1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

רמת גבעת זאב אושרה סופית לבנייה מיידית

בפעילות נמרצת של נציגי 'הבית היהודי' וח"כ מאיר פרוש מול ראש הממשלה, אושרה שכונת 'רמת גבעת זאב', המיועדת לציבור חרדי מארה"ב וישראל
אלי כהן, י"ד סיון תשע"ד 12/06/2014 03:35

רמת גבעת זאבבשורה משמחת: שכונת היוקרה 'רמת גבעת זאב' בצפון ירושלים אושרה בימים אלו לבניה מיידית, בהשתדלות חברי סיעת הבית היהודי וח"כ מאיר פרוש, כאשר את מרב המאמצים מובילה ח"כ איילת שקד. מדובר בשכונה בת 380 יחידות של מגורי עילית לציבור החרדי, מהם 200 יח"ד המיועדים לקהילה אורתודוקסית של עולים חדשים מארה"ב ו-180 יח"ד לתושבים חרדיים מישראל.

שכונת רמת גבעת זאב יושבת על קרקע פרטית המשווקת על ידי חברת חי"ש נופי ישראל. במסגרת אישורי הבניה שניתנו לאחרונה בעוטף ירושלים רצו היזמים לוודא שגם השכונה נכללת באישורים אלו.

היזמים וכן נציגי התושבים מחו"ל ומהארץ קיימו פגישה עם ח"כ איילת שקד מהבית היהודי ודרשו ממנה לפעול בענין בכדי לוודא שלא יווצר כל עיכוב בבניה, שקד שמעה את הדברים בקשב רב והבטיחה לפעול ככל יכולה בנושא.

ואכן ח"כ שקד כינסה את חברי מפלגתה, השרים נפתלי בנט ואורי אריאל והגב' סטרוק, ואלו החליטו לפנות באופן דחוף לראש הממשלה בנימין נתניהו. הנציגים דרשו לוודא בין השאר שלא יווצר כל עיכוב ברמת גבעת זאב, מאחר ומדובר בקרקע פרטית שאין כל אפשרות לעכב את בנייתה וכי מדובר ברוכשים חרדים אמריקאים המחכים לדירתם.

"חשוב איזה רעש זה יעשה בעולם אם ייוודע שרוכשים אמריקאים מתעכבים לעלות ארצה ולגור בביתם החדש בגלל שהממשלה הישראלית מנסה לעכב את בניית ביתם", טענו. ראש הממשלה השתכנע מהטיעונים והורה על הסרת הנושא מסדר היום והמשך הבניה ללא עיכובים במסגרת בניית 1,500 יח"ד בעוטף ירושלים כולל ביתר עילית וערים נוספות.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. תודה רבה לכל העוסקים במלאכה.  

    יוני

;