1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. מוזיקה

'העדה' ועיריית ב"ב נגד מדונה: מטיפה ל'כת הקבלה'

ביטאון 'העדה החרדית' מקדיש את עמודו הראשון למחאה נגד הופעתה של הזמרת וביקוריה בקברי צדיקים • וגם: חבר מועצת עיריית בני ברק מתלונן על חילולי שבת
יקי אדמקר, בחדרי חרדים, י' סיון תשע"ב 31/05/2012 18:16

הזמרת מדונה במהלך שיעור קבלה מדונה. צילום ארכיוןההכנות לקראת הופעתה הערב (ה') של הזמרת הבינלאומית מדונה, הולכות ונשלמות. אך מסתבר כי רבני הצפון שהתנגדו לביקורה בקברי צדיקים באזור - לגמרי לא לבד.

חבר מועצת עיריית בני ברק, גדליהו בן שמעון, פנה היום (ה) ליו"ר האופוזיציה בעיריית רמת גן, ישראל זינגר וביקש ממנו לפעול בעירייה לצמצם אירועים מסוג זה באיצטדיון הגדול בעיר.

"אני לא מעוניין לתקן עולמות", אומר בן שמעון ל'בחדרי חרדים'. "אבל חילולי השבת וחג השבועות שנגרמו כתוצאה מהחזרות להופעה הם בלתי נסבלים".

לטענת בן שמעון, תושבי שכונת פרדס כץ בעיר והתושבים המתגוררים ברחוב ז'בוטינסקי, נאלצו בימים האחרונים לשמוע מדי ערב את שיריה של הזמרת בחזרות שערכה להופעה.

"קיבלתי תלונות רבות מתושבים והניסיון הוא למזער את הנזק כמה שיותר. אין לנו כוונה לבטל הופעה מסוג זה או אחר, אבל לפחות שנצליח לצמצם פעילות בשבת ובמועדי ישראל".

לדבריו של חבר המועצה, זינגר הבטיח לטפל בבקשתו.

"הופעה פרובוקטיבית"

באופן מפתיע, ביטאון 'העדה' מפרסם השבוע כתבה בעמוד הראשון בו הוא יוצא נגד הופעתה של הזמרת בארץ וביקוריה בקברי צדיקים בצפון. "שוב הופעות מבישות בארה"ק בחסות 'כת הקבאלה'", כך בכותרת.

בתוכן הידיעה נכתבו הדברים הבאים: "ציבור היראים תושבי הגליל ועיה"ק צפת, נתחלחלו בימים אלו שוב על החרפה שבהופעתה הפרובוקטיבית של מפורסמת זמרת גויה המטיפה ל'דת הקבאלה' וקשורה לד"ר ברג שכבר הוחרם ע"י גדולי ישראל, ובימים אלו הגיעה שוב לקיים 'מסע הופעות' משוקצות.

"במוצאי החג הייתה אמורה להגיע לערוך תפילה בבית החיים בצפת וכן בקברי צדיקים בטבריה, כל זאת בליווי פמליה גדולה ואבטחה כבדה אלא שבעקבות מחאת תושבי הגליל בראשות רבני צפת וטבריה, נדחתה התוכנית למועד אחר.

"כמו"כ בימים אלו התקבלה בדאגה הידיעה כי ברצונה של אותה גויה לרכוש דירה בעיר צפת, וכך להמשיך ליצור גימיקים סביב ה'קבלה' ההזויה והמסורסת שלהם המהווים קוץ מכאיב וגורמים לזעם גובר בקרב ציבור יראי ה'.

"עסקנים בצפת ומירון זועקים ומתריעים על הסכנה ועל החרפה שממיטה כת זו על הגליל כולו - ערש הקבלה, ובמיוחד לאור גזירת ההפקעה על אתרא קדישא מירון.

"מטורפי הכת הזו הופכים את קברי הצדיקים בצפון למקום 'טרנדי' תיירותי, ולוטשים עיניהם לנצל את גזי־רות השלטון להפקעת מירון, בכדי להשתלט ולהיאחז במקום ח"ו", לשון הדברים.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. קודם כל שישמרו על הקנאים שלהם  

  המגיב

 2. תמונה?  

  מתאים מאד

  • התמונה : הפנים לא מוכרות אבל הקסקט זה של לוי ארון מבורו-פארק, מתאים לה, כן!!! (ל”ת)

   נאפופית

 3. אין על מדונההההההההההההההההה  (ל”ת)

  ישי

 4. יותר בושה שמראים תמונה שלה  

  סוקולובר הדוס

 5. קבלתי הנחה מהקנאים הגדולים מדור שעבר  

  משקיף

 6. היא לא חולמת שהיא קליפה וסטרא אחרא..........  (ל”ת)

  דוד

 7. אם האתר מפרסם תמונה של זמרת גויה הוא אינו ראוי להקרא עוד """""חרדי"""""  

  האמרגן של מדונה

  • סוג של חרדים 

   אדמון

 8. מישהו מבין מה נדחפו עיריית בני ברק לנושא?  

  בני ברקי

 9. מה הרבנים קשורים?  

  מדונה

 10. כי הם חופרים בכל דבר בגלל שנמאס להם כבר לחמם ספסלים  

  חייל דוס

 11. צודק לחלוטין  (ל”ת)

  חרדי

 12. זה מה שעושים מפנים את קליפת הדור  (ל”ת)

  בעלת תשובה

 13. הזמרת הזו אמרה על עצמה שאין לה יופי וקול יפה רק פריצות  (ל”ת)

  מתחזקת

 14. למה להזכיר לנו תמונת המכשפה אם יש כתבה על ביוב צריץ להראות תמונת ביוב ??  (ל”ת)

  ממעריצי המפלצת לשעבר

;