י"ט תמוז התשפ"ד
25.07.2024

"פועלים בנחישות נגד המתפרעים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבות הממשלה: "אנו פועלים מול כמה חזיתות בעת ובעונה אחת - אנו זקוקים לקור רוח"

צילום: פלאש90
צילום: פלאש90

אחר ההתפרעויות הקשות של ערביי ישראל שנרשמו בימים האחרונים, התייצב ראש הממשלה בנימין נתניהו היום (ראשון), בפתח ישיבת הממשלה והבהיר כי תינקט יד קשה מול פורעי חוק ומסיתים מכל צד שהוא.

"אנחנו פועלים מול כמה חזיתות בעת ובעונה אחת", אמר נתניהו, "הלילה פעלנו נגד מטרות רבות של חמאס בעזה, והיעד של כל הפעולות שלנו הוא החזרת השקט והביטחון לכל אזרחי ישראל, ובראשם לתושבי הדרום.

"הניסיון מוכיח שברגעים כאלה יש לנהוג בקור רוח ובאחריות ולא בהתלהמות ובפזיזות. אנחנו נעשה כל מה שנדרש כדי להשיב את השקט והביטחון לדרום".

"בסוף השבוע", הוסיף, "אנחנו גם פעלנו בנחישות נגד ההתפרעויות בירושלים וביישובים ערביים. אנחנו נוקטים יד קשה מול פורעי חוק ומול מסיתים מכל צד שהוא.

"אין מקום במדינת ישראל ליידוי אבנים על שוטרים, אין מקום לזריקת בקבוקי תבערה, אין מקום לחסימת צירים או השמדת רכוש, אין מקום להסתות נגד עצם קיומה של מדינת ישראל. אי אפשר לאחוז בחבל הזה משני קצותיו. אי אפשר ליהנות מתשלומי ביטוח לאומי וקצבאות ילדים מצד אחד - ומצד שני להפר את החוקים הבסיסיים ביותר של מדינת ישראל.

"אני קורא למנהיגי הציבור הערבי לגלות אחריות, להתייצב בפני גל ההתפרעויות כדי להחזיר את השקט על כנו. מי שלא יכבד את החוק - ייעצר וייענש בחומרה".
בנימין נתניהו משטרה רקטות עזה חמאס

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד