י' אייר התשפ"ד
18.05.2024

'אלקטרה' עם התקשורת החרדית

בכירי "אמצ-שיווק מוצרי חשמל בע"מ-סחר במפגש ראשון עם התקשורת החרדית

מנהל השיווק של ליבה וליבהר עמי גרינברג מרצה בפני העיתונאים
מנהל השיווק של ליבה וליבהר עמי גרינברג מרצה בפני העיתונאים

מפגש ראשון של בכירי חברת "אמצ-שיווק מוצרי חשמל-סחר" עם התקשורת החרדית, נערך לפני מספר ימים באולם התצוגה המפואר והיחודי של "אלקטרה" ברח' משכית בהרצליה פיתוח, בהשתתפות מנכ"ל החברה מר פאבלו מלכסון.

כן השתתפו במפגש: מר אמיר אורנשטיין סמנכ"ל פיתוח עיסקי, מר עמי גרינברג מנהל השיווק וההדרכה של מותגי היוקרה מילה וליבהר, מר מיכה יהב מנהל מכירות באלקטרה סחר, מר יעקב שרון מנהל המכירות של המותג אלקטרה, מר מוטי פנסאוב מנהל מוצרים קטנים של המותג פיליפס, מר זאב קרניצמן מנהל בליבהר שוויץ.

במהלך המפגש סקר המנכ"ל ומנהלי המותגים המכירות והשיווק את המגוון העצום של המוצרים, תוך שימת דגש על השירות היחודי של חברת "אלקטרה", הנותנת מענה מיידי לפונים למוקד שירות הלקוחות, והגעה לבית הלקוח בתוך 24 שעות, תוך תיאום מירבי של הגעת הטכנאי בהתאם לנוחות הלקוחות. כן נדרשים הלקוחות להמתין לא יותר מאשר שעתיים, בעוד בחברות אחרות נאלצים הלקוחות להמתין במשך שעות ארוכות בבית.

את השם 'אלקטרה' כולם מכירים, כבר שנים. החברה מייבאת לישראל מגוון נרחב של מוצרי חשמל ביתיים ומעניקה להם את השירות והאחריות הטובים בישראל. המוצרים הביתיים של החברה הפכו להיות חלק מחיי היומיום של מאות אלפי לקוחות מרוצים, בזכות הפתרונות של 'אלקטרה' שמתאימים לכל בית בעיצוב, בגודל, במגוון ובמחיר.

את מוצרי 'אלקטרה' ניתן למצוא בכל מקום בבית וליהנות מהם כל הזמן. 'אלקטרה' נותנת פתרון לכל תחומי החיים, ממזגנים ומקררים ועד מיקרוגלים. ממכונות כביסה ותנורים ועד למוצרים הקטנים שעושים את החיים קלים. העקרון המוביל את כל מוצרי 'אלקטרה' הוא האמינות והאיכות שמבטיחים מוצר לשנים.

חברת 'אלקטרה' ידועה כמובילה בשירות הטוב ביותר בישראל למוצרי חשמל. אנשי השירות של 'אלקטרה' מעניקים לכל לקוח חוויית שירות מושלמת, פתרון מהיר, אישי ויעיל והכל בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המוניטין של שירות אלקטרה מהווה חלק בלתי נפרד מכל מוצר של החברה והוא אחד מערכיה החשובים והידועים ביותר.
תורה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד