1. עמוד הבית
 2. מחשבים ואינטרנט
 3. אונליין

לחרדיות בלבד

בית תכנה חדש, בהנהלה חרדית, הוקם בהשקעה של מיליון דולר. מעסיק רק חרדיות. בקרוב יגוייסו 20 נוספות
כתב בחדרי חרדים, ט"ו תמוז תשס"ו 11/07/2006 12:58

_imagebank_orig_orig_EA8D093B845E464FAAAC2B4B0087CDF7.jpg (1)

חברת i-rox, המתמחה בפיתוח תוכנה ואפליקציות במיקור חוץ, הוקמה בחודש אפריל השנה. החברה, הממוקמת בבני-ברק, מספקת שירותי פיתוח בתחומים מגוונים לתעשיית ה-IT והתקשורת. חברת i-rox הוקמה בהשקעה של איש עסקים חרדי, בהיקף של מיליון דולר, והיא מנוהלת במשותף ע"י רותי מרגלית ויהודית סויסה.

החברה מציגה אג'נדה עסקית ייחודית ולפיה היא מעסיקה כמתכנתות נשים חרדיות. i-rox פועלת לפי החלטה אסטרטגית, כי עובדות החברה יחזיקו בתארים מקצועיים רלוונטיים במדעי המחשב והנדסאות תוכנה, וזאת כדי לאפשר מענה מיידי לדרישות המגוונות של קהל לקוחותיה וללא צורך בהכשרה נפרדת.

בשלב זה מעסיקה החברה 15 עובדות ובכוונתה לגייס עד לסוף השנה כ-20 עובדות נוספות, מרביתן בתחומי הפיתוח, והאחרות בתחומי המכירות והשיווק.

בהתאם לתוכניות העסקיות של החברה, תתמקד הפעילות במתן שירותים לחברות טכנולוגיה המחזיקות מחלקות פיתוח ונזקקות לתמיכה חיצונית, כמו גם לחברות בעלות צרכי IT המעוניינות לקבל מוצר מוגמר.

חברת i-rox הוקמה על בסיס ההבנה כי ביכולתה לספק שירותי פיתוח מגוונים בעלויות זולות באופן משמעותי מהמקובל בענף, גם בהשוואה למרכזי פיתוח ברחבי העולם. סטנדרט נוסף שהחליטה עליו הנהלת החברה הוא מתן מענה מהיר מהמקובל בתחום.

מרגלית, 28, נשואה ואם ל-2, בעלת ניסיון של 6 שנים בפיתוח בתחומי ה-.Net והתקשורת בחברת ECtel. במסגרת תפקידיה השונים בחברה, השתתפה בפרויקטים בינ"ל בתחומי הטלקום וההונאות בין היתר בחברות Equant, חברת התקשורת הלונדונית,UTL חברת הטלקום של אוגנדה, CTM חברת הטלקום של סינגפור ורבות אחרות.

סויסה, בעלת תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת ב"ג, 41, נשואה ואם ל-3, בעלת ניסיון רב שנים בפיתוח. הקימה וניהלה את מחלקת הפיתוח של אגף המודיעין ב- Ectel עד מיזוג המחלקה עם חברת Verint. בעבודתה התמחתה יהודית בטלפוניה קווית וסלולרית, אחזור מידע, התמודדות עם עומסי תנועה גדולים ואגירת כמויות אדירות של אינפורמציה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. העיוות הגדול של החברה החרדית  

  סיגטער

 2. 6 שנים בפיתוח בתחומי ה-.Net  

  מתכנת זכר

 3. תגובה למס' 1  

  אהרון

 4. בפרויקטים בינ"ל בתחומי הטלקום וההונאות  

  יעקב

 5. ל-3  

  סיגטער

 6. לכו לעבוד  

  lipa123

 7. ל 6 בדיחה ענקית!!! כשהייתי בניו יורק החרדים הגברים עבדו כמו סוסים ! (זה לשון טובה - עבדו קשה) ובחברת B&H עובדים גברים שעובדים ביום ולומדים בערב  

  iltw77

 8. פרטים? טלפון? אימייל?  

  שקד

 9. www.i-rox.net  (ל”ת)

  מירב

 10. לגבי משכורת  

  יעלי

 11. כל הכבוד !  

  ניב

 12. תגובה ליעלי 10  

  שי

 13. האשה קורסת והבעל בטלן. "שנוררים"  (ל”ת)

  מלכה

 14. שוק עבדים (שפחות) חדש  

  OliveOil

 15. חכם גדול גדול  

  דני

 16. אני בתפקיד ניהולי בכיר...  

  מישהי מNY

 17. למישהי מספר 16  

  עליזה