1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

חברים לרפואה ב'יום ירושלים'

ביוזמת חבר מועצת עיריית ירושלים, יוסי דייטש, אירח ראש העיר, ניר ברקת, את חברי ארגון 'חברים לרפואה' ל'יום ירושלים', סעד איתם צהריים והשיב לשאלותיהם • גלריית תמונות
דוב האזרחי, כתב בחדרי חרדים, כ"ו טבת תשס"ט 22/01/2009 15:12

אידילייה בעירייה:, ניר ברקת ויוסי דייטש, עם ילד שרגלו נקטעה מטיל בשדרות. צילום:  'חברים לרפואה' אידילייה בעירייה:, ניר ברקת ויוסי דייטש, עם ילד שרגלו נקטעה מטיל בשדרות. צילום: 'חברים לרפואה'


אידיליה של ממש בעיריית ירושלים: ימי הבחירות הגועשים אותם עברה העיר רק לפני חודשיים -  כאילו לא היו. ראש העיר, ניר ברקת,  הרבה לפרגן לחבר המועצה יוסי דייטש מ'יהדות התורה', בעוד האחרון לא נשאר חייב והמטיר על ראש העיר ברכות ותשבחות.

כל זה קרה ביום חמישי, כאשר עיריית ירושלים אירחה את חברי ארגון 'חברים לרפואה',  הכולל את המטופלים והמטפלים. את ארוחת הצהרים סעדו האורחים בחברת ראש העיר, ניר ברקת.  

היוזמה לארח את חברי הארגון הייתה של  חבר מועצת העיר, יוסי דייטש, בעוד העירייה דאגה שחברי הארגון ייהנו מ'יום ירושלים' - סיור בכותל ובמנהרות הכותל, וביתר  האטרקציות המהנות שהעיר יכולה להציע.

 ראש העיר, ניר ברקת, בירך את הילדים על בואם, וסיפר להם כי בחדר שהם ישובים, מתקבלות ההחלטות הכי חשובות של העיר. בהמשך אפשר ראש העיר לילדים להציג שאלות, עליהם ענה בסבלנות רבה, והתחייב להעלות את הנושאים שהעלו בפני מועצת העיר.

כשהוצג בפניו מנהל אתר 'בחדרי חרדים', אמר ברקת: "אני מציץ אצלכם מידי פעם, במגבלות שהזמן מאפשר לי". 

 

  יוסי דייטש מציג בפני ניר ברקת את הילד שנקטעה רגלו מטיל קאסם שנורה לעבר ביתו שבשדרות     

  


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הקיצוני משמאל בתמונות הראשונות  

    יצחק משה