י"ט סיון התשפ"ד
25.06.2024

כ-500 נשים במופע המוזיקאלי 'צלילים חדשים'

הצלחה חסרת תקדים: כ-500 נשים ונערות השתתפו במופע המוזיקאלי "צלילים חדשים" שהפיק קונסרבטוריון "מעבר למוזיקה"

כ-500 נשים במופע המוזיקאלי 'צלילים חדשים'

מרגש, סוחף, עוצמתי, חדשני, מקצועי, איכותי- אלו מקצת מן התגובות שנשמעו בתום המופע המוזיקלי "צלילים חדשים".

בזה אחר זה, עלו על הבמה, בשירה נגינה וריקוד, 17 להקות, הרכבים, מקהלות, תזמורות, ריקוד סטפס ועוד. מכנרת בגיל 6 ועד זמרת בגיל 60, נצפו על הבמה כל הגילאים.

באירוע נשאו דברי ברכה אישי ציבור ובהם סגר"ע ירושלים יוסף דייטש וחברי מועצת העיר מלכיאלי ופיני עזרא.

אישי הציבור בירכו על היוזמה של הקונסרבטוריון ואמרו כי הם נוכחים לראות את נחיצות קיום המופע המקצועי לבנות ישראל ברוח בית יעקב, "אנו רואים ביוזמה דבר חשוב, נפעל בעז"ה לקדם את הפרוייקט המבורך של קונסרבטוריון מעבר למוזיקה".

סגן ראש העיר יוסי דייטש הוסיף ואמר: "אנחנו נפעל לקדם תרבות חרדית לנשים, ראוי לו למופע להיות שנה הבאה בבנייני האומה, ובעז"ה בהמשך נארח את המופע בארנה".

במופע המיוחד שהנחתה בטוב טעם גב' מירי שנאורסון, הועברה חוויה חדשנית וייחודית שאין לה תקדים בקונצרטים ומופעים מוזיקליים, השילוב המיוחד של בימוי והפקה אומנותית, לצד מוזיקה ברמה הגבוהה ביותר, ובסגנונות שונים, יצרו ערב מהנה ומפעים לילדות, נשים ונערות, ללא הבדלי גיל. ומעל הכל, בלטה בהפקה הצניעות של הבנות והתאמה מלאה של המופע לציבור חרדי איכותי.

קונסרבטוריון "מעבר למוזיקה" מציע גישה חדשה בהוראת מוזיקה, המשלבת נגינה מתווים ופיתוח יכולת אלתור והבעה חופשית בכלי, מתחילת הלמידה, במתודות חדשניות, תוך שימת דגש על לימוד חוויתי ומהנה, הפותח את הרגש ומפתח את היכולות המוזיקליות.

תוכנית הלימודים מותאמת לכל רמה וגיל, ומועברת על ידי צוות מקצועי, מיומן ובעל מוניטין, לצד אווירה חמה ומשפחתית.

לדברי מנהלת הקונסרבטוריון הגב' נורית אדרי: "מרגש לשמוע את התגובות, ולהבין שהרף הגבוהה והסטנדרטים החדשים שהמופע הביא אליהם, מוערכים ומבוקשים ע"י הציבור שלנו, זה נותן כוח להמשיך".

לרגל המופע, נתנו מלגות אוטומטיות ל50 נרשמות ראשונות ללימודי נגינה, מאת הקרן האמריקאית שורשים JTI, ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ז החלה, נותרו מלגות אחרונות.
מוזיקה מופע נשים נערות קונסרבטוריון

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד