1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. נדל"ן

צו מניעה נגד זכייתו של מנחם כרמל

מדוע נפסלה התמודדות עמותת ועידת הדיור במכרזי בית שמש? • ולמה הוציא השופט צו מניעה נגד זכייתו של כרמל?
יהודה הלוי, בחדרי חרדים, כ"ו אדר ב תשע"ד 28/03/2014 13:03

מנחם כרמל. צילום: קובי הר צבי כרמל. צילום: קובי הר צביבעקבות עתירת עמותה חרדית, הוציא בית המשפט צו מניעה נגד זכייתו של מנחם כרמל, במסגרת מכרז שנערך לפני מספר חודשים על קרוב ל-1000 יחידות דיור ברמת בית שמש ג' המתוכננת, ואשר התחלקו ל-9 מתחמים שונים.

בין המתמודדים על המכרז היו קהילת טשכנוב, ועידת הדיור בית יוסף שלום בראשות חבר מועצת העיר בני ברק יעקב וירז'בינסקי, וכן מספר יזמים וקבלנים שונים וביניהם מנחם כרמל.

בית המשפט פסל מראש את ועידת הדיור בית יוסף שלום משיקולים דומים מעט לשיקולים שעמדו מאחורי ההחלטה שניתנה בענין חריש. למרות שבניגוד לחריש - הפעם העמותות היו שונות ונפרדות לחלוטין, אולם עורכי הדין שייצגו את העמותות השתייכו לאותו משרד עורכי דין ולכן הצעתן נפסלה.

זמן רב התעכבו תוצאות המרכזים, אך בסופו של יום, ימים ספורים לפני הבחירות בבית שמש, נודע כי מספר מתמודדים זכו במתחמים שונים, ביניהם גם מנחם כרמל שזכה במגרשים הכוללים למעלה מ-200 יחידות דיור.

אלא שאתמול, הוציא בית המשפט המחוזי צו מניעה במעמד צד אחד, בטענה כי גם התמודדותו של מנחם כרמל טעונה בירור - כיון שגם היא נעשתה על ידי עורכי דין מאותו משרד.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. גם הם הפכו לקנאים????  

  תובנה

 2. די עם הצרות עין!!!!!!!!!!!!!!!!  (ל”ת)

  צביקיי

 3. רשעים גמורים  

  חיים

 4. יופי- תמשיכו כך- קמצא ובר קמצא. בושה וחרפה לכול הצדדים  (ל”ת)

  אשר

 5. ממתי פונים לבית המשפט ?  

  בן ציון

 6. רשעים  (ל”ת)


 7. לא הבנתי מה הבעיה בכרמל?! מישהו יכול להסביר?!  (ל”ת)


 8. משיח בן דוד  

  משיח

;