1. עמוד הבית
 2. רכב ותחבורה
 3. חדשות רכב

מעצר מקרי הוביל לפשיטה משטרתית באלעד

כוחות משולבים של המשטרה, רשויות המס ומשרד התחבורה פשטו על העיר אלעד, אספו מספר כלי רכב וריכזו אותם בחניון, במה שנראה לקראת החרמתם. הסיבה, על פי החשד, חברה להשכרת רכב פועלת ב'שחור' ומשתמשת בכלי רכב שאינם עומדים בתקן. ואיך זה קשור למעצר מקרי של שוטר תנועה?
אלי שלזינגר, ד' אב תשע"ו 08/08/2016 23:14

_imagebank_orig_orig_98D19664D6F644E9BF364379E4706876.jpg

כוחות משולבים של המשטרה, רשויות המס ומשרד התחבורה פשטו הבוקר (שני) על העיר אלעד, אספו מספר כלי רכב וריכזו אותם בחניון, במה שנראה לקראת החרמתם. הסיבה, על פי החשד, חברה להשכרת רכב פועלת ב'שחור' ומשתמשת בכלי רכב שאינם עומדים בתקן.

במהלך הפשיטה בעיר, כתשעה כלי רכב הועברו לאחד החניונים בעיר. מדיווחים שהגיעו ל'בחדרי חרדים' עולה כי מדובר במבצע - שתוכנן במשך מספר שבועות - שהחל במקרה, זאת לאחר ששוטר תנועה עיכב לפני תקופה רכב לבדיקה. על פי החשד, הרכב היה ללא 'טסט'. הנהג השיב כי לא מדובר ברכבו והוא שכור.


חלק מכלי הרכב בחניון (ישנם כלי רכב אשר אינם קשורים)

בעקבות כך נפתחה חקירה משטרתית בשיתוף משרד התחבורה ומס הכנסה. במהלך הביקור עלה גם חשד כי כלי רכב נוספים אינם עומדים בתנאי סף ומסוכנים לנהיגה.

אחד התושבים סיפר ל'בחדרי' כי למקום הגיעו מספר ניידות משטרה יחד עם רכבים נוספים, נכנסו לביתו של החשוד ולאחר שריכזו את הרכבים בחניון סמוך לבית והחרימו את המפתחות, עיכבו את החשוד.

במשרד התחבורה וברשות המיסים סירבו בשלב זה להתייחס למקרה. ניסיונותינו ליצור קשר ולקבל תגובה מהחשוד בפרשה לא צלחו.הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זה ממש מסוכן להשכיר רכבים ללא טסט וביטוח אבל רחמנות גדולה על בעל הרכבים הנ"ל  (ל”ת)

  יהודי

 2. בקיצר סתם שטויות  

  אבי

 3. השכרת רכבים  

  חרידי

 4. במי מדובר??  

  מאיר

  • יש מי שיודע! 


 5. מילא השכיר ולא דיווח  

  קובי

;