1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

ZARA מבארת את פשר הקשר

"זארה" ממשיכה לתת לכם טיפין על עניבות
שרות בחדרי חרדים, ב' אייר תשס"ו 30/04/2006 00:00

קשר וינדזור קשר וינדזור

בעקבות סדרת הכתבות בנושא עניבות – איך בוחרים, קושרים ופורמים, החלו לזרום אלינו פניות רבות של קוראים ולכולם בקשה זהה – אל תסבירו לנו על סוגי קשרים ואיך לקשור, תראו לנו...!

אז שוב גייסנו את אירית רוסנסקי, המנהלת המסחרית של ZARA והרי ההסבר לקשר פור אין הנד:

למתקשים נסביר שוב ש"פור אין הנד" הינו קשר צר וסולידי מבין כל הקשרים, מעט א-סימטרי. מתאים לחולצה המחויטת הסטנדרטית, ומתאים בעיקר לעניבות רחבות מבד כבד או עבה. מומלץ לבעלי צוואר רחב כיוון שצורתו המוארכת, יוצרת אשליה אופטית ומאריכה גם את הצוואר...

ואחרי כל הפרוצדורה וההסברים נקנח בנושא הלא חביב – כתמים.

מעבר לעבודה שעניבה היא פריט לבוש חגיגי ואופנתי, היא גם מהווה מגנט לכתמים. עוד לא נולד האדם שיצליח למלט עניבתו מגורלה האיום – מפגש עם רוטב/גלידה/ממרח (מחק את המיותר).
מכיוון שמרבית העניבות עשויות ממשי, ומכיוון שמשי הוא חומר שלא אוהב כתמים, וכשהוא נפגש איתם, הוא לא נפרד מהם, רצוי לנהוג כך:

1. לא להתלכלך.

2. לשים מפית גדולה על העניבה בתחילת כל ארוחה.

3. לא לנשנש מעל הכיור, כי גם העניבה אוהבת לנשנש.

4. באם לא פעלתם לפי סעיפים 1-3, אכלתם והתלכלכתם, הקפידו לא לשים מסיר כתמים. המצב רק יחמיר.

5. המצב החמיר? שילחו את העניבה לניקוי יבש. קחו בחשבון הניקוי יסיר לא רק את הכתם, אלא גם את ברק העניבה.

6. הגעתם למצב של עניבה בלי ברק? עשו לעצמכם טובה, גשו ל ZARA, יש להם עכשיו עניבות מקסימות ואביביות. בכל זאת, אם לא תקנו עכשיו, אז אימתי?

קיץ בריא ומהנה!

סניפי ZARA פרוסים בכל רחבי הארץ:

ZARA בקניון רמת אביב; ZARA בקניון מלחה, ירושלים; ZARA בגרנד קניון, חיפה; ZARA בקניון הנגב באר שבע; ZARA בקניון רחובות; ZARA (מגיל 0-6) בקניון סי מול, אשדוד; ZARA בקניון חולון; ZARA בקניון רננים, רעננה; ZARA (מגיל 0-6) בקריון, קרית ביאליק; ZARA בקניון אבנת, פתח תקוה; ZARA בקניון גבעתיים, ZARA דיזנגוף סנטר תל אביב, ZARA קניון איילון, ZARA קניון מול היום אילת. מרכז טלפוני ארצי 1599-510-510.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.