1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

עובד התברואה מצא כסף - עיריית ב"ב מחפשת את המאבד

פועל אריתראי מצא במהלך איסוף האשפה סכום כסף גדול, עובר אורח התקשר לעירייה שלקחו ממנו את הכסף • העירייה תפרסם מודעה באזור ע"מ לאתר את המאבד
אלי שלזינגר, כ"ד אדר תשע"ז 22/03/2017 16:35

משאית האשפה הבוקר ברחוב יהושע משאית האשפה הבוקר ברחוב יהושע

גם זה קורה: בשעות הבוקר (רביעי) במהלך איסוף אשפה של מחלקת התברואה בעיר בני ברק, הבחין אחד העובדים, פועל אריתראי, בסכום כסף גדול שנמצא זרוק על הכביש ברחוב יהשוע בעיר. העובד, הרים את הכסף והכניס לכיסו.

עובר אורח שראה את המקרה, פנה מיד למנהל המוקד העירוני בעירייה שלמה בורובסקי ועדכן אותו בפרטי המקרה. למקום נשלח צוות של מוקד 106 שאימתו את הפרטים עם העובד.

בשלב זה, הכסף הופקד בקופת העירייה ומוקד 106 צפוי לפרסם מודעה באזור על מנת לאתר את בעל הכסף. "מאז שחייגתי למוקד ועד להגעתם למקום, לקח דקות בודדות" סיפר עד ראייה ל'בחדרי חרדים'.

מוקד 106 שלח את אנשיו לחנויות הסביבה על מנת לברר האם אחד מהם איבד את הכסף. "מבחינה חוקית הכסף שייך לעובד, אך לפני משורת הדין אנו מפרסמים 'השבת אבידה' לציבור. במידה ויהיה מי שינקוט בסכום המדוייק, הוא יקבל את הכסף. במידה ולא, ככל הנראה העובד המוצא ירוויח את סכום הכסף הגדול" אומרים בעיריית בני ברק.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. באיזה זכות הם לוקחים ממנו את הכסף?  

    גד

  2. קידוש השם!!! כל הכבוד !!  (ל”ת)


  3. ככה זה בעווה''ר השפע במקום שירד לעם ישראל הולך לנכרים. הכל בגלל הפריצות החרדית שב''ב מצטיינת בהם בגלל הבהמות בוגרות הסמינרים המזובלים  (ל”ת)


  4. מבחינה הלכתית  


;