1. עמוד הבית
  2. יהדות
  3. על המדף

רות בייפוס מציגה: ההגדה הראשונה שלי

גם לפעוטות ולילדים מגיע: המאיירת המוכשרת רות בייפוס מגישה להם הגדה מצויירת ביד אמן, מרהיבת עין ומושקעת במיוחד
אלי כהן, בחדרי חרדים, ג' ניסן תשע"ד 03/04/2014 02:29

הגדה

'ההגדה הראשונה שלי' מסדרת 'שלבים' נוצרה במיוחד עבור הפעוטות שלנו, שמדף ההגדות הזניח אותם עד היום. היא בנויה במיוחד לילדים, ומכילה בדיוק את מה שהם צריכים.

32 עמודי צבע מדהימים עוקבים אחר מהלך ליל הסדר וסיפור יציאת מצרים. כל דף כולל מלל קצר ותמציתי המתאים למי שכבר מסוגל לקרוא מעט, ומאפשרים גם לפעוט להרגיש שותף מלא במתרחש סביב השולחן.

ההגדה מצויירת מנקודת מבטו של ילד, ומעניקה לו חוויה אישית, ממש כאילו הוא עצמו עבד עבודת פרך, כאילו הוא ראה את עשר המכות מתרחשות, וכאילו הוא עצמו יצא ממצרים וחצה את הים!
זו הזדמנות נהדרת להורים לקיים בהידור את מצוות 'והגדת לבנך' העומדת במרכז ליל הסדר.
מעתה, בזכות ההגדה החדשה, גם הילדים הקטנים והפעוטות שעדיין אינם קוראים, יזכו סוף סוף לספר מרהיב ומושקע משלהם שיספר להם את סיפור יציאת מצרים וליל הסדר.

'ההגדה הראשונה שלי' מצטרפת לספרי 'שלבים' המוכרים והאהודים שהפכו לחלק בלתי נפרד ממדף ספרי הילדים. אך להבדיל מסיפורי 'שלבים' האחרים, בהגדה אין סיפור. הסיפור האמיתי מתרחש סביב השולחן, וההגדה אינה מסיחה את הדעת ממנו, כי אם מלווה אותו.

כמיטב המסורת של 'שלבים', גם ב'הגדה הראשונה שלי' תיהנו מהפקה מוקפדת, מחשיבה על כל פרט, מגרפיקה משובחת ומציפוי למינציה איכותי. מוצר חדשני העונה על צורך אמיתי, במחיר נוח.
'ההגדה הראשונה שלי' – לא 'עוד' הגדה – אלא ה-הגדה המרהיבה והמושקעת שילדכם לא יעזבו מהיד.

'ההגדה הראשונה שלי' מאת רות בייפוס, הוצאה לאור והפצה - 'תפארת'.

מופיעה בעברית, אנגלית ואידיש.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.