1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. פרנוסה - עבודות לחרדים

המרכז להכוון תעסוקתי של עיריית בני ברק מציג: לימודי ההכשרה למקצוע על חשבוננו

מערך המלגות ושוברי הלימוד של המרכז להכוון תעסוקתי של עיריית בני ברק ומשרד הרווחה מזמין אתכם להפסיק להתלבט, ולקבל מימון של קורסים במבחר מקצועות מובילים וכך לחסוך מכם את העלויות של שכר הלימוד
ידיעה אינפורמטיבית, י"ח אדר תשע"ז 16/03/2017 16:36

יחצ אילוסטרציה (יחצ)

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מבקשים ללמוד מקצוע מכובד ומפרנס, אך נתקלתם בשכר לימוד כזה שאינכם יכולים להרשות לעצמכם? מערך המלגות ושוברי הלימוד של המרכז להכוון תעסוקתי של עיריית בני ברק ומשרד הרווחה מזמין אתכם להפסיק להתלבט, ולקבל מימון של קורסים במבחר מקצועות מובילים וכך לחסוך מכם את העלויות של שכר הלימוד.

שוברי המימון ללימודים של מבחר מקצועות מובילים. לדוגמא: ניהול מחסן ממוחשב, יבוא וייצוא, מדריכי שחיה, דוברות, QA בדיקת תוכנה, ניהול רשתות, חשבות שכר, שיווק ופרסום, עיצוב אתרים, אנימציה ועוד.

במרכז להכוון תעסוקתי של עיריית בני ברק ומשרד הרווחה קוראים לציבור המעוניינים ללמוד את מגון המקצועות לבדוק טרם הרישום ללימודים את קיום שוברי הלימוד למקצוע הרלוונטי, ובכך ליהנות ממימון שכר הלימוד במגוון מקצועות.

אז אם גם אתם מעוניינים לקבל שוברי לימודים וללמוד בחינם את המקצוע שתמיד חלמתם עליו ולהתפרנס ממנו התקשרו עוד היום למרכז להכוון תעסוקתי של עיריית בני ברק כדי להירשם או לקבל פרטים נוספים בטלפון: 03-7707300/1
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בהצלחה-פרנסה טובה  (ל”ת)

    ליבל

  2. למה אין קורסים שבקדושה?  

    שריר

;