י' אייר התשפ"ד
18.05.2024

סביב השעון: מסע התשובה לאילת של הראשון לציון

כמידי שנה הגיע הראש"ל והרב הראשי לישראל, הגאון רבי יצחק יוסף, למסע תשובה בעיר אילת לקראת הימים הנוראים, מסע שיסד אביו הגר"ע יוסף זצוק"ל • תיעוד

סביב השעון: מסע התשובה לאילת של הראשון לציון

כמידי שנה הגיע הראש"ל ןהרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף למסע תשובה בעיר אילת לקראת הימים הנוראים, מסע שיסד אביו הגר"ע יוסף זצ"ל.

עם נחיתתו הגיע לישיבת ההסדר איילת השחר בראשות הרב יוסף רודריגז שם מסר שיעור עמוק בהלכות שבת תוך כדי שהבחורים מפלפלים עמו בלימוד.

לקראת ערב נערכה עצרת התעוררות של ארגון אל המעיין בשיתוף ועדת הדת של עירית אילת בהשתתפות רבני העיר הגר"מ הדאיה והגר"י הכט ומאות מתושבי העיר.

הראש"ל בדבריו עורר את הציבור על מעלת חודש אלול וההכנה לקראת יום הדין וביקש מהציבור שיקבלו על עצמם לקבוע עיתים לתורה.

הראש"ל אף ביקש מהם לרשום את ילדיהם לחינוך תורני והפליג במעלת החינוך הטהור על דרכי התורה. בסיום הכנס קיבלו עול מלכות שמים בהתרגשות רבה כשדמעות בעיניהם.

לאחר תפילת שחרית הגיע הראש"ל לת"ת אור החיים בנשיאות הגר"ר אלבז. הילדים קיבלו את הרב בשירה ובתקיעות שופר. בדבריו בפני הילדים עמד הראש"ל על הזכות שנפלה בחלקם ללמוד בת"ת תורני.

לאחמ"כ הגיע לבי"ס ממ"ד ימין הרצוג שם ביקש מהתלמידים ללמוד ולשאוף להיות רבנים ומורי הוראה.

בסיום המסע הגיע לבית חולים יוספטל לברך את צוות בית החולים לקראת השנה החדשה. הראש"ל שיבח את מנהל את בית החולים על המאמצים למען שומרי הדת בעיר כשהתקינו דלת לא חשמלית
ובנו חדר נפטרים מחוץ לבית החולים למען הכוהנים.הראשון לציון הרב יצחק יוסף אילת מסע התשובה חיזוק

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד