1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. החרדים

מוזס מאושר: "בין הרים וגבעות טסה הרכבת"

יו"ר סיעת יהדות התורה בראיון ל'בחדרי חרדים' בעקבות היוזמה שדחף והקורמת עור וגידים - רכבת שתגיע עד למירון
עקיבא ווייסי"ג תמוז תשע"ו 19/07/2016 16:58

אורי לנז, פלאש 90 מוזס. צילום: אורי לנז, פלאש 90

יו"ר סיעת יהדות התורה, ח"כ מנחם אליעזר מוזס, מגיב להחלטת שר התחבורה להקמת תחנת רכבת ליד מירון - לטובת העולים לציון הרשב"י, ואומר ל'בחדרי חרדים' כי כשהציע לעשות רכבת למירון אנשים צחקו עליו, אך היום הדבר הופך למציאות.

לדברי מוזס, "אני שמח שמה שזיהיתי לפני שבע שנים ומה שאמרתי, והיו הרבה שצחקו עלי האם זה יכול לצאת לפועל, בא היום שר התחבורה ומבשר את זה לציבור. שר התחבורה כבר לפני שנה אחרי ל"ג בעומר ישב איתי וסיכמנו שאנחנו הולכים למהר, כך שעד ל"ג בעומר הבא תהיה כבר לפחות תחנת רכבת עד כרמיאל, ומשם יהיו שאטלים עד מירון במימון משרד התחבורה. מהלך שיוריד את כל הלחץ של התחבורה הציבורית, שלא יכולה להתמודד עם הכמויות האדירות של הציבור שמבקש כל שנה ושנה לעלות למירון".מוזס מציין כי "שנתיים יקח עד שהרכבת תגיע עד צומת חנניה. זה יהיה בשורה לכל העולים לרשב"י. זה דבר עצום. יביא לפריחת הגליל וגם לציבור. נסיעה ברכבת יותר נוחה וזולה. אני שמח שמה שאמרתי ושרתי שהילדים ישירו 'בין הערים והגבעות טסה הרכבת' והכוונה היא על מירון".


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ומי יממן את זה תעשיות ההיטק של חבר הכנסת מוזס? יום אחד חבר כנסת חרדי יביא את הקש שישבור את גב הגמל החלוני - משלם המיסים המשרת בצבא  (ל”ת)

    גמל וקש

;