י"ד סיון התשפ"ד
20.06.2024

אחרי 7 שנים: פוענח רצח נער בבני-ברק

המשטרה עצרה את המעורבים ברצח שלומי נוי, נער בן 17 • הוכה למוות בשנת 2005 בשל סכסוך על אופנוע • בפרשה עצורים מספר חשודים • מבוקש מעורב נוסף מראשון-לציון

זירת רצח. צילום: זק"א
זירת רצח. צילום: זק"א

הותר לפרסום: נלכדו רוצחי נער בבני-ברק. בשנת 2005 נרצח שלוימי נוי, קטין בן 17, ממשפחה חרדית תושבי מודיעין. הוא נרצח במכות בחפץ קהה ברחוב ז'בוטינסקי פינת השומר בבני-ברק, פונה לבית החולים תל השומר - ולאחר 5 ימים נפטר מפצעיו.

בחקירת המקרה עלה חשד, כי הרקע למעשה הינו סכסוך שהיה לנרצח עם עמית טוויל, בן 32, תושב גבעת שמואל, על רקע בעלות על אופנוע. במהלך הסיכסוך דקר שלומי את עמית. הם ניסו לקיים סולחה בין הצדדים, אולם ללא הצלחה.

על פי החשד, גורמים ממשפחת אלפרון ניסו בהמשך לגשר בין השניים ולהביא לסולחה, אולם שוב ללא הצלחה.

בליל שישי, ח' כסלו תשס"ו, מעט לאחר חצות, נסע עמית טוויל ברכב עם אנשים נוספים וזיהה את שלומי ברחוב. הוא ירד והיכה אותו. שלוימי פונה במצב קשה לבית החולים תל השומר. בית החולים דיווח על כך למשטרה - שפתחה בחקירה.

שוטרי משטרת מרחב דן פגשו בזירת הדקירה צעיר וצעירה שסיפרו כי הלכו ברחוב יחד עם הנרצח, כאשר לפתע הגיעו שני אלמונים ובאמצעות חפץ קהה החלו להכות אותו בפלג גופו העליון. שלומי ז"ל ניסה להתגונן, אך נפל על הרצפה.

בפרשה עצורים שלושה חשודים נוספים, בגין סיוע לאחר מעשה, העלמת ראיות ושיבוש הלכי חקירה. המשטרה מחפשת אחר מעורב נוסף בן 23 תושב ראשון לציון.

מעצר החשוד הוארך היום בבית משפט השלום.

קישורים:
הדיווח בפורום על פטירתו
רצח אלפרון חשודים משטרה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד