1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

ושמחת בחגך: המדריך המלא של כל שמחות בית השואבה • פרויקט ענק

סוכות תשע"ז: 'בחדרי חרדים' עם מאות מיקומים וזמנים מדויקים של שמחות בית השואבה, הופעות, הקפות שניות וזמני ה'טישים' והאושפיזין בחצרות האדמו"רים ברחבי הארץ והעולם • יש לכם אירוע להוסיף? טקבקו לנו
משה ויסברג, י"ד תשרי תשע"ז 16/10/2016 07:30

שואבה (1) צילום: פלאש 90

יום שני, מוצאי יום טוב ראשון של סוכות:
במרכז העשרה מניין הצעירים בגבעת זאב, עם קובי ברומר ותזמורתו.

ברחבת קרית אברמסקי ברובע ג' באשדוד עם הזמר מידד טסה.

ברחבת שיכון חב"ד בלוד, עם שמחה פרידמן בליווי תזמורתו של דביר כהן.

בית הכנסת של קהילת נצח ישראל רחוב רבי יוחנן בן זכאי 16 בית שמש עם הקלידן מנדי גולדברג.

ישיבת חברון הקטנה בהר חוצבים ירושלים, עם אריק דביר ותזמורתו.

ישיבת 'משכן שלמה' בירושלים, עם הזמר שלום ברנהולץ בליווי תזמורת.

בית הכנסת חניכי הישיבות פסגת זאב, עם הקלידן אשר גבאי עם קובי ברומר.

ביהמ"ד שירת מרים בשכונת גני הדר בפתח תקווה, עם יענקי רובין ומוטי לייכטר.

ישיבת 'עטרת שלמה' בקרית ספר, עם יואלי מרקוביץ והזמר שמעון דוידוביץ.

בישיבה לצעירים קרית אתא, עם הזמר אבי מילר עם הקלידן יענקי אזולאי.

ישיבת גרודנא באר יעקב, עם הזמר אבי אילסון והקלידן אבי דרור.

ישיבת דרכי משה לצעירים בב"ב, עם הקלידן אושי לנדסמן והזמר שלוימי שפירא.

ישיבת נתיבות דעת ברחוב חזנוביץ פינת בני ברית בירושלים (תורת יחיאל לשעבר) בליווי הזמר
נתי לקס ותזמורתו.

ישיבת יד אהרון לצעירים ברחוב החורש בשכונת רמות בירושלים, עם קובי מושקוביץ ותזמורתו.

שמחת בית השואבה המרכזית בנווה יעקב עם תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי והזמר יוני ברגר.

ישיבת חמד לצעירים בביהכנ"ס אוהל יעקב ולאה בבני ברק, עם הזמר והיוצר ישי שלר ותזמורתו.

ישיבת רמת גן בכפר המכבייה תופיע תזמורתו של עמי כהן עם הזמר אברמי רוט.

בית הכנסת 'דברי חיים' בפתח תקווה, עם הזמר אלי הרצליך והקלידן אהרל'ה נחשוני.

ישיבת לומז'ה בפתח תקווה, עם האחים צביקה ואהרלה בנדר והזמר שמוליק גפנר.

ישיבת משכנות הרועים בב"ב יופיע הקלידן רובי פויירשטיין עם הזמר מוישי רוזנברג

במתחם בית ספר נועם ברחובות עם אייל טויטו ותזמורתו.

ברחובות רחוב הרוא"ה אירוע מרכזי עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן דודי ביכלר.

בבמה המרכזית ברחובות, עם הזמר מנדי ג'רפוי ואמן הקלידים משה אברהם – מושמוש.

ישיבה לצעירים "דעת תורה" באשדוד עם הקלידן קובי וינר.

ישיבת חכמת התורה ירושלים, עם הזמר מוישי דוידוביץ והקלידן אברמי חשין.

בית הכנסת 'פרושים' בברכפלד עם הזמר מוישי שפריי ממקהלת ברודערס והקלידן משה חשין.

איגוד בני הישיבות בביתר באולמי 'שמחת עולם' בגבעהB בעיר, עם הזמר נמואל הרוש ותזמורתו.

בבאר שבע באולמי 'הינומה' שמחה מרכזית עם שלמה כהן חיים ישראל ותזמורתו של דני אבידני.

ישיבת מלכות התורה בקרית ספר, עם הקלידן רפי שטיין והזמר אברהם משה ברדוגו.

בית הכנסת 'שערי תורה' בקריה החרדית בבית שמש, עם הזמר מאיר גפני ותזמורת מורחבת של אלכס
מיטלמן.

ישיבת בית אליהו בבני ברק, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן יוסי מייזליש.

ישיבת עטרת יואל ברחוב אמרי ברוך 26 בני ברק, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

ישיבת משכן התלמוד, מודיעין עלית, עם הקלידן יענקי אנגל והזמר יוסי פרנקל.

בשכונת רמות א' בירושלים אירוע מרכזי עם הזמר יצחק ריס.

ישיבת 'בית דוד' לצעירים בבני-ברק, בליווי תזמורת.

ישיבת 'משך חכמה' בבני ברק, בליווי תזמורת.

בבית הכנסת המרכזי בשיכון ה' בראשות הגרמ"ב זילברברג, עם תזמורת, ובהשתתפות גדולי ישראל.

בבית המדרש שטפנשט בסוכה הגדולה בחצר בית המדרש ברח' מהרש"ל בבני ברק בליווי תזמורת.

בבית הכנסת 'יד סופר' ערלוי ברחוב מהרש"ל בב"ב, בליווי תזמורת.

בבית הכנסת 'דברי שיר' ברחוב זכריה בבני ברק, בליווי תזמורת.

צילום: קובי הר צבי
צילום: קובי הר צבי

יום שלישי, א' דחול המועד סוכות:
הופעה של מרדכי בן דוד אוהד מושקןביץ ומקהלת 'מלכות' בליווי תזמורתו של גרשון פריישטט במלון מצודת דוד בירושלים.

מניין קרליבך עם בעל המנגן זלמן שטוב בליווי כלי נגינה בבית הכנסת 'הלובי' ברחוב הקבלן 29 הר נוף, ירושלים - שחרית בשעה:9:20 הלל ברוב עם בשעה: 10:00.

בית הכנסת 'החורבה' ברובע היהודי בירושלים, עם נחמן גולדמן והזמר יוסל לייפער.

ישיבת 'אור ישראל' בפתח תקווה, עם הקלידן דודי פלדמן והזמר ברוך ויזל.

ישיבת 'רבינו חיים עוזר' בבני ברק, עם אריק דביר ותזמורתו.

ישיבת 'שערי שמועות' במושב בית חלקיה, בליווי תזמורת.

ישיבת מיר ברכפלד, עם תזמורתו של עמי כהן והזמר שלמה כהן.

ישיבת 'מאור התלמוד' ברחובות, עם הזמר אבי אילסון ותזמורתו של דוד איכלביץ.

במגדל העמק במגרש שלהבת ברחוב הרב עובדיה יוסף 25, עם הזמרים קובי ברומר וישי שלר בליווי תזמורתו של דביר כהן.

במתנ"ס ברכפלד אירוע של 'אש קודש' בראשות רבי אלימלך בידרמן עם הזמר שמעון דוידוביץ ומוישי אוסטרליץ ושלוימי מינצברג.

ברחבת שיכון חב"ד בלוד, עם מנדי שפירא והקלידן מוטי מיכאלי.

באולמי 'צליל' ברחוב ליאון בלום בחולון שמחה לבחורי הישיבות בבת ים וחולון עם תזמורתו של עמירן דביר.

הקבלת פני רבו אצל הגר"ש אויערבך עם תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי בליווי מקהלת "כתר".

ישיבת 'כנסת יצחק' בחדרה, עם הקלידן רובי פויירשטיין והזמר נפתלי דוד.

ישיבת 'כנסת יצחק' במודיעין עילית בליווי תזמורת.

בישיבה לצעירים 'שערי תורה' בבני ברק, באולם שע"י ישיבת רבינו חיים עוזר ברחוב שלמה המלך בליווי תזמורת.

בבית המדרש קהל חסידים ברחוב תובל 3 בשכונת רוממה בירושלים, עם הבעל מנגן שמילי אונגר מארה"ב.

ישיבת 'נתיב הדעת' (קפלן) עם הקלידן צביקי לוקר והזמר אלי וייס.

ישיבת 'נחלת בנימין' בקרית ספר בבית הכנסת 'בית אברהם' בב"ב, עם שעיי ברים ויוסי
קרישבסקי.

ישיבת 'בית שמואל' בשכונת מטרסדורף בירושלים, עם תזמורתו של מאסטרו יהודה גלילי עם הזמר קובי גרינבוים. קודם לכן בסוכת ראש הישיבה יופיע הקלידן קובי מושקוביץ מהשעה 7:30.

ארגון 'עלי שיח' באולמי תמיר בירושלים, עם הקלידן יענקי לנדא עם הזמר מנדי וייס.

ישיבת 'קול תורה' בבית וגן בירושלים, עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו.

ישיבת 'תפרח', עם הזמר מוטי לייכטר ואברהם בנדר ובנו אהרלה.

ישיבת 'דברי אמת' במודיעין עילית, עם הקלידן שימי יאקב והזמר אברהם משה ברדוגו.

"נווה תהילה - שלח לחמך" ביישוב חשמונאים יופיע הזמר יוסף חיים שוואקי עם תזמורתו של אהרלה נחשוני.

בית הכנסת מקור הנחל ברסלב ביתר, עם הזמר מוישי דוידוביץ ותזמורתו המורחבת של נחמן שיינר "להקת כוכבי אור".

ישיבת קדוש יעקב (גרודנא לצעירים) רח' שערי יושר 5 אשדוד, עם שלוימי שפירא בליווי קלידן.

בבית 'שיח סוד' בירושלים, עם זאנוויל ויינברגר מקהלת מלכות ותזמורתו של יענקי רובין.
'בלב אחד' במרכז האירועים 'גן ההדסים' במודיעין עילית בצהריים, עם תזמורתו של דביר כהן וזמרים אורחים.

תלמוד תורה פרי תואר – אלעד, עם הזמר יצחק ריס עם תזמורתו של משה אברהם – מושמוש.
בספורטק יהלום בקריית השרון נתניה, עם אברהם פריד וישי ריבו.

בבית הכנסת 'משאת מרדכי' ברחוב נחל דולב 33 רמת בית שמש א׳, עם רובי בנט ותזמורתו, אמן הרגש מוטי שטיינמץ והזמר רולי דיקמן.

מוסדות 'אור תורת שלום' בנס ציונה ברחוב סוקולוב 17, בליווי תזמורת מורחבת בניצוחו של יהודה פליישמן והאורגניסט אליעזר אירנשטיין.

בבית המדרש ספינקא ברחוב דונולו בבני ברק, עם תזמורתו של רפי שטיין והזמר שלמה גובי.
השטיבל החסידי לצעירים בהר חוצבים ירושלים הקלידן שמוליק לוטרמן עם יואלי קליין.

בית הכנסת שאגת אריה רמות 06 – ירושלים, עם הזמר מאיר לוי והקלידן עמנואל סטיוי.

ישיבת 'אבן האזל' ברחוב רבי עקיבא באלעד, עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן גיא אפיק.

ישיבת סלבודקה לצעירים בבני ברק, עם הקלידן יוני סילמן.

בית הכנסת צא"י אשכנז נחלת סורוקה קריית הרצוג, עם הקלידן יענקי אנגל, והזמר יוסי פרנקל.

ישיבת 'כנסת ישראל' באשדוד באולמי גולדן קראון עם הקלידן אשר גבאי והזמר יוני ברגר.

בחולון במוסדותיו של הגאון רבי חיים רבי ברחוב החיים 4 בתל גבורים, עם תזמורתו של אייל טויטו.

ישיבת דעת התורה ברחוב בר אילן בירושלים, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבת 'הדרת מלך' בבני ברק, עם הזמר שמוליק גפנר והקלידן יואל לזר.

ישיבת 'אור אליצור' ברחוב מנצור בן שמעון 2 בני ברק, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

ישיבת 'היכל אליעזר' באלעד, עם שמעון טובול ותזמורתו.

ישיבה לצעירים פתח תקווה במשכנה החדש ברחוב נצח ישראל בליווי תזמורת.

בית הכנסת 'אהבת תורה' בברכפלד בשילוב חנוכת הבית להרחבת בית המדרש.

בקהילת הגרי"מ שכטר בשילוב הכנסת ספר תורה בסוכה הגדולה ברחבת אולמי 'בנות ירושלים' ברחוב בהר"ן.

צילום: קובי הר צבי
צילום: קובי הר צבי

יום רביעי, ב' דחול המועד סוכות:
בצהריים האירוע המרכזי בעיר האבות חברון תזמורתו של עמי כהן עם מבחר זמרים: מרדכי בן דוד, בני פרידמן, חיים ישראל, שוקי סעדון, דב קארפ, עקיבא מרגליות ושלום ברנהולץ.

ברחבת קבר דוד המלך על ידי ארגון 'קיצור דרך בישראל' עם מוטי שטיינמץ, ליפא שמעלצר, מקהלת מלכות ותזמורת ענק של יואלי דיקמן.

בבית כנסת 'משכן באב"ד' בגבעת שאול בירושלים, עם תזמורתו של עמי כהן והזמר שלמה כהן.

ישיבת 'באר התלמוד' באלעד, עם הזמר שלום ברנהולץ בליווי תזמורת.

ישיבת יגדיל דעת ברחוב אתיופיה 21 בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבת 'אור אליעזר' בבית שמש, עם הזמר מוישי דוידוביץ ואמן הקלידים יענקי דרט.

ישיבת רש"י בירושלים, עם תזמורתו של שמשון דניאל בליווי האחים דניאל.

איגוד חניכי הישיבות ברחבת קהילת שערי ציון בבת ים, עם הזמר אבי אילסון ותזמורתו של דביר כהן.

במרכז מעייני ישראל בירושלים, עם הקלידן מושי נוטיק והזמר יוסל לייפער.

בהיכל בית הכנסת המרכזי שערי תורה ברחוב זווין בנווה יעקב בירושלים, עם קובי מושקוביץ ותזמורתו

ברחבת שיכון חב"ד בלוד, עם ישראל תעיזי.

הקבלת פני רבו, שעורך ארגון "בנועם" יחד עם הראשל"צ הגר"י יוסף, ב"היכל שלמה" ברחוב המלך גורג' 58 ירושלים, בשעה 15:15 בצהריים, עם תזמורתו של קובי מירסקי.

הקבלת פני רבו, בסוכת הרה"ר הגר"ד לאו במודיעין, בשעה 19:00 יחד עם רבני הערים, דיינים ורבני קהילות ע"י ארגון "בנועם", במקום תזמורת עם הזמר יצחק מאיר.

ישיבת באר יעקב, עם תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי בליווי הזמר יוני ברגר.

בעיר ביתר בשמחת בית השואבה בראשות הרה"צ רבי אלימלך בידרמן באודיטוריום המרכזי בעיר יופיע הקלידן רובי פויירשטיין.

איגוד קהילות הספרדים בביתר בבית הכנסת 'נזר שלום וברכה', עם מאיר גפני ותזמורתו
בקהילה החרדית בנצרת יופיע הזמר אברומי וינברג ותזמורתו.

ישיבת גרודנא באשדוד, עם הקלידן לייזר הופמן.

ישיבת רכסים בבית המדרש בירושלים, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן הרשי הרטמן.

ישיבת 'נחלת דוד' לצעירים יופיע הקלידן והזמר קובי מירסקי.

ישיבת 'נתיבות אהרן' במודיעין עילית עם תזמורתו של אהרלה נחשוני והזמר אברהם משה ברדוגו.

בריכת הסולטן חוצות היוצר (העיר העתיקה) ירושלים הקבלת פני רבו לגר"ש כהן נשיא מועצת חכמי התורה עם יעקב שוואקי, חיים ישראל ושלמה כהן.

ישיבת חכמה ודעת – רחובות, עם הזמר מאיר לוי והקלידן עמנואל סטיוי.

בתל אביב בהיכל קבוצת שלמה מתחם דרייב אין ברחוב אייזיק רמבה 7 עם הזמר יעקב שוואקי.

ישיבת 'שבות יהודה' בשכונת הר נוף בירושלים, עם אמן הקלידים משה אברהם -מושמוש והזמר אבי מילר.

בבית המדרש 'תפארת חיים' שבראשות הגר"י מוגרבי בחולון עם הקלידן אליעזר הרשקוביץ והזמר יענקי עקשטיין.

קהילת חוג חתם סופר פתח תקווה, עם הזמר אלי הרצליך בליווי הקלידן שמואל יפת.

במרכז הקונגרסים בנייני האומה בירושלים זיץ סוכות המרכזי עם הזמר שמואלי אונגר בדואט עם מרדכי בן דוד, וכן בעלי המנגנים אהרל'ה סמט וישראל אדלר בליווי תזמורת 'המנגנים' בניצוחו של מוישי רוט.

באמפי פארק טבריה אברהם פריד מארח את עמיר בניון בניצוחו של יובל סטופל.

בהיכל התרבות בצפת, עם הקלידן אשר גבאי הזמרים מנדי גרופי וקובי ברומר.

בירושלים ארגון 'זה לזה' באולמי תמיר, מקהלת מלכות עם זאנוויל ויינברגר והקלידן יענקי לנדא.

ישיבת בית שמעיה לצעירים בבני ברק, עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן דודי ביכלר.

בית הכנסת המרכזי 'אהל יוסף' במושב יסודות עם הקלידן קובי וינר.

קהילת 'מנין צעירים' בפתח תקווה בביהמ"ד חוג חתם סופר עם אלי הרצליך ותזמורתו.

ישיבת דרך ה' בירושלים, עם אריק דביר ותזמורתו.

ישיבת 'נחלת שמואל' בירושלים, עם הקלידן רפי שטיין והזמר שמוליק גפנר.

ישיבת 'מאור התורה' בירושלים, עם הזמר יצחק ריס ותזמורתו של גלעד פוטולסקי.

ישיבת המתמידים בגבעה B בביתר עילית, עם יוסי קרישבסקי ותזמורתו.

ישיבת ראב"ד העדה החרדית הגר"מ שטרנבוך ברמות בירושלים, עם הקלידן מנדי גולדברג והזמר נחמן בוימל.

