1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

הורוויץ מבני ברק הואשם; "מעשים חמורים בילדים"

הצעיר מבני ברק שנתפס והודה במעשים חמורים ותקיפת ילדים, הובא להקראת כתב האישום הבוקר בבית המשפט
אלי שלזינגר ואיציק מן, ח' סיון תשע"ו 14/06/2016 09:54

הדס פרוש. צילום: פלאש90 (אין קשר בין המצולם לכתבה) צילום אילוסטרציה: הדס פרוש

כשבועיים וחצי לאחר מעצרו, הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד תלמיד ישיבה תושב בני ברק, על עבירות חמורות שביצע בילדים תושבי העיר. מעצרו הוארך עד תום ההליכים.

כפי שדווח ב'בחדרי חרדים' - ינון הורוויץ, בן 19 מבני ברק, נעצר ומעצרו הוארך מספר פעמים על ידי בית המשפט, לאחר שנחשד כי ביצע מעשים חמורים ואסורים בילדים בגילאי 5, 8 ו-14, תוך איום בנשק קר.

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד נועה בר, ינון עסק בתיקון והשכרת אופניים חשמליים במחסן אשר מתחת לביתו בבני ברק ובמסגרת זו הכיר ילדים. בנוסף, התנדב במשטרת ישראל. הווויץ חשוד כי ביצע את העבירות המיוחסות לו באישומים אלה במחסן ותוך שהציג לילדים שוקר חשמלי, אזיקים ותעודת מתנדב במשטרה.

יצויין כי חשיפת תיק זה החלה משנודעו למתנדב ארגון "השומרים" לשעבר מעלליו של הנאשם ינון הורוויץ. המתנדב איתר את ינון, הזעיק את המתנדבים שהורו לנאשם להתלוות אליהם למחסן כדי לבדוק אם מצויים שם ילדים.

ינון הורוויץ שיתף פעולה והודה בפניהם בביצוע עבירות חמורות בילדים, ומיד לאחר מכן הוזעקה המשטרה.

הנאשם בהודאותיו במשטרה, הודה כי קיים קשרים אסורים עם שניים המתלוננים, וטען כי הניח שמדובר בנערים בני 18-16. בהמשך גם הובא לאותו מחסן וסיפר על מעשיו החמורים, מיקומן ואופן ביצוען.

עו"ד ששי גז ועו"ד עידן שני המייצגים את הורוויץ אומרים לבחדרי חרדים: "מרשי ינון חף מפשע בתיק המיוחס לו, הוא לא ביצע שום עבירה פלילית, נכנס לתיק נקי כפיים ויצא נקי כפיים מהתיק, אני סבור שבדיון הבא 07/07/2016 כבר ינון ישוחרר לביתו, הוגש היום כתב אישום, נשלח לשירות מבחן שיבחנו אפשרות לחלופת מעצר, שהיא מעצר בית".


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;