י"ז תמוז התשפ"ד
23.07.2024

ה'קוף' מסית: שהחניוקים לא יתעלקו עלינו. שיתעסקו ברמאות ובכסף שחור

רון קופמן, המכונה 'הקוף', החליף את נתן זהבי ברדיו 103, ופתח במסע שטנה • "שירות חרדים יגרום לעלויות עצומות ויפגע במגזר הנשים" • "תנו להם להתעסק בגטאות, בכסף השחור, ברמאות, אחרי זה הם צמים והכל מסתדר להם" • "מצאנו שיר שאולי יעורר את החניוקים להפסיק להתעלק עלינו"

צילום אילוסטרציה: פלאש90
צילום אילוסטרציה: פלאש90

גיוס בחורי הישיבות 'מככב' בחודשים האחרונים בכלי התקשורת בישראל, והשדרנים מנצלים לעיתים את 'הבמה' הניתנת להם כדי לנגח את הציבור החרדי.

אתמול (ה) היה זה תורו של העיתונאי רון קופמן, המכונה 'הקוף', וידוע בשנאתו לציבור החרדי.

קופמן החליף את נתן זהבי, אוהב חרדים ידוע אחר, בתוכניתו המשודרת ברדיו 103.

במהלך השידור השמיע קופמן דברי שנאה נגד החרדים, וזלזל בצורה בוטה בחרדים שבחרו לשרת בצה"ל: "ככל שחושבים על זה יותר, החרדים באמת מיותרים בצבא. גם כשנראה כותרות על עריקים ועוד, הם בטח יתעלמו כי הרב יגיד להם בוא נעשה הפגנה, נביא מאה אלף שקל או נעשה טיש עם קיינדלך ורוגלעך..."

קופמן הסביר גם מדוע החרדים אינם רצויים בצבא: "מסלול השירות הוא קצר מחייל רגיל, כי הם צריכים שיעורי תורה כמו 13 או 12 כאלו ביממה... וזמן תפילה... אסור שתהיינה נקבות בשטח... זה גורם לעלויות עצומות, וזו גם פגיעה במגזר הנשים בישראל.

"החניוקים מוכנים להשפיל אותן (נשים). טוב שהם לא רוצים שהם יסעו באוטובוס מאחורה בצבא".

קופמן המשיך ואמר כי חרדי עם ילד שמתגייס לפרויקט שח"ר מקבל משכורת מלאה, לעומת חייל רגיל, וסיכם: "אולי נוותר על העניין של שילובם בצבא. תנו להם להתעסק בגטאות, בכסף השחור, ברמאות... אחרי זה הם צמים והכל מסתדר להם".

עם סיום דבריו השמיע שיר, אך לפני כן אמר: "מצאנו איזה שיר שאולי יעורר את החניוקים להפסיק להתעלק עלינו החילונים, שבסך הכל משרתים את הטמבלים האלה".
רדיו 103 רון קופמן צבא גיוס חוק טל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 34 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד