1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

צפו: תוקף ילדים סדרתי נתפס על חם בציון הבבא סאלי

וּבִעַרְתָּ הָרָע מִקִּרְבֶּךָ • תוקף ילדים סדרתי בעל רמת מסוכנות גבוהה, המפוקח על ידי יחידת 'צור' של שירות בתי הסוהר, נתפס על חם בעיר נתיבות בתוך מתחם ציון הבבא סאלי. קצין פיקוח התערב ומנע תקיפה אפשרית • צפו
אלי שלזינגר, י"ח אדר תשע"ז 16/03/2017 17:44

תוקף ילדים

וּבִעַרְתָּ הָרָע מִקִּרְבֶּךָ • אדם בעל רמת מסוכנות גבוהה המפוקח על ידי יחידת 'צור' של שירות בתי הסוהר, נצפה בעיר נתיבות בתוך מתחם הקבר של הבבא סאלי, כשהוא יוצר קשר עם קטין.בתיעוד נראה המפוקח כשהוא מרים בידיו את הקטין, בניגוד לצו הפיקוח. קצין הפיקוח ניגש במיידי למפוקח והפסיק את העבירה ומנע פגיעה אפשרית בקטין. הוזמנה ניידת משטרה למקום ותוגש תלונה במשטרת ישראל.

יחידת 'צור' הכוללת קציני פיקוח העוקבים אחר כ-700 עבריינים שאובחנו כמסוכנים לחברה וסיימו לרצות את עונשם. היחידה הוקמה ב-2006 מתוקף חוק מיוחד המאפשר מעקב ופיקוח אחר עברייני תקיפות חמורות כדי לוודא שאינם מפירים צווי בתי משפט האוסרים עליהם מגע עם ילדים וכדומה.

המעקב מתבצע עקב הסבירות הגבוהה לכך שהעבריינים נוטים להכות שוב ולפיכך פועלים פקחי היחידה למניעת מקרים נוספים חס ושלום. פעילות היחידה מתבצעת חלקה בחשאיות וחלקה באופן גלוי. פקחי היחידה מפתיעים לעתים את העבריין המשוחרר בביתו ובמקום עבודתו, ולעתים אף עוקבים אחריו כשהוא יוצא מביתו.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ג'אול נפש איכס חולה נפש בלי רחמנות מנובל אחד  (ל”ת)


 2. נו אז מה, רק הרים  

  תמימה

 3. שום מקום אינו מוגן מסוטים חרדים.  

  שריר

 4. ולמה לא מפרסמים את תמונותיהם ושמותיהם כמו בארצות הברית ומזהירים מפניהם את הציבור?  (ל”ת)

  מיכל

  • כי לצערינו חושבים יותר על משפחת הפשע מהקרבן ומשפחתה (ל”ת)

   משנ

 5. זריקות דחוף  (ל”ת)


 6. לחתוך לו יד  (ל”ת)


  • את היד השלישית (ל”ת)


 7. תקיפה  

  אמא

;