בבית הכנסת 'כרם ישראל' בקרית הרצוג בבני ברק, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

בבית הכנסת המרכזי בית יצחק ברחוב גבירצמן 5 בשכונת פסגת זאב, עם שלמה אשר ותזמורתו.

הקבלת פני רבו אצל הרב פינחס שקד רחוב רותם 55 גבעת הארוסים נתניה, עם אייל טויטו ותזמורתו.

צילום:  פלאש 90
צילום: פלאש 90

יום חמישי, ג' דחול המועד סוכות:
ישיבת חברון בגבעת מרדכי בירושלים, עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו.

ישיבות "מבקשי השם" ו"קובנא" זיץ בסוכת הישיבה ברחוב נאג'רה 8 בגבעת שאול בירושלים, ולאחר מכן שמחה וריקודים בליווי האחים אריה ושמואל ברונר. ותזמורתו של שלמה ברונר.

הישיבה הגדולה 'עטרת שלמה' בשדי חמד, עם מאיר אדלר שמעון דוידוביץ ואברמי קלצקין.

ישיבת מיר בירושלים, עם הזמר נפתלי דוד בליווי תזמורת מורחבת של עשרה נגנים בניצוחו של גדליה שאפנס, קודם לכן בסוכת הישיבה הנגיד שלמה יהודה רכניץ מלוס אנג'לס ימסור דברי ברכה מיוחדים.

ישיבת 'תורת זאב' בשכונת רמת שלמה בירושלים, עם תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי והזמר קובי גרינבוים.

בפתח תקווה במרכז התורני חזון יוסף רחוב יהודה הנשיא 47 יופיע שלמה כהן ומקהלת 'נרננה' בליווי תזמורתו של רולי דיקמן.

בישיבה הגדולה נחלת דוד בפ"ת עם הזמר שלום ברנהולץ עם הקלידן אשר גבאי.

בביהמ"ד של האדמו"ר מלעלוב בבית שמש, עם הקלידן מנדי גולדברג עם מקהלת החסידות.

ישיבת 'קרית מלך' ברחוב ירושלים בבני ברק, עם הקלידן צביקה בנדר.

ישיבת 'באר התורה' במשכנה החדש בבית שמש עם הזמר יוני ברגר ותזמורתו של אלכס מיטלמן.

ישיבת 'נתיבות החכמה' – וולפסון בירושלים, עם הקלידן לייזר הופמן והזמר יוסל לייפער.

שמחת בית השואבה המרכזית בעכו יופיע הזמר מנדי ג'רופי עם אהרלה נחשוני.

ישיבת 'כנסת יחזקאל' אלעד, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן רובי פוירשטיין.

בית הכנסת 'החורבה' ברובע היהודי בירושלים, עם מוטי נחמן גולדמן.

המרכזית ברכסים במתחם תלמוד תורה תשב"ר עם בני פרידמן מארה"ב, הבעל מנגן בערל צוקר, בליווי תזמורתו של עמי כהן.

במועצה המקומית תל ציון ברחוב אהבת ישרא, עם הזמר אבי אילסון ותזמורת מורחבת של דוד איכלביץ.

בבית שמש ברחבת המרכז המסחרי ברמה א' בית חב"ד, עם הזמר נמואל הרוש ותזמורתו.

במעלות ברחבת בית המוסיקה שמחה מרכזית עם מידד טסה ותזמורתו.

בבית כנסת הגדול ירושלים, בליווי תזמורתו של אבי אהרון.

בבית שאן ברחבת בית המדרש 'חנוך לנער' עם אלי הרצליך ותזמורת מורחבת.

חצר חסידות מכנובקא בעלזא בבני ברק, עם תזמורתו של יואל לזר בהשתתפות ילד הפלא דודי פולק ומקהלת החסידות.

ישיבת 'אמרי דעת' ברחוב סוקולוב 15 בבני ברק, עם תזמורתו של מאיר קליין.

במרכז התורני "חזון יוסף" רח' רבי יהודה הנשיא, פ"ת - רבי שלמה כהן עם מקהלת נרננה
בליווי תזמורתו המורחבת של יואלי דיקמן.

בעפולה בבמה המרכזית עם הזמר יצחק ריס ותזמורת מורחבת.

ישיבת 'רינה של תורה' בכרמיאל, עם הקלידן רפי שטיין והזמר מנדי וייס.

ישיבת 'נחלת דוד' בפתח תקווה, עם הקלידן אשר גבאי עם הזמר שלום ברנהולץ.

ישיבת הגר"ח מן ההר בביתר עילית, עם הקלידן שמוליק לוטרמן והזמר שמוליק גפנר.

בית הכנסת "יוצאי קול תורה" במודיעין עילית, עם הקלידן קובי וינר.

ישיבת 'חדוות התלמוד' בקרית ספר, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבת 'אורייתא' ברחוב הטורים 36 ירושלים עם תזמורתו של בעל המנגן מוישי מנדלסון והזמר
אבריימי מושקוביץ ואמן הקלרינט שלמה מינצברג‏.

'בלב אחד' באולמי בית ישראל בירושלים, בצהריים בליווי תזמורת וזמרים.

קהילת חניכי הישיבות ספרדים נתניה, עם הקלידן שמואל יפת והזמר אליקים ביננשטוק.

קהילת אמשינוב בבני ברק בסוכה ברחבת בית המדרש ברחוב בן זכאי בב"ב בליווי תזמורת.

ביהכנ״ס 'חניכי הישיבות' במרכז העיר פתח תקווה, עם תזמורתו של רובי בנט אמן הרגש מוטי שטיינמץ והזמר דיויד טויב.

בקהילת בית חב"ד "כיכר המצבה" ברחוב העצמאות 67 בבת- ים, עם שלמה אשר ותזמורתו.

שמחת חג בבית מדרש "תורה והלכה" בסוכת הרב ישראל אברמובסקי ראש ביהמ''ד אחוזת יערים – טלז סטון, בהשתתפות הרב מרדכי נויגרשל.

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

מוצאי שבת חול המועד – ליל הושענא רבא:
בתל אביב בבית כנסת 'אהבת אחים' ברחוב שקמה 4 עם הזמר אייל טויטו.

ברחבת שיכון חב"ד בלוד, עם הקלידן שניאור חבקין.

הקפות שניות. צילום:  פלאש 90
הקפות שניות. צילום: פלאש 90

יום שני, מוצאי שמחת תורה - הקפות שניות:
בית מנחם בכפר חב"ד עם תזמורתו של גרשון פריישטט והזמר נמואל הרוש.

ישיבת 'יסודות התורה' ברחוב מבצע קדש בתל אביב, עם תזמורתו של שלמה גובי והזמר שמוליק וינריך.

ישיבת 'אור ישראל' בפתח תקווה, עם יענקי רובין ומקהלת 'מלכות' והזמר ברוך ויזל.

ישיבת 'בית הלוי' בראש העין בראשות הגר"א עפג'ין הקפות שניות מרכזיות, עם מאיר גפני
ותזמורתו של אלכס מיטלמן.

ישיבת 'עטרת ישראל' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבת 'באר התלמוד' (יקירי ירושלים) בירושלים, עם הקלידן רפי שטיין והזמר שרוליק קלצקין.

ישיבת 'אהל יוסף' בשכונת רמות בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבת 'ברכת אפרים בבני ברק, עם הזמר אלי וייס והקלידן ישראל רוזנר

בביהמ"ד סאסוב בקרית ישמח משה יופיע הקלידן הרשי הרטמן עם מקהלת ויז'ניץ.

במרכז מעייני ישראל בירושלים הקלידן מושי נוטיק והזמר יוסל לייפער.

הישיבה הגדולה 'טלז-סטון', עם הזמר שלום ברנהולץ ותזמורתו של שמשון דניאל.

בישיבת יסודות תופיע תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי עם הזמר קובי גרינבוים.

בבית הכנסת 'חניכי הישיבות' המרכזי בשכונת נווה יעקב בירושלים, עם יענקי עקשטיין
והאורגניסט לייזר הרשקוביץ.

ישיבת 'חברת אהבת שלום' בראשות המקובל הגר"י הלל, עם עמוסי דיקן ואהרל'ה בנדר עד השעה
6:00 בבוקר.

בבית הכנסת המרכזי קהילת רבי עקיבא בברכפלד ישיר וינגן צביקה בנדר.

הקפות שניות המרכזית ברמת שלמה בביהכנ"ס משכנות יעקב עם הבעל מנגן חיים מאיר שטיינמץ
ותזמורתו.

הישיבה הגדולה ביתר עילית בראשות הגר"ח אקרמן יתקיימו בבית כנסת מתמידים בגבעה A בלווי אריק דביר ותזמורתו.

ישיבת כפר חסידים, עם הזמר יוני ברגר ותזמורתו.

ישיבת 'אור לציון' בשכונת גוש שמונים בירושלים תופיע תזמורתו של עמי כהן.

במוסדות ברית שלום וחסד בנתיבות של הגרי"י איפרגן, עם הזמר יוסי ברגר ותזמורתו.

ישיבת 'משכנות התורה' בבני ברק, עם הזמר אברהם גרמייזא והקלידן יואל לזר.

ישיבת גבעת שאול בשכונת גוש 80 בירושלים, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבת 'זוהר התורה' ברחוב סורוצקין בירושלים, עם הזמר יצחק ריס.

ישיבת 'היכל יצחק' שכונת גבעת משה בירושלים עם הקלידן דודי פלדמן והזמר דיוויד טויב.

במערת המכפלה בחברון, עם אמן הקלידים העולמי .משה אברהם- מושמוש והזמר מנדי ג׳רופי.

בכפר סבא ברחוב הרצל 46, גלעד פוטולסקי עם שניאור רוזנבלום ותזמורתו.

בהיכל השבת באשקלון ברחוב התענך 2 עם אייל טויטו ותזמורתו.

במגדל העמק עם הזמר החסידי יחיאל ליכטיגר ותזמורתו בהרכב מלא.

ברחבת שיכון חב"ד בלוד, עם הקלידן אהרל'ה ליפסקר והזמר שרוליק הרשטיק.

ישיבת כנסת שלום בבני ברק, הזמר שמוליק גפנר עם הקלידן שרוליק שטרן.

ישיבת 'אמיתה של תורה' בבית וגן בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבת 'עטרת שלמה' לצעירים בני ברק, עם הקלידן יענקי דרט והזמר מוישי דוידוביץ.

ישיבת 'נחלת הלויים' בחיפה, הקפות שניות מסורתיות - ללא תזמורת.

ישיבת 'שארית יוסף' בבאר יעקב, עם הקלידן אשר גבאי והזמר מוטי לייכטר.

ישיבת 'ברכת אפרים' בבני ברק, עם אלי וייס ותזמורתו.

ישיבת 'דרכי דוד' בבית שמש, עם הקלידן שימי יאקב והזמר אברהם משה ברדוגו.

ישיבת 'חכמת שלמה' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הקלידן קובי וינר.

ישיבת 'אמרי דעת' בירושלים, עם תזמורת של יצחק וויס.

באולמי מתנ"ס שכונת שפירא ברחוב חכמי ישראל 29 ת"א עם הזמר שלמה אשר בליווי תזמורת
מורחבת.

בבית כנסת קהילת נפש החיים ברובע ז" רחוב האדמו"ר מגור 3 מקהלת "נרננה" והקלידן לייזר הופמן.

מוסדות זהר התורה באשדוד, עם הזמר אבי אילסון, ותזמורת מורחבת בניצוחו של דוד איכלביץ.

בבית הכנסת מניין אברכים קריית הרצוג בבני ברק, עם הקלידן יענקי אנגל והזמר יוסי פרנקל.

בית המדרש 'עטרת חכמים' חולון בראשות הגר"ח רבי, עם הזמר רולי דיקמן בליווי הקלידן שמואל
יפת.

ישיבת 'אור החיים' בירושלים בראשות הגאון רבי ראובן אלבז, אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים
לישיבה בליווי תזמורת.

ישיבת 'רשב"י' ברחוב השל"ה בבני-ברק, עם צאת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

ישיבת 'חזון עובדיה' ברוממה בירושלים, בהשתתפות הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף נשיא הישיבה, בליווי תזמורת.

ישיבת רש"י ברחוב צפניה בירושלים, בליווי תזמורתו של קובי מירסקי.

ישיבת 'אור ברוך' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת.

בית המדרש 'התאחדות האברכים' ברחוב אבן שפרוט 5 בני ברק, בליווי תזמורת.

ישיבת 'דעת חיים' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן ארי פרקש.

הרבי מפינסק קרלין. צילום: קובי הר צבי
הרבי מפינסק קרלין. צילום: קובי הר צבי

בחצרות האדמו"רים והחסידים:
בחצר הקודש אוז'רוב: בבית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה בבני-ברק, שמחת בית השואבה במוצאי יו"ט ראשון בשעה 9:30, בליל הושענא רבה אמירת תהלים בציבור בשעה 10:30, טיש 'נעילת החג' במוצאי שמחת תורה לאחר מנחה, ולאחר מכן הקפות שניות.

בחצר הקודש אונגוואר: ביום רביעי במרכז המוסדות בשכונת רמות בירושלים בראשות האדמו"ר. במוצאי שמחת תורה הקפות שניות.

בחצר הקודש אונגוואר מודיעין עילית: ביום רביעי אושפיזין דמשה בסוכת בית המדרש האדמו"ר יערוך את שולחנו.

בחצר הקודש אלכסנדר: באחד מן הימים יגיע האדמו"ר לבית המדרש של החסידות בברכפלד שם תתקיים שמחת בית השואבה את שמחת תורה יחגגו בחסידות בהיכל האודיטוריום העירוני ברחוב ירושלים בבני ברק.

בחצר הקודש אנטניא: ביום שלישי א' דחול המועד בבית המדרש 'תפילה למשה' דחסידי אנטניא
ברחוב הושע בבני-ברק.

בחצר הקודש אש קודש: בראשות המשפיע הגה"צ רבי אלימלך‏ בידרמן יתקיים שמחת בית השואבה במוצאי יו"ט ראשון בבית המדרש חסידים בעיר אלעד, ביום שלישי אושפיזין יעקב במתנ"ס בעיר מודיעין עילית ברח' יהודה הנשיא בעיר, וביום רביעי אושפיזין דמשה באודיטוריום ברחוב ברסלב 4 בגבעה A בביתר עילית.

בחצר הקודש אשלג: בליל החג הראשון אושפיזא דאברהם אבינו ימסור האדמו"ר שיעור זוהר ולאחמ"כ טיש בסוכה שבבית האדמו"ר, ביום חמישי ליל אושפיזין דאהרן ולרגל היארצייט של האדמו"ר מפוריסוב זצ"ל, ימסור האדמו"ר שיעור בזוהר בשעה 6:30 בערב בהיכל בית המדרש ברחוב שד"ל בבני ברק. ובשעה 9:30 יתקיים טיש ושמחת בית השואבה, במוצ"ש בליל הושענא רבא סעודת דוד מלכא משיחא בשעה 9,00 בערב קריאת משנה תורה. בשמחת תורה בשעה 8 בערב מעמד הקפות שניות בליווי תזמורת.

בחצר הקודש אשלג: במוצאי יו"ט הראשון יערוך האדמו"ר טיש לרגל אושפיזא דיצחק, בשעה 8:30 בערב, ובמוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות לאחר תפילת מעריב בבית המדרש אשלג ברחוב אבן עזרא 4 בב"ב.

בחצר הקודש באבוב:‏ האדמו"ר מבאבוב עורך בכל לילה טיש בשעה 9 בערב, ובמוצ"ש עורך האדמו"ר טיש לרגל הושענא רבה בשילוב מלווה מלכה כשעשרות אברכים מנגנים בכינורות, יתקיים בסוכה הגדולה בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש באבוב 45: האדמו"ר מבאבוב-45 יערוך בכל ערב בסוכה ברח ה-49 בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש באיאן: ביום חמישי ליל אושפיזין דאהרן תתקיים מעמד הכנסת ספר תורה שנכתב ע"י קהל חסידי באיאן בארה"ק, בשעה 4:30 בצהריים תתקיים תהלוכת ספר תורה מבית האדמו"ר ברחוב בר גיורא, לעבר הקלויז הגדול שם יתקיימו ריקודים של שמחה, לאחמ"כ תתקיים סעודת המצוה בשילוב שמחב"ה המרכזית בהשתתפות אלפי החסידים. במוצאי שמחת תורה מעמד הקפות השניות עם מקהלת באיאן.

בחצר הקודש בוטושאן: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שלישי בלילה לרגל אושפיזין דיעקב בסוכה שעל ידי בית המדרש בוטושאן ברחוב ישעיהו בבני ברק.

בחצר הקודש ביאלא: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום חמישי לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע בהיכל בית המדרש הגדול של החסידות ברחוב יעקובזון בירושלים, ולאחר מכן ריקודים לכבוד שמחת הבית השואבה. האדמו"ר יערוך את שולחנו במוצ"ש בליל הושענא רבא.

בחצר הקודש ביאלא בני-ברק: ביום חמישי ג' דחול המועד אור לי"ט תשרי, יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, תתקיים בהיכל בית המדרש ברחוב ירושלים שמחת בית השואבה בשעה 8:30, וב-10:30 טיש בסוכה בגג בית המדרש, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בשעה 8:00.

בחצר הקודש ביאלא פשיסחא: במוצאי יו"ט ראשון אושפיזין דיצחק תתקיים שמחת בית השואבה לכבוד האושפיזין של האדמו"ר בסוכת בית המדרש. ביום חמישי בלילה ליל ד' דחול המועד יום ההילולא של אבי השושלת לבית ביאלא פשיסחא, יערוך האדמו"ר טיש הילולא מרכזי בסוכת בית המדרש, ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה בליווי תזמורת.

בחצר הקודש ביאלא רמת אהרן: ביום חמישי ג' דחול המועד אור לי"ט תשרי יומא דהילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ראש שושלת ביאלא, יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה הגדולה שבחצר בית המדרש 'משכן יחיאל' דחסידי ביאלא בשכונת רמת אהרן, בשעה 8:30 בערב לאחר הטיש תתקיים שמחת בית השואבה וריקודים לכבוד החג, במוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 10:00.

בחצר הקודש ביאלא לענטשא: ביום חמישי טיש ושמחת בית השואבה לרגל יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, בסוכת בית המדרש ברחוב נהר הירדן 30 בשעה 8:30. ובליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו לרגל אושפיזין של בעל ה'להבת דוד' זצ"ל.

בחצר הקודש ביטשקוב: האדמו"ר יערוך הבדלה במוצאי יום טוב בשעה 21:30, לאחר מכן טיש אושפיזין ושמחת בית השואבה בליווי תזמורת, בליל הושענה רבה קריאת משנה תורה ולאחר מכן טיש, הקפות שניות בשעה 20:30 בליווי תזמורת.

בחצר הקודש בית יצחק ד'ספינקא: שמחת בית השאובה‏ כל ערב בשעה 8:45 בערב, ‏וביום רביעי ליל אושפיזין ד'משה‏ יתקיים המרכזי בבית המדרש בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין ניו יורק.

הרבי מבעלזא. צילום: אנשיל בעק
הרבי מבעלזא. צילום: אנשיל בעק

בחצר הקודש בעלזא: יערוך האדמו"ר מדי ערב את שולחנו בסוכה הגדולה בשעה 9:00 בערב. ביום רביעי אושפיזא דמשה יערוך האדמו"ר טיש הנערך כל שנה באושפזין דיוסף הנקרא 'פרנסה ברוייט' יחלק האדמו"ר לחם לאלפי החסידים - והוא סגולה לפרנסה, לאחמ"כ תתקיים לראשונה השנה שמחת בית השאובה המרכזית בליווי נגנים בהשתתפות קהל אלפי חסידי בעלזא בארץ ובעלי המנגנים ר' ירמיה דמן, ר' יוסף צבי ברייער ר' דודי קאליש, ור' משה יוסף דמן. השיא בחצר הקודש טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה, החותם את תקופת ירח האיתנים. במעמד נושא האדמו"ר את ה'שטייעדיגע תורה' המפורסם.

בחצר הקודש דאראג: האדמו"ר יערוך את שולחנו מידי ערב בסוכה הגדולה שליד בית המדרש ברחוב יצחק נפחא בבני-ברק, ולאחר מכן שמחת בית השואבה בבית המדרש, במוצאי שמחת תורה, לאחר טיש נעילת החג בשעה 10.30, יתקיים מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בליווי תזמורת.

בחצר הקודש דושינסקיא: שמחת בית השואבה כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים, ביום רביעי שמחת בית השואבה המרכזית ובה ייערך ריקודים בהיכל הבית מדרש הגדול. עם האורגניסט יואלי מרקוביץ ומקהלת חסידי דושינסקיא.

בחצר הקודש דז'יקוב ויז'ניץ: במוצאי יום טוב ראשון אושפיזין דיצחק שמחת בית השואבה בסוכה ולאחר מכן ריקודים בבית המדרש הגדול ברחובות.

בחצר הקודש דעעש ב"ב: האדמו"ר מדעעש יערוך את שולחנו במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק, בסוכת בית המדרש ברחוב רבי טרפון 3 בבני-ברק, ולאחר מכן שמחת בית השואבה.

בחצר הקודש הורנסטייפל: ביום חמישי ליל אושפיזין דאהרן שמחת בית השואבה בשעה 8:00 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב אחינועם בשכונת סנהדריה בירושלים, ובמוצאי שמחת תורה נעילת החג ולאחר מכן מעמד 'הקפת שניות'.

בחצר הקודש המתמידים: שמחת בית השואבה ‏המרכזית ביום רביעי בבית המדרש הגדול בגבעה B2 בביתר עילית. הקפות שניות בהיכל הישיבה 'תורת ה' - המתמידים ברחוב מנחת יצחק בירושלים במוצאי שמחת תורה בשעה-10 בלילה עם הזמר אהרל'ה סמט האורגניסט משה מנדלסון ושלמה מינצברג .

בחצר הקודש ויז'ניץ: כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בקריה בבני-ברק, בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, בניצוחו של הבעל המנגן מאיר אדלר עם מקהלת חסידי ויז'ניץ והבעל מנגן יענקי דאסקל.

בחצר הקודש ויז'ניץ: כל ערב בסוכה הגדולה ברחוב שלמה המלך בבני-ברק בשעה 8:00 בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, עם מקהלת חסידי ויז'ניץ ביום רביעי המעמד המרכזי אושפיזין דמשה עד השעות הקטנות של הלילה עם שמוליק לוטרמן ומקהלת ויז'ניץ.

בחצר הקודש ווערצקי: בבית המדרש ברחוב השלושה בבני-ברק. ליל הושענא רבה משנה תורה בשעה 8:30 לאחר מכן אמירת כל ספר תהילים, טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה בשילוב זריקת כ"ו תפוחים על ידי האדמו"ר כמנהג אבותיו. הקפות שניות בליווי תזמורות בשעה 9:00.

בחצר הקודש זוועהיל: שמחת בית השואבה ביום חמישי ליל אושפיזא דמשה רבינו בסוכה שבחצר בנין המוסדות ברחוב שמואל הנביא 26 בירושלים בליווי תזמורת עם הזמר מוטי גולדמן, ובמוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 9:00 בליווי תזמורת בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל.

בחצר הקודש זוועהיל: ביום רביעי ליל אושפיזין דמשה (אושפיזין של האדמו"ר) בסוכה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים הסמוכה לבית המדרש, שמחת בית השואבה בשעה 9:15.

בחצר הקודש זוטשקא: שמחת בית השאובה במוצאי יו"ט ראשון לכבוד אושפיזא דיצחק רבינו בשעה 8:30 בערב בסוכה שבסמוך לבית מדרש ברחוב באר מים חיים בב"ב.

בחצר הקודש זידיטשוב‏: שמחת בית השואבה ביום רביעי אושפיזין דמשה בשילוב טיש שיערוך האדמו"ר לרגל האירצייט של הגר"י שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם, בסוכת בית המדרש זידיטשוב ברחוב רבינא בב"ב.

בחצר הקודש זידיטשוב: במוצאי יו"ט ראשון יתקיים שמחבת בית השאובה ליל אושפיזא דיצחק בבית האדמו"ר ברחוב הרב שך 56 בב"ב.

בחצר הקודש חוג חתם סופר: שמחת בית השואבה המרכזית אצל האדמו"ר וגאב"ד 'חוג' הרה"צ רבי יוסף מאיר אלטמן יתקיים במוצאי החג הראשון ליל אושפיזין הגה"צ רבי יצחק שלמה אונגר זצ"ל גאב"ד ומייסד הקהילה בשעה 10 בערב , וכן ביום רביעי אושפיזין דמשה בשעה 9 בערב בסוכה בחצר ביהמ"ד ברחוב אדמו"רי אלכסנדר בב"ב.‏

בחצר הקודש טאהש: האדמו"ר יערוך מידי ערב טיש בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדול ברחבת הבית מדרש בקרית טאהש בקנדה.

בחצר הקודש טאלנא: טיש ושמחת בית השואבה בבית המדרש ברחוב פישל בירושלים לרגל הילולת האדמו"ר רבי דוד מטאלנא זי"ע.

בחצר הקודש טאלנא: בבית המדרש באשדוד ביום שלישי אושפיזא דיעקב טיש בסוכה לרגל הילולת האדמו"ר רבי דוד מטאלנא זי"ע ולאחר מכן שמחת בית השואבה בליווי מקהלת 'מזמור לדוד' טאלנא.

בחצר הקודש טעמשוואר: האדמו"ר יערוך טיש ביום חמישי אושפיזין דאהרן ובמוצ"ש ליל הושנעא רבה בשילוב סעודת דוד מלכתא משיחא בסוכת בית המדרש, במוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג בשילוב טיש יארצייט של האדמו"ר זצ"ל בשעה 6 בערב, לאחמ"כ מעמד הקפות שניות בבית המדרש 'ברכת אהרן' טעמשוואר ברחוב סוקולוב פינת רחוב הרב קוטלר בבני ברק.

בחצר הקודש טשארנוביל: כל ערב בחוה"מ תתקיים טיש, וביום חמישי אושפיזין דאהרן הכהן תתקיים שמחת בית השאובה בשעה 9 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב רבי ינאי 34 באשדוד.

בחצר הקודש טשרנוביל: האדמו"ר יערוך מידי ערב בשעה 8 את שולחנו לרגל האושפיזין בסוכת בית המדרש הגדול ברחוב חבקוק, והטיש המרכזי ייערך ביום חמישי ליל אושפיזין של אהרן הכהן.

בחצר הקודש טריסק: ביום שלישי טיש ושמחת בית השואבה לכבוד אושפיזין דמשה, הקפות שניות מוצאי שמח"ת בביהמ"ד ברחוב הרב סורוצקין בירושלים בשעה 8:30.

בחצר הקודש לוצק: שמחת בית השאובה המרכזית תתקיים ביום רביעי ליל אושפזיא דמשה בשעה 7:30 בערב, בליל שבת יערוך האדמו"ר טיש לרגל שבת חוה"מ בשעה 9:45 בערב ברחוב שמואל הנביא 85 בירושלים.

בחצר הקודש לעלוב: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום חמישי ג' דחול המועד ושמחת בית השואבה המרכזית בליווי תזמורת ואבוקות של אש כמסורת אביו האדמו"ר רבי שמעון נתן נטע מלעלוב זצ"ל, בבית המדרש של החסידות ברחוב מנחת יצחק בבית שמש, בליווי הקלידן מנדי גולדברג ומקהלת החסידות. קודם לכן כינוס לכלל ילדי החסידות בבית המדרש. כמו כן יתקיימו הקפות שניות במוצאי שמחת תורה.

בחצר הקודש לעלוב בראנוביץ: בסוכת בית המדרש ברחוב בן ציון גול בירושלים, בכל לילה תתקיים סעודה לכבוד האושפיזין, ביום חמישי סעודה מרכזית לרגל יום ההילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע. טיש מיוחד לפרידה מהסוכה בהושענא רבא אחר הצהריים, הקפות בליווי תזמורת במוצאי שמחת תורה בשעה 10:30.

בחצר הקודש לעלוב ירושלים: ביום חמישי אושפיזין דאהרן בערב יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה שעל יד בית המדרש בשכונת בית ישראל לרגל הילולת היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ולאחר מכן שמחת בית השואבה.

בחצר הקודש מאקאווא: שמחת בית השואבה ביום רביעי אושפיזין דמשה בבית המדרש מאקאווא בקרית אתא.

בחצר הקודש מהרי"ד מלעלוב: שמחת בית השואבה ביום חמישי אושפיזא דאהרן הכהן בשילוב היארצייט של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע. בשעה 7 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב בר אילן בירושלים.

בחצר הקודש מודז'יץ: טיש ליל הושענא רבא בשילוב שמחב"ה ומלוה מלכה במוצ"ש - עריכת השולחן בשעה 9:00 בסוכת ביהמ"ד ברחוב חבקוק בב"ב. הקפות שניות - במוצאי שמחת תורה בשעה 11:00 בביהמ"ד עד השעות הקטנות של הלילה בהשתתפות אלפים, בליווי תזמורתו של אורי בקנרוט ומקהלת חסידי מודז'יץ.

בחצר הקודש מונקאטש‏: שמחת בית השאובה כל ערב, והמרכזי בליל אושפיזין ד'משה בסוכה הגדולה שע"י בית המדרש ברח' ה47&14 בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש מכנובקא בעלזא: האדמו"ר יערוך בכל ערב טיש בסוכה בשטח הבניה של בית ספר סאטמאר ברח' השל"ה בב"ב. ביום רביעי יערוך האדמו"ר פרנסה טיש לרגל האושפיזין של יוסף.

בחצר הקודש נאראל: ברחוב רש"י 3 בב"ב, האדמו"ר יערוך בימים שלישי רביעי חמישי א' ב' וג' דחוה"מ את שמחת בית השואבה בסוכה שברחבת בית מדרש בשעה 7 בערב.

בחצר הקודש נדבורנה: ביו"ט ראשון של סוכות לאחר‏ תפילת המוסף קידושא רבא לרגל הילולת של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א הטמון בבישטנא. במוצאי יו"ט א' שמחת בית השואבה לכלל הבחורים בראשות האדמו"ר שישא מדברותיו בשעה 10 בערב. ביום שלישי אושפיזין דיעקב שמחת בית השואבה המרכזית לכלל חסידי נדבורנה בראשות האדמו"ר, בשעה 9 בערב בסוכה הגדולה בקרית נדבורנה בב"ב בבוקר תתקיים שמחת הברית לנכדים התאומים של האדמו"ר, בנים לחתנו הרב יעקב יוסף ניישלאס, בן הגה"צ רבי יהודה ניישלאס אב"ד סערדעהלי. הקפות שניות במוצאי שמחת תורה לאחר הטיש נעילת החג בשעה 11 בערב.

בחצר הקודש נדבורנה אלעד: ביום שלישי אושפיזין דיעקב בשעה 8 בערב תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בסוכה בחצר בית המדרש 'באר יעקב' ברחוב פנחס בן יאיר 27. במוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות בשעה 9 בערב.

בחצר הקודש נדבורנה באניא: ביום שלישי א' דחול המועד בבית המדרש בשכונת הבוכרים ברחוב דוד פישל בעיר.

בחצר הקודש נדבורנה ביתר: שמחת בית השואבה המרכזית ביום חמישי ליל אושפיזא דמשה רבינו בשעה 8:00 בערב במרכז החסידות ברחוב אש קודש 22 בגבעה A בעיר.‏ מוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות ב9 בערב.

בחצר הקודש נדבורנה ירושלים: האדמו"ר מנדבורנה ירושלים יערוך את שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק וביום חמישי אושפיזין דאהרן, בסוכה הסמוכה לבית המדרש ברחוב עזרא בירושלים עם הזמר איציק שפריי. במוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות ב11 בלילה.

בחצר הקודש נדבורנה צפת בראשות האדמו"ר, טיש ושמחת בית השואבה בהשתתפות רבני ועסקני העיר, במוצאי החג הראשון של סוכות.

בחצר הקודש ניקלשבורג‏: שמחת בית השואבה המרכזית ביום רביעי ב' דחוה"מ ליל אושפיזין דמשה, בסוכה ברחבת בית מדרש ברח' נחום בשכונת גאולה בירושלים.

בחצר הקודש נחלת יעקב: בראשות הרה"צ המשפיע רבי צבי מאיר זילברברג, ביום שלישי א' דחול המועד מעריב בזמן ר"ת, לאחר מכן עריכת השולחן ושמחת בית השואבה בבית המדרש 'נחלת יעקב' ברחוב חנה בירושלים, במוצאי שמחת תורה נעילת החג בשעה 8:00 ולאחר מכן הקפות שניות.

בחצר הקודש סאדיגורה: ביום חמישי ג' דחול המועד יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית המדרש ברחוב גוטמכר בשכונת שיכון ה' בבני ברק, בשילוב טיש יארצייט לזקנו האדמו"ר בעל ה'קדושת אהרן' מסאדיגורה זצ"ל, ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה. במוצאי שמחת תורה נעילת החג בשעה 6:00 בערב.

בחצר הקודש סאסוב: בקרית ישמח משה, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בבית המדרש הגדול בשעה 8:00.

הרבי מנדבורנה. צילום: שוקי לרר
הרבי מנדבורנה. צילום: שוקי לרר

בחצר הקודש סאטמר: האדמו"ר מהרי"י מסאטמר יערוך בכל ערב את שולחנו לכבוד האושפיזין של אותו ערב במעמד אלפי חסידים, המעמד המרכזי ביום רביעי אושפיזין דמשה - האושפיזין של אביו האדמו"ר בעל ה'ברך משה' זצ"ל, כאשר אלפים באים להשתתף בשמחת בית השואבה שתתקיים בסוכה הגדולה ברחבת הת"ת 'ויואל משה' סאטמאר בויליאמסבורג. במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג לאחמ"כ תתקיים מעמד הבאגלייטן למעונו של האדמו"ר, שם ישא האדמו"ר מדברותיו.

בחצר הקודש סאטמר: בסוכה הגדולה שע"י הבית המדרש בקרית יואל‏ מונרו, האדמו"ר מהר"א מסאטמר עורך כל ערב טיש, ביום חמישי אושפזין דאהרן הכהן אושפזין של האדמו"ר תתקיים שמחת בית השאובה המרכזית לאחמ"כ ריקודים בבית המדרש הגדול. במוצ"ש ישהה האדמו"ר בשכונת וויליאמסבורג שם יערוך האדמו"ר טיש לרגל הושענא רבה בשילוב סעודת מלוה מלכה בבית מדרש הגדול, שם ישהה האדמו"ר עד לאחר שמחת תורה, במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג לאחמ"כ מעמד הבאגלייטן המסורתי.

סאטמאר י-ם: כל ערב סעודת אושפיזין בסוכה הענקי ברחבת ביהמ"ד ויואל משה סאטמאר רח' אבן האזל, בראשות הרה"צ רבי חיים צבי טייטלבום רב חסידי סאטמאר י-ם ובן האדמו"ר מסאטמאר. בליל ד'משה שמחת בית השואבה המרכזית. סעודה לרגל אושפיזין ד'משה האדמו"ר בעל ה'ברך משה' זצ"ל, לאחמ"כ ריקודים עם תזמורת ומקהלת סאטמאר. כמו"כ במוצאי שמחת תורה נעילת החג בראשות הרה"צ רבי חיים צבי טייטלבום ברחבת הקריה ומייד לאחמ"כ הקפות שניות בליווי מוזיקה ומקהלת החסידות.

סאטמאר ב"ב: כל ערב שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה של הקהילה בשיכון סאטמאר בעיר.‏ ביום רביעי אושפוזין של משה יש בבית מדרש ריקודים עד שעות הקטנות של הלילה.

בחצר הקודש סטראפקוב: בליל יו"ט ראשון דסוכות ובמוצ"ש ליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית מדרשו "שערי ירושלים" ברחוב ניסנבוים. במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר הקפות שניות בשעה 8:00 בערב ובשעה 12 יתקיים טיש נעילת החג ומנהג הזריקת התפוחים בית מדרשו ברחוב מאה שערים.

בחצר הקודש סטריקוב: שמחת בית השואבה המרכזית לחבורת הבחורים ביום שלישי א' דחוהמ"ס בסוכה הגדולה בסמוך לבית המדרש ברחוב אלשיך בב"ב. ביום רביעי אושפיזא דמשה טיש ושמחת בית השואבה בסוכת בית המדרש, במוצאי שמחת תורה מעמד הקפת שניות.

בחצר הקודש סטריקוב: שמחת בית השואבה ועריכת הטיש ביום שלישי חוהמ"ס הראשון אושפיזיא דיעקב בשעה 8.30 בסוכת ביהמ"ד של האדמו"ר ברחוב צפניה 24 בירושלים. עריכת השולחן בליל הושענא רבה בשעה 11 במוצאי החג ייערכו הקפות שניות בליווי תזמורת.

בחצר הקודש סלאנים: בכל ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש בסוכת בית המדרש ברחוב דורש טוב בירושלים, ללא תזמורת, בהקפות שניות בליווי תזמורת.

בחצר הקודש סלונים: שמחת בית השואבה בימים שלישי וחמישי א' וג' דחול המועד בשעה 8:30 בערב, וביום ראשון הושענא רבה יערוך האדמו"ר טיש בשעה 10:30 בבוקר בבית המדרש הגדול ברחוב סלנט בירושלים. בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק ביום רביעי ב' דחול המועד.

בחצר הקודש סערט ויז'ניץ: ברמת ויז'ניץ בחיפה, תתקיים שמחת בית השואבה מדי ערב בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדולה ב'היכל הטישים' החדש. במקום מבצעת מקהלת סערט ויז'ניץ את הניגונים הייחודיים של החצר בניצוחו של ר' חיים בנט.

בחצר הקודש ספינקא: כמידי ערב בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק, ביום שלישי א' דחול המועד אושפזין דיעקב בשעה 8:30 שמחת בית השואבה המרכזית בריקוד הלפידים המסורתי עם תזמורתו של רפי שטיין והזמר שלמה גובי, בליל הושנעא רבה תתקיים טיש בשעה 9:30 בערב.

בחצר הקודש ספינקא בני ברק: תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש יארצייט הארבעים של האדמו"ר רבי נחמן כהנא מספינקא זצ"ל, בראשות בנו האדמו"ר, במוצאי יו"ט ראשון דסוכות בשעה 8:45 בערב, ביום רביעי בליל אושפיזא דמשה רבינו יערוך האדמו"ר טיש בסוכת בית המדרש 'אהל נחמן' ספינקא ברחוב יהושע 9 בבני ברק.

בחצר הקודש ספינקא גני-גד: במוצאי יו"ט ראשון טיש אושפיזין דיצחק, ביום חמישי ליל אושפיזא דאהרן הכהן בשעה 9:30 בערב, במוצ"ש ליל הושע"ר לאחר משנה תורה, בסוכה שעל ידי בית המדרש ברחוב גני גד 2 בבני ברק.

בחצר הקודש ספינקא מונסי: שמחת בית השואבה בשילוב סעודת הילולא הרה"ק רבי בעל ה'דברי ישכר' מספינקא זיע"א, תתקיים ביום חמישי אושפיזין דאהרן הכהן בסוכה בסמוך לבית המדרש בעיר מונסי בניו יורק.

בחצר הקודש סקווירא: בשיכון סקווירא בארה"ב, האדמו"ר מסקווירא יערוך טיש בימים רביעי וחמישי אושפיזין משה ואהרן הכהן בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש הגדול, לאחמ"כ ריקודים בבית מדרש. במוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג בהשתתפות אלפי החסידים.

‏בחצר הקודש סקולען: שמחת בית השאובה תערך ‏כל ערב בשעה 8:30‏ בערב בבית המדרש הגדול בשכונת בורו פארק בברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש ערלוי: האדמו"ר מערלוי יערוך טיש ביום רביעי אושפיזין דמשה לרגל האושפיזין של האדמו"ר בסוכה הגדולה, במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג בבית מדרש הגדול ברחוב יותם בשכונת קטמון בירושלים.‏

בחצר הקודש פאפא: במוצאי יו"ט הראשון יערוך האדמו"ר שמחת בית השאובה לכבוד אושפיזא דיעקב בסוכה הגדולה, ולאחריה יתקיים הריקודין בביהמ"ד הגדול בקרית פאפא בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין ניו יורק. בשבת חול המועד אושפיזא דיוסף יחלק האדמו"ר מפאפא לחם המסוגל לפרנסה בסעודת רעווא דרעווין בסוכה הגדולה‏.

בחצר הקודש פיטסבורג: עריכת הטיש בליל יו"ט ראשון של החג לרגל יומא דהילולא של הרה"ק רבי מרדכי מנדבורנא זיע"א בשעה 22:00, שמחת בית השואבה המרכזית ביום רביעי בשילוב סיום מסכת שנלמדה על ידי החסידים כתקנת האדמו"ר עריכת הטיש בשעה:20:30. עריכת טיש לכבוד האושפיזין בכל לילות חוה"מ בשעה 21:30.

בחצר הקודש פינסק קרלין: בכל ערב תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש בשעה 8:30, בסוכה ברחבת הת"ת בשכונת בית ישראל בירושלים, ביום חמישי אושפיזין דאהרן - שמחת בית השואבה המרכזית.

בחצר הקודש פרמישלאן: בקריית הרצוג בבני ברק, ביו"ט הראשון של סוכות לאחר תפילת שחרית יתקיים קידושא רבא לרגל ההילולא של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א, במוצ"ש ליל הושע"ר יערוך האדמו"ר טיש בשעה 10 בלילה לרגל אישופיזא דוד המלך בשילוב מלוה מלכה לאחר משנה תורה. מעמד הקפות שניות מרכזי בשעה 9 בערב עד לשעות הקטנות של הלילה, כשעשרות ספרי תורה מוצאים מארון הקודש ומונחים על הבימה כמסורת של שנים.

הרבי מצאנז. צילום: משה גולדשטיין
הרבי מצאנז. צילום: משה גולדשטיין

בחצר הקודש צאנז: האדמו"ר עורך את שולחנו כל ערב בשעה 8:00 לכבוד האושפיזין של אותו יום בסוכה הגדולה הסמוכה לביהמ"ד הגדול. הטיש בלווי תזמורת של החסידות. במוצאי שמחת תורה מתקיים טיש נעילת החג הנקרא 'טיש התפוחים', בו זורק האדמו"ר תפוחים לעבר החסידים, הרואים בכך ישועות. בסיומו מתחיל מעמד ההקפות השניות הנמשך עד הבוקר. בבית המדרש צאנז ברחוב יהודה הלוי בב"ב, תיערך שמחת בית השאובה המרכזית במוצאי יו"ט ראשון בשעה 9 בערב.

בחצר הקודש צאנז קלויזנבורג – ארה"ב: טיש בכל לילה בשעה 10:00 בסוכה הגדולה של בית המדרש הגדול במרכז החסידות בבורו פארק‏ שבברוקלין ניו יורק.

בחצר הקודש קאליב: האדמו"ר מקאליב יערוך טיש בשילוב שמחת בית השואבה ביום שלישי אושפיזין דיעקב בשעה 8 בערב בבית המדרש קאליב ברחוב חנה בירושלים. בשילוב מעמד פתיחת והכרזת ארגון 'תהלים עולמי' בארה"ק של הנגיד הרבני מאיר חיים גרינבוים, במעמד יופיעו ילד הפלא ארי רייך בניצוחו של משה כהן.

בחצר הקודש קאמרנא: בבית המדרש 'עטרת שלום' בשכונת ארזי הבירה בירושלים ביום רביעי אושפיזין דמשה עריכת הטיש בסוכה הגדולה ושמחת בית השואבה, קריאת משנה תורה ועריכת השולחן בליל הושענא רבא בשעה 8:30, נעילת החג והקפות שניות בליווי תזמורת במוצאי שמחת תורה בהיכל בית המדרש.

בחצר הקודש קוז'מיר: האדמו"ר יערוך את שולחנו בשעה 8:30 יום רביעי לכבוד אושפיזין דמשה בסוכה שעל ידי בית מדרשו ברחוב רש"י בבני-ברק, ובמוצאי שמחת תורה יערך מעמד ההקפות שניות בשעה 9:30 בערב בליווי תזמורת כאשר במרכזה ההקפה השישית שהוקדשה על ידי האדמו"ר בעל ה'אמרי אש' ממודז'יץ זצ"ל לקדושי השואה.

בחצר הקודש קוז'ניץ: יתקיים טיש לרגל האושפיזין של האדמו"ר ביום רביעי ג' דחול המועד בשעה 19:00 בערב בהשתתפות רבים מתושבי תל אביב והסביבה, בסוכה שע"י בית המדרש קוז'ניץ ברחוב שרת פינת ויצמן, בכל הימים סעודת אושפיזין בשעה 11:00 בבוקר בסוכת בית המדרש.

בחצר הקודש קוידינוב: שמחות בית השואבה ביום שלישי אושפיזא דיעקב בסוכה ברחבת הישיבה רחוב מהרש"ל 22 בשעה 9:15. הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בהיכל הישיבה בשעה 9:30 בערב.
בחצר הקודש קוסוב ויז'ניץ: בבית המדרש ברחוב בעלזא ברמת בית שמש, תתקיים שמחת בית השאובה במוצ"ש בשילוב טיש לרגל הושענא רבא בשעה 10 בערב.

בחצר הקודש קופיטשניץ: בבית המדרש 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים, יתקיים הטיש ביום שלישי ליל ד' דחול המועד ולכבוד הילולת ה'אור יהושע' ממעז'יבוז זי"ע בשילוב שמחת בית השואבה. מעמד הקפות שניות אחרי מעריב.

