1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. נפגשים בשמחות

לבייב חיתן, הצמרת הגיעה לברך • גלריה

הרבנים הראשיים, שלושת מזכיריו של הרבי מליובאוויטש, רבנים, אישי ציבור וצמרת עולם העסקים בישראל, הגיעה לחגוג עם ר' לוי לבייב את חתונת בנו שמעיה • בחדרי חרדים מגיש תיעוד מיוחד
יהושע הכהן, בחדרי חרדים, כ"א כסלו תשע"א 28/11/2010 02:35

לבייב ברגע של שמחה בחתונה. צילום: מאיר אלפסי לבייב ברגע של שמחה בחתונה. צילום: מאיר אלפסי

מפגן של קידוש ה' בחתונת בנו של נשיא איגוד הקהילות היהודיות בחבר העמים ר' לוי לבייב.

ביום חמישי האחרון השתתפו מאות בשמחה שנערכה באולם האירועים במלון דויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, בחתונתם של החתן הת' שמעיה ומוריאל לבייב. באירוע השתתפו רבנים, אישי ציבור, פוליטקאים, אנשי עסקים מכל העולם.

בסידור חופה וקידושין כובד רבה של בני ברק הרב משה יהודה לייב לנדא, העומד בקשרים הדוקים עם ר' לוי והמשפחה כולה וזו החתונה החמישית שהוא עורך במשפחת לבייב. החופה כולה, שהונחתה בחן רב על ידי איש התקשורת, העיתונאי ידידיה מאיר, התנהלה על פי מנהגי חב"ד כאשר הקהל כולו נעמד על רגליו בעת קריאת מכתבו של הרבי על ידי יו"ר ה'מרכז לענייני חינוך' הרב יהודה קרינסקי.

בשמחה נטלו חלק מזכיריו של הרבי הרב בנימין קליין והרב יהודה לייב גרונר, שכובדו בברכה במהלך החופה, כמו גם ראש ישיבת תומכי תמימים המרכזית, בה למד החתן, הרב יעקב כץ וראש ישיבת חב"ד בלונדון הרב יצחק מאיר הרץ.

ראש הממשלה בנימין נתניהו, הנוהג לפקוד את כל שמחותיהם של משפחת לבייב, שיגר את רעייתו שרה לברך את המשפחה ובני הזוג בשמו. גם נשיא המדינה שמעון פרס, הנוכח במוסדות חב"ד באוקראינה, שיגר את ברכתו לאירוע.

בחתונה השתתפו הרב הראשי לישראל הראשון לציון הרב שלמה משה עמאר, הרב הראשי לישראל הרב יונה מצגר, הרב הראשי לשעבר ורבה של ת"א הרב ישראל מאיר לאו, הרב הראשי לרוסיה הרב בערל לאזאר, הרב הצבאי הראשי הרב רפי פרץ, השלוחים: הרב דוד מונדשיין מנכ"ל 'קרן לבייב' וקרן 'אור אבנר חב"ד', הרב שלמה וילהלם מז'יטומיר, הרב אברהם וולף מאודסה ועוד.

אישי ציבור נוספים שנטלו חלק בחתונה הם סגן ראש הממשלה ויו"ר ש"ס ר' אלי ישי, שר הבינוי והשיכון ר' אריאל אטיאס, שר במשרד האוצר ר' משולם נהרי, שרת התרבות לימור ליבנת, שר התעשיה והמסחר בנימין (פואד) בן אליעזר, שר התיירות סטס מיסז'ניקוב, חברי הכנסת אמנון כהן, אברהם מיכאלי, יו"ר הכנסת לשעבר ח"כ דליה איציק, יו"ר הקרן לידידות הרב יחיאל אקשטיין, הנגיד מר מיכאל מירלשוילי מחשובי התומכים של חב"ד בחבה"ע, נשיא בורסת היהלומים אבי פז, הפרסומאי ואיש יחסי הציבור משה תאומים, חבר מערכת 'ידיעות אחרונות' העיתונאי איתן הבר.

את החתונה הנעים הזמר החסידי ליפא שמלצער, עם תזמורתו של עמירן דביר.

החתונה כולה הייתה מפגן אמיתי של קידוש ה' כאשר צמרת עולם העסקים נפגשים עם צמרת השלטון ובתווך אנשי העשייה בדמותם של שלוחי חב"ד מכל רחבי העולם, רוקדים יחד כתף אל כתף בשמחתו של הנגיד המקדיש את חייו לטובת המהפכה היהודית בחבר העמים.אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. איפה אריה דרעי  (ל”ת)

  מושון

 2. יופי של תמונות.............מ ז ל ט ו ב !!! ..............  (ל”ת)

  ציפקה

 3. האם במקרה היו גם חתן וכלה, בחתונה הזאת? אה, שחכתי, את מי זה בכלל מעניין....  (ל”ת)

  שפוי

 4. החתן והכלה הם רק הסיבה למסיבה אבל זה לא מעניין אף אחד (כמעט...)  (ל”ת)


 5. מה עם החובות של אפריקה ישראל?  

  אוביקטיבי

 6. אין דברים כאלה  

  מיכאל

 7. כרגיל אלי ישי האיש והפרצוף פרצופי עוזרו  (ל”ת)

  בזים לש"ס

 8. איפה גדולי תורה?  (ל”ת)

  מנחם ציון

 9. ביקורת בונה  

  צביקה