י"א תמוז התשפ"ד
17.07.2024

ישראל נחמן בביצוע מפואר לקוסוביצקי: 'ה' מלך'

החזן ישראל נחמן, הטאלנט הצעיר של עולם החזנות, מגיש לכבוד אירוסיו את יצירת הבכורה שלו, בביצוע מעולם אחר: 'ה' מלך', יצירתו האלמותית של החזן משה קוסוביצקי, בעיבודו של אופיר סובול. על הניצוח - ד"ר מרדכי סובול • כך פותחים קריירה!

ישראל נחמן בביצוע מפואר לקוסוביצקי: 'ה' מלך'

החזן ישראל נחמן, הטאלנט הצעיר של עולם החזנות, מגיש את יצירת הבכורה שלו, בביצוע מעולם אחר: 'ה' מלך', יצירתו האלמותית של החזן משה קוסוביצקי, בעיבודו של אופיר סובול.

החזן ישראל נחמן אמנם רק בן 23 וכבר הספיק לסיים בהצטיינות את בית הספר לחזנות בפתח-תקווה, ללמוד אצל ד"ר מרדכי סובול ובאקדמיה לאופרה. בין היתר הופיע ישראל נחמן לצד גדולי החזנים בעולם, ולעמוד תחת שרביט הניצוח של המאסטרו אלי יפה, רפי ביטון ועוד.

בשבוע שעבר חגג ישראל נחמן את אירוסיו לבחירת לבו נעמי, ולכבוד המאורע המיוחד הפיק אמרגנו ומנהלו האישי יוחאי כפיר סינגל בכורה: "השם מלך" בלחנו של משה קוסביצקי, כאשר על העיבוד וההפקה המוזיקאלית אחראי אופיר סובול, ועל הניצוח ד"ר מרדכי סובול.

ישראל נחמן משמש כיום כחזן הראשי של בית הכנסת הבינלאומי של תל אביב - 'בית-אל', ולמרות היותו צעיר יחסית נחשב לתופעה יוצאת דופן בסצנת המוזיקה הליטורגית יהודית, הן בקולו הגבוה והנעים והן באמירתו העמוקה והמכוונת. מסתמן כי ישראל נחמן עשוי להיות דגל ונס החזנות בדור הבא.

האזינו לביצוע של החזן ישראל נחמן ביצירתו של משה קוסוביצקי 'ה' מלך'. חסרי סבלנות להאזין לכל הרצועה? דלגו לדקה 04:35 וקבלו את הפאנץ'.

החזן ישראל נחמן - ה\
ישראל נחמן משה קוסוביצקי ה מלך חזנות בכורה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 5 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד