1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. החרדים

ועידת שלומי אמונים באוקראינה: צפו בהזמנות שנשלחו למשתתפים

שבועות אחדים לקראת פתיחת ועידת שלומי אמונים באוקראינה - הזמנות כבוד נשלחו למשתתפי המסע ההיסטורי
עקיבא ווייס, י"א סיון תשע"ו 17/06/2016 15:04

פלאש 90 פרוש. צילום: פלאש 90

המשתתפים הרבים שצפויים לקחת חלק בוועידת 'שלומי אמונים – הכלל חסידי', שתתקיים באוקראינה בתחילת חודש תמוז, קיבלו בימים האחרונים הזמנות כבוד שנשלחו לבתיהם, ובהן קווים כלליים לאופיה של הוועידה, וקברי הצדיקים שאותם הם יזכו לפקוד במהלכה.

"כשלוחי דרבנן המעניקים שירותים לציבור, עלינו להכיר את צרכיו האמתיים של הציבור ולמקסם את יכולותיו של כל נציג במתן מענה אמיתי", נכתב בהזמנה המהודרת. "הציבור החרדי צמח ב"ה במהלך 40 השנים האחרונות, ואנו נדרשים לאתר 'מנועי צמיחה' שיתאימו את העשייה הברוכה למציאות הקיימת בשטח.

בהזמנה מבהירה הוועדה המכינה ששוקדת יומם ולילה על הפקת הפרויקט הייחודי, כי היציאה למקום חדש המנותק משגרת העשייה היומיומית, תאפשר לנציגי הציבור, חברי התנועה, לקחת פסק זמן מהמרוץ השוטף ולחשוב באופן רענן ומחודש על דרכים למיצוי הפוטנציאל של כל נציג ושל הסיעה בכללה.

"הבחירה באתר שנושא עמו מטען נוסטלגי רוחני נועדה לחבר אותנו לרוח הייחודית של רבותינו, אבות החסידות. אותה הרוח שמעוררת בכל אחד לאתגרים העומדים לפתחו. את הכוחות הפנימיים הטמונים בו ומתעלת אותם לטובת הכלל", הם כותבים.

גורם בוועדה המכינה מבהיר שכמו כל פרט אחר הקשור לוועידה הושקעה מחשבה רבה, מתוך שימת לב לפרטים הקטנים, במטרה להעביר מסר ברור של עשיה בלתי פוסקת, ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת, כמיטב המסורת של 'שלומי אמונים'.הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זה ההזמנה??????  

    אברהם

  2. ועידה בג' תמוז? אין חסידי חב"ד בשלומי אמונים?  (ל”ת)


;