י"ח סיון התשפ"ד
24.06.2024

מדיניות 'הדלת הפתוחה' של מכבי

פעילות 'הדלת הפתוחה' של מנהל מרחב בני ברק במכבי מר אליהו עובדיה בשיתוף מתאם קשרי הקהילה בבני ברק - הרב יוסף בינדר, היא עוד סיבה טובה לכך שמעל 2 מיליון חברים בכל רחבי הארץ נהנים מהמומחיות של מכבי, ו96% מהם מרוצים מאד ממכבי

הרב יוסף בינדר בישיבת הכנה לפעילות 'הדלת הפתוחה' אמש במשרדו של מר אלי עובדיה
הרב יוסף בינדר בישיבת הכנה לפעילות 'הדלת הפתוחה' אמש במשרדו של מר אלי עובדיה

פעילות 'הדלת הפתוחה' של מנהל מרחב בני ברק במכבי מר אליהו עובדיה בשיתוף מתאם קשרי הקהילה בבני ברק - הרב יוסף בינדר, היא עוד סיבה טובה לכך שמעל 2 מיליון חברים בכל רחבי הארץ נהנים מהמומחיות של מכבי, ו96% מהם מרוצים מאד ממכבי.

"הצלחה גדולה לפעילות הדלת הפתוחה" כך מגדירים במכבי את היוזמה שהשיקו לאחרונה במסגרתה מנהלי מרחב בני ברק לצד מתאמי קשרי קהילה בבני ברק נפגשים עם חברי מכבי על מנת לדון יחד בדרכים הטובות ביותר להעניק את השירות הרפואי הטוב ביותר לציבור מתוך הבנה והתאמה לצרכי הקהילה.

הנהלת מרחב בני ברק ומתאמי קשרי הקהילה של מכבי בבני ברק, רואים חשיבות מכרעת בהקשבה לרחשי הציבור, בהאזנה למצוקותיהם ובהושטת יד לסייע להם ככל הניתן. הרב יוסף בינדר – מתאם קשרי קהילה ב"ב מסביר: "כחלק מגישת השירותיות המאפיינת את מכבי, חשוב לנו להקשיב לצורכי הציבור בזמן אמת, ולהעניק מענה ופתרון ולפעול ככל הניתן, על מנת להתאים את השרות לבקשות השונות. כדי להצליח בכך אנו מקיימים פגישות תחת הכותרת "דלת פתוחה" עם הנהלת מרחב ב״ב - בימי רביעי בשעות 16:00-18:00 – בסניף רבי עקיבא ב"ב. במהלך הפגישות אנו יושבים עם חברי מכבי במרכז הרפואי ברחוב רבי עקיבא ושומעים על בעיות רפואיות או התאמות שנצרכות לחברי מכבי ודרכי פתרון. זו הזדמנות עבורנו להרגיש מקרוב את חברי מכבי ולהטות אוזן לצרכים המיוחדים כאשר יש כאלה".

הרב יוסף בינדר, משמש כמתאם קשרי הקהילה לצידה של הגב' חנה אייזנבך - הפועלת במרכז הרפואי ברחוב כהנמן במסירות כבר מעל שלושים שנה ושמה הולך לפניה והיא ידועה בפועלה הרב למען חברי מכבי.

ראש המחוז הגב' דבורה חסיד: "פעילותם המסורה של הרב יוסף בינדר ושל הגב' חנה אייזנבך, יחד עם מנהל מרחב בני ברק מר אלי עובדיה חוללה מהפך בתודעת השירות לחברי מכבי, ויחד עם כלל מתאמי קשרי הקהילה, הפרוסים בכל רחבי הארץ, הם מנגישים את השירות המתקדם, האיכותי והיעיל ביותר לחברי מכבי בכל רחבי הארץ."
יוסף בינדר מכבי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד