1. עמוד הבית
 2. מחשבים ואינטרנט
 3. סלולר

הטלפון של רמי לוי זכה לאישור המועצת

על פי החלטת מועצת חכמי התורה המכשיר מיועד לצרכי פרנסה בלבד • הפיילוט להשקת המכשיר הסתיים בהצלחה • רמי לוי: נשמור על מחירים סבירים
כתב בחדרי חרדים, כ"א שבט תשע"ד 22/01/2014 16:57

רמי לוי בראיון לאתר בחדרי חרדים. צילום ארכיון רמי לוילפני כשלושה חודשים השיקה חברת 'רמי לוי תקשורת' את הסמארטפון המפוקח הראשון. בשלושת החודשים שחלפו עבר המכשיר פיילוט ובדיקות רבות לוודא את רמת חסימתו ועבודתו השוטפת. המכשיר נועד לאנשים עובדים הנזקקים לשימוש רצוף בדואר אלקטורני, הודעות מסרים, ואפליקציות שימושיות שונות.

מכתב מועצת חכמי התורה המתפרסם היום (ד), נכתב לפני מספר חודשים, ובראשו חתם הגר"ע יוסף זצ"ל ביום י"ג אלול. הגר"ע אף עודד את פיתוח המכשיר בשנה האחרונה לחייו.

על המכתב חתמו כאמור חברי מועצת חכמי התורה, אליהם הצטרף הגאון הרב ברוך שרגא החבר בוועדת הרבנים לענייני תקשורת. במכתבם כותבים הרבנים כי "לאיפרושי מאיסורא", מועצת חכמי התורה" והנה, נשמעו טענותיהם של בעלי עסקים הנזקקים להשתמש במכשירים אלו (האייפון ודומיו) לצורך פרנסתם, ובלית ברירה מצאו לעצמם היתר דחוק להחזיק הנגע בקרבם. ובוודאי שאין זו מן הטענה, שהרי אין היתר לעקור את יסודות הדת לכל צורך שהוא, גם במקום של הפסד ממון. ובפרט שלצערנו, הנגע הנ"ל החריב והפיל בתים שלמים ל"ע".

בסיום המכתב המתפרסם תחת הכותרת "לאיפרושי מאיסורא" מציינים הרבנים, כי המכשיר החדש מיועד אך ורק לזקוקים לו לצורכי פרנסה, "ואשר קיבל היתר לכך מרבותיו בנוסף לאישור הוועדה המיוחדת שהוקמה לצורך כך, אשר באפשרותה לנתק לאלתר כל מכשיר אשר יגיע למי שלא קיבל היתר לכך."

פיתוח המכשיר נעשה ע"י חברת "אפיק סלולאר", אשר מנהלת באופן שוטף את חנות האפליקציות במכשיר, ומפתחת בימים אלו דגמים נוספים של "הסמארטפון המפוקח".

כיום, משווקת חברת "רמי לוי תקשורת שלושה דגמים מאושרים:

מכשיר הדגל הינו ה- nexsus 4 היוקרתי, ולצידו שני מכשירים נוספים: .Galaxy S4 mini. ו- Samsung Galaxy Young S6310.

את המכשירים ניתן להשיג רק אחרי מילוי שאלון אישי באתר של 'רמי לוי תקשורת' או במוקד שירות הלקוחות בטלפון: 073-3200210הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. למה לא גלקסי 4? למה מיני? סתם ככה להקשות את החיים לאנשים, גועל נפש  (ל”ת)


 2. בלי טובות, לא צריך "וועדת רבנים" ולא כלום  


 3. תגובות של אנשים שחושבים את עצמם גדולי דור  

  אריה

  • איזה הרס? איזה שטויות? על מה אתה מדבר? שמישהו שיחק אנגרי בירדס?! 

   איזה אריה זה הכוונה למכלוף?!

 4. ב"ה מי אתם ומה אתם שמדברים ככה על רבנים גדולים וקדושים??????  

  איך אפשר לדבר כך?????

 5. אמת לאמיתה..  (ל”ת)


 6. המחירים יקרים ולא מוצדקים  

  אלעד

 7. נושא חשוב ומעניין השאלה האם ניתן להחליף חברה ולסגור את הקו שלו ולהגדיר את האינטרנט של החברה השנייה  (ל”ת)

  מיכי

 8. הערה  

  מוש

;