1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

בית חדש ל'בלב אחד' • צפו בתמונות

בשכונת גוש 80 בירושלים נפתחו המשרדים החדשים עבור ארגון 'בלב אחד', במעמד הרב הראשי ואישי ציבור רבים • צפו
אברמי פרלשטיין , י"ח תמוז תשע"ד 16/07/2014 13:15

בלב אחד (4) הגר"ד לאו בקביעת המזוזה בשערי המשרדים החדשים

מעמד נרגש ומרומם בחנוכת הבית לבית ארגון 'בלב אחד' בירושלים: המשרדים החדשים הממוקמים בשכונת גוש שמונים, אשר משם תצא הפעילות העניפה של הארגון, יהוו מקום מסעד ותמיכה לכל נצרך ונזקק באשר הוא.

במעמד הצנוע שנערך ביום שני, השתתפו רבני הארגון, חכי"ם ואישי ציבור. את המעמד כיבדו בנוכחותם אורחי הכבוד, הרה"ר לישראל הגאון רבי דוד לאו והגאון רבי משה קופיץ רבה של מנצ'סטר. בקרב אנשי העשיה והחסד הובעה השמחה וההתרגשות לנוכח המעמד המרומם. כאשר כל הפעילות תתרכז במקום אחד, כאשר במשרדים החדשים והמפוארים יהיו חדרים לכל מחלקה ומחלקה, מה שללא ספק ייעל את הפעילות המבורכת של הארגון.

הרה"ר הגאון רבי דוד לאו קבע את המזוזה בכניסה לבית החדש ובירך על המוגמר. הרב, שמכיר מקרוב את פעילות הארגון ומלווה אותה ביום יום, אמר כי כי כל פעילותם של המתנדבים היא לשם שמים, בסיום דבריו בירך את מתנדבים ואמר שכל אלו שנותנים מעצמם ימשיכו תמיד להיות מהנותנים.

נשיא הארגון הגאון רבי מרדכי פרידלנדר התייחס בדבריו לזכות העצומה שיש לכל השותפים והמתנדבים במפעל קודש זה.

עוד השתתפו במעמד הגאון רבי אהרן בירנצוויג, ח"כ משה גפני, ח"כ יעקב אשר, סגר"ע י-ם ישראל קלרמן, סגר"ע ב"ב מנחם שפירא, שלמה רוזנשטיין, יצחק פינדרוס, יהושע פולק, אליעזר ראוכברגר, יעקב וולנשטיין, והעסקן ברוך ברנדויין.

בסיום האירוע יצאו המשתתפים והמתנדבים בתחושת סיפוק ורצון להמשך פעילות הקודש.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. עם חונה נמצא סימן שהצלחתם להפיק את הטופ !!!!!!  (ל”ת)

    המשתדל