1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. פרסום ושיווק

לראשונה: חבילת עיתונים חרדים בחינם למתדלקים

תחנת הדלק המרכזית בבני ברק תעניק מידי סוף שבוע מארז עיתונים חרדים למתדלקים מעל 150 שקל • המגזינים שיוענקו: זמן, הציבור החרדי והמחנה החרדי
כתב בחדרי חרדים, כ"ו שבט תשע"ג 06/02/2013 14:31

תדלוק. צילום: יעקב נחומי צילום: יעקב נחומי

תחנות דלק רבות ברחבי הארץ מציעות זה שנים עיתונים חינם למתדלקים כמות גבוהה של דלק, אולם הציבור החרדי לא זכה לקבל עד כה הטבות המותאמות לו ולרצונותיו.

בתחנת הדלק המרכזית של העיר בני ברק, הממוקמת ברחוב כהנמן - מול מפעל קוקה קולה, גילו יוזמה והחליטו להעניק בכל יום חמישי ושישי מארז עיתונים חרדיים למתדלקים בסכום של יותר מ-150 ₪.

מיקומה המרכזי של תחנת הדלק, לצד האמינות ושמירת השבת - הפכו את התחנה לשם דבר, כאשר אלפים בוחרים לתדלק בה, כמו גם ליהנות מחנות הנוחות הסמוכה לה ופתוחה 24 שעות ביממה.

מנהלי התחנה החליטו להעניק ללקוחות המתדלקים ביותר מ-150 ₪ בכל יום חמישי ושישי מארז עיתונים חרדים, הכולל את המגזינים 'זמן', 'הציבור החרדי' ו'המחנה החרדי'.

בנוסף תיערך בשבועות הקרובים הגרלה שבועית בין המתדלקים בכל יום מימות השבוע, ובמהלכה יוגרלו מידי שבוע פרסים יקרי ערך, בהם זוג כרטיסי טיסה לאירופה ומוצרי חשמל בשווי אלפי שקלים.

כל מתדלק יוכל להכניס את פרטיו לתיבת ההגרלות שתוצב במהלך ימי המבצע, והוא ייכנס להגרלה השבועית.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. למה רק בבני ברק  (ל”ת)

  יעקב אשר

 2. יש הסבר למה רק שם..  

  אהרן

  • אחד שיודע 

   מישהו מבנים

 3. רק לא יתדהמן והפסל  (ל”ת)

  השאר בסדר ב''ה

 4. ומה עם לאפה שווארמה ? תשימו לי שם חומוס סלט צ׳יפס והרבה טחינה וחמוצים וחריף וגם פחית קולה אם לא אז אני אתדלק בפז ליד הלו תימן  (ל”ת)

  זולל וסובא

;