בחצר הקודש קרלין סטולין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בכל ערב בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים.

בחצר הקודש קרעטשניף: בבית המדרש בקריה ברחובות, האדמו"ר יערוך כל ערב בשעה 9:00 בסוכה הגדולה את שולחנו, ובמוצאי שמחת תורה מעמד הקפות שניות עם מקהלת האחים הומינר בניצוח בעל המנגן משה דוב הומינר.

בחצר קרעטשניף ירושלים: בכל ערב שמחת השואבה בסוכה שבסמוך לבית מדרש, ביום רביעי אושפיזין דמשה יתקיים שמחת בית השאובה המרכזית בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה לבית המדרש בסעודת המצווה יחלק האדמו"ר "פרנסה ברויט" כסגולה לפרנסה, בשמחה יופיע האורגניסט יואלי הרשקוביץ והזמר אלי ווייס. ‏הקפות ליל שמחת תורה בחצות הלילה בשעה 12:30‏. מעמד הקפות שניות בשעה 10 בערב בבית המדרש ברחוב אבינועם ילין בירושלים.

בחצר הקודש קרעטשניף סיגעט: האדמו"ר מקרעטשניף סיגעט יערוך מידי ערב את שולחנו בסוכה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף ברחוב רפפורט בי-ם. ביום רביעי ליל ג' חוה"מ אושפיזין דמשה יתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדולה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף בראשות האדמו"ר כנהוג בקרעטשניף האדמו"ר יחלק לחם כסגולה לפרנסה. נעילת החג אחרי מנחה בשמחת תורה בשעה 6:30 והקפות שניות בשעה 10:30.

בחצר הקודש ראחוב: יום-טוב סוכות: אחרי התפילה יתקיים 'קידושא רבא' לכבוד יומא דהילולא של זקינו של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זצ"ל. ביום רביעי - אושפיזין דמשה: בשעה 9:00 יתקיים הטיש המרכזי לרגל יומא דהילולא של חותנו של האדמו"ר - הרה"צ רבי ישעיה שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם וחבר בד"צ מחזיקי הדת בעלזא, במוצ"ש ליל הושענא רבא - קריאת "משנה תורה" על ידי האדמו"ר בשעה 9:30, לאחר מכן יתקיים "טיש". הקפות שניות: בביהמ"ד ראחוב ברחוב ברקאי 20 רמת גן בשעה 8:30 בשילוב "פרקי שירה וחזנות" בליוי תזמורות עם החזנים אהרן אהרוני ומאיר בלוך.

בחצר הקודש רחמסטריווקא‏: כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש ברח' גבעת משה 10 בשכונת גוש 80 בירושלים.

בחצר הקודש שאץ: שמחת בית השאובה ביום שלישי אושפיזא דיעקב, בשעה 9 בערב בבית המדרש שאץ ברחוב אדמו"רי שאץ בב"ב.

בחצר הקודש שאץ ויז'ניץ: בחיפה, שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון ליל אושפיזא דיצחק, וביום רביעי ליל אושפיזא דמשה רבינו בסוכה בסמוך לבית המדרש ברחוב הרצל בעיר.

בחצר הקודש שבט הלוי: הגרח"מ וואזנר גאב"ד זכרון מאיר יערוך טיש ביום רביעי אושפזין של משה בסוכה בסמוך לבית המדרש חכמי לובלין ברחוב דסלר בב"ב.

בחצר הקודש שומרי אמונים אשדוד: ביום רביעי אושפיזין דמשה – יום האושפיזין של האדמו"ר - בסוכת בית המדרש ברחוב בעל הנס ברובע ז' באשדוד, באושפיזין דוד טיש מלווה מלכה, נעילת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

בחצר הקודש שומרי אמונים בני ברק: ביום חמישי ג' דחוה"מ יתקיים הטיש המרכזי לכבוד האושפיזין דאהרן כהנא קדישא בסוכה שע"י ביהמ"ד ומיד לאחמ"כ יהיה שמחת חג בתופים ומחולות בביהמ"ד הגדול ברחוב שפת אמת 3 בב"ב.

בחצר הקודש שומרי אמונים ירושלים: מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים.

בחצר שומרי אמונים קרית גת: טיש שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון בסוכת האדמו"ר ברחוב בית יוסף בקרית גת.

בחצר הקודש תולדות אברהם יצחק: בשכונת מאה שערים בירושלים, כל ערב שמחת בית השואבה עם תזמורת ומקהלה מורחבת, בשעה 9:30 בערב ובמוצאי החג המשך טיש נעילת החג בכלי שיר וזמר מזמן ר"ת עד כשעתיים לאחמ"כ. הטישים בסוכה הגדולה שהוקמה ברחבה של החסידות בצומת הרחובות סלנט – חנן.

בחצר הקודש תולדות אהרן: בשכונת מאה שערים כמסורת רב השנים גם השנה תתקיים חגיגת שמחת בית השואבה הגדולה עם תזמורות מורחבת ומקהלת החסידות 'האחים סטאריק', בכל לילה בשעה 9:00 ובמוצאי יו"ט הראשון בשעה 9:45 בערב. המעמד המרכזי בליל האחרון של חוה"מ, יום חמישי אושפיזין דאהרן הכהן בהשתתפות אלפים בראשות האדמו"ר מתולדות אהרן בשירת "המלוכה והממשלה" כשלצד האדמו"ר יושבים הגאב"ד והראב"ד רבנים ואישי ציבור. כמו"כ בליל אושפיזין דיוסף בליל שבת חוה"מ עורך האדמו"ר טיש מיוחד שבה הוא מחלק פרנסה ברויט לחם כסגולה לפרנסה.‬‏ מעמד ההקפות שניות במוצאי שמחת תורה בחצות הלילה.

בחצר הקודש תולדות משה: שמחת בית השואבה המרכזית בראשות הגה"צ רבי אברהם חיים אלימלך גראס אב"ד תולדות משה, תתקיים ביום רביעי אושפיזין דמשה בשעה 9 בערב בסוכה ברחוב שמואל הנביא בירושלים.
בחצר הקודש תולדות צבי דספינקא: ביום ה' ליל אושפיזא דאהרן כהנא קדישא בסוכה שע"י בית המדרש הגדול בשכונת וויליאמסבורג‏ בברוקלין ניו יורק.

תודות:
תודת "בחדרי חרדים" נתונה לאמרגן יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל & בינדר, ולמערכת 'קו הסקופים' ו'אידישע נייעס' על סיועם בהבאת הנתונים מהיכלי התורה והישיבות וחצרות האדמו"רים.




הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. תנועות המקדש מכריזות הפעם יותר מתמיד, בחוהמ"ס כולנו עלים לרגל להר הבית,  (ל”ת)

    וכאשר יענו אותו כן ירבה יפרוץ

  2. הקפות שניות ישיבת הר המור ירושלים  (ל”ת)


  3. באמשינוב בכט,' תשרי  (ל”ת)


    • חחחחחחחחחחחחח ז' בחשוון מוריד הגשם (ל”ת)


  4. שמחת בית השואבה  

    אור החיים

    • האור החיים. מכבים את האור ועושים חיים, חחחחחחחחחחחח (ל”ת)


  5. קהילת קודש מושב יסודות  

    יוסי

  6. מישהו יודע מתי השמחת בית השואבה של הרב שכטר?  (ל”ת)

    אויערבך

  7. שכחתם!!!!  

    מענדל

  8. ביום חמישי שמחת בית השואבה בישיבת מרכז הרב בשעה 20  (ל”ת)

    שלום

  9. הקפות שניות בבית הרב קוק בשעה 22  (ל”ת)

    יחיאל

  10. יום שני, מוצאי יום טוב ראשון של סוכות:  


  11. מישהו יודע באיזה יום בישיבת נתיבות יעקב של הרב סטפנסקי ומי מנגן?  (ל”ת)


  12. מה לגבי מישקולץ  (ל”ת)

    מיכל

  13. מישהו יודע מה עם פחד יצחק?  (ל”ת)

    ששון

  14. היכל יצחק הקפות שניות מטורף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (ל”ת)


  15. מישהו יודע מתי שמחת בית השואבה בדרך חכמה - סילבר?  

    ירושלמי

  16. מרכז הרב ביום חמישי  (ל”ת)

    יאיר

  17. הקפות שניות בישועות יעקב בזמן רבינו תם אם שמש לחופה הרב צבי ליטמנוביץ שליט"א  (ל”ת)

    נ נח נחמ נחמן מאומן

  18. ישיבת שטרנבוך  

    ישיבת שטרנבוך

  19. שמחת בית השואבה נוספת  

    יהודה

  20. אם אפשר לכתוב אצל איזה חצר חסידות בירושלים לא צריך כרטיסים  


  21. פחד יצחק  


    • ביום חמישי (ל”ת)

      ששון

  22. הקפות שניות  

    אנונימי

  23. סוכת העיריה ירושלים  

    ירושלמית

  24. חבל על המאמץ אם אין חלוקה לערים לפי א"ב, למה נראה לכם שאני אשב לקרוא את כל זה?  


  25. מאד מוזר!!!  

    ברסלב'ר

  26. ישיבת קניין דעת  


  27. הקפות שניות בבית שמעיה  


;