבל הסתתר בבוידעם וחוסל

תכנן פיגועים, רכש אמצעי לחימה ונהרג הלילה במסגרת פעילות של לוחמי הימ"מ (היחידה ללוחמה בטרור) של משמר הגבול במסגרת קרב יריות שהתנהל כאשר פתח באש לעבר הכוח.

במסגרת פעילות של יחידת הימ"מ (היחידה ללוחמה בטרור) בשיתוף צה"ל, ועל פי מידע והכוונה של שירות הביטחון הכללי הגיעו הלילה הכוחות לביתו של מבוקש ברמאללה.

כפי שנראה בתיעוד, סרקו לוחמי הימ"מ את הבית של המבוקש וכאשר הגיעו לסרוק את הבוידעם (תא קטן מתחת לתקרה המשמש לאחסון חפצים) נפתחה לעברם אש ע"י המחבל שהתחבא במקום, ירי אותו ביצע מנשק הקרלו שהיה בידו.

תיעוד הימ\"מ: המחבל הסתתר בבוידעם וחוסל


בסיומו של קרב היריות המחבל נהרג. בביתו של המחבל נמצא נשק נוסף מסוג m16. לכוחותנו שלום.

כפי שפורסם הבוקר (ב') ועל פי המידע של שירות הביטחון הכללי המחבל הוא בבאסל אל ארג, כבן 31, במוצאו מבית לחם אשר עמד בראש חוליית טרור שתכננה לבצעה פעילות טרור אל מול יעדים ישראליים. באסל אל ארג עצמו היה מאכוון החולייה ואחראי על רכישת האמל"ח.

יחידת הימ"מ כמי שעומדת בחזית העשייה הביטחונית במשטרת ישראל תמשיך לפעול כנגד כל מי שיבקש לפגוע בביטחון אזרחי ישראל וזאת תוך שיתוף פעולה עם כל גופי הביטחון במדינה.
יממ שבכ מחבל רמאללה חיסול

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד