ט"ו סיון התשפ"ד
21.06.2024

לפני יום הדין: הגר"ש בעדני והגרש"א שטרן באירוע אריזת סלי מזון למשפחות נזקקות

עשרות רבנים ואישי ציבור השתתפו באריזת סלי המזון הגדולה בציבור החרדי שנערכה ע"י קרן צדקה וחסד "מאירים" לרגל הימים הנוראים.

לפני יום הדין: הגר"ש בעדני והגרש"א שטרן באירוע אריזת סלי מזון למשפחות נזקקות
יחצ

חבר מועצת החכמים הגר"ש בעדני, הגרש"א שטרן, הגר"י כהנמן ועשרות רבנים ואישי ציבור נוספים השתתפו באריזת סלי המזון הגדולה בציבור החרדי שנערכה ע"י קרן צדקה וחסד "מאירים" לרגל הימים הנוראים.

רגע לפני ראש השנה, עשרות רבנים ואישי ציבור השתתפו באריזת אלפי סלי מזון שטרם נראתה כמותה בציבור החרדי.

מאחורי אריזת אלפי סלי המזון שנערכה במרכז העיר בני ברק והועברה במשאיות לרחבי הארץ, עומדת קרן צדקה וחסד "מאירים" מיסודה של עמותת שוועת עניים, ששמה לה למטרה לדאוג למשפחות מעוטות יכולת בציבור החרדי במועדי ישראל ובמהלך ימות השנה. בתום האירוע יצאו מתנדבי הקרן לכל רחבי ערי ישראל: בני ברק וירושלים, אלעד, בית שמש, מודיעין עילית, אשדוד נתיבות וירוחם שבדרום, קריית שמונה וצפת. במהלך הימים הקרובים עד ערב ראש השנה יחולקו הסלים בתיאום עם רבני ונציגי קהילות הקודש ברחבי הארץ.

באירוע השתתפו חבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני, גאב"ד שערי הוראה ורב מערב בני ברק הגאון רבי שמואל אליעזר שטרן, הגאון רבי מרדכי זילברברג רב שיכון ה' ומקורבו של מרן הגראי"ל שטיינמן, הגר"י כהנמן וראשי קהילות חסידיות מכל רחבי הארץ. כמו כן השתתפו אישי ציבור רבים, וביניהם: השר לשירותי דת דוד אזולאי וראש המטה מיכאל מלכיאלי, ח"כ מנחם אליעזר מוזס, סגני ראש הערים מסיעת "יהדות התורה", מנחם שפירא, יצחק פינדרוס, מיכאל קקון ואריה אברהם. מ"מ ר"ע פ"ת אוריאל בוסו, סגן ר"ע ב"ב אלי דדון מש"ס יו"ר המטה החרדי בליכוד וחבר הנשיאות, יעקב וידר, ח"כ יהודה גליק ואישי ציבור נוספים.

הגר"ש בעדני ישב במשך דקות ארוכות והתרגש נוכח פעילות הארגון בקרב משפחות מעוטות יכולת בציבור החרדי, שיבח את ראשי הקרן ואמר כי חובה על כל אחד ואחד לתרום למען אותן משפחות.

הגרש"א שטרן התפעל אף הוא נוכח החלוקה הגדולה והודה לראשי הקרן: "ראוי לברכם שיעזרו למשפחות ושתעלו מעלה מעלה. אני רואה שאתם עוזרים לכולם וזו מצווה חשובה".

הגר"י כהנמן ראש הכולל של ישיבת פוניבז' הודה לראשי הקרן על העזרה והתמיכה לאברכי הכולל ובירכם ש"ימשיכו לעשות הלאה והלאה ולהרחיב את הפעילות לרווחת הציבור".

גורם בכיר במשרד הרווחה אמר כי "תרומתם של אנשי קרן "מאירים" לרווחת תושבי ישראל לא תסולא בפז, וכי משפחות רבות יעברו את החג בצורה מכובדת בזכותם".

ר' יזהר נבון מנכ"ל קרן "מאירים" סיכם בתחושת סיפוק את אירוע החלוקה ואמר "עתה נוכל להיכנס לימים הנוראים בתחושת סיפוק שהצלחנו להאיר את פניהם של אלפי משפחות חרדיות שאלמלא עזרתנו ספק רב אם היו יכולים לרכוש סלי מזון בסיסים. אנחנו נמשיך לעמוד לרווחתם של אותן משפחות גם בשאר ימות השנה כדי שאלו יוכלו להמשיך ולקבל את המצרכים הבסיסים שיש לכל משפחה בישראל".קרן מאירים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד