1. עמוד הבית
 2. נשים
 3. משפחה
 4. משפחה

הזדמנות אחרונה: לימודי אנגלית במחיר מסובסד

יוזמה חדשה ללימודי אנגלית לילדים חרדים, בתשלום מוזל, החלה לצבור תאוצה בחודשים האחרונים. הלימודים, שקיבלו את ברכתם של הרבנים, מסובסדים ומתקיימים לאחר שעות הלימוד בחיידר • ההרשמה נסגרת בעוד 24 שעות • כל הפרטים
ידיעה אינפורמטיבית, ל' תשרי תשע"ז 01/11/2016 17:29

מנדי הכטמן, פלאש 90 אילוסטרציה (מנדי הכטמן, פלאש 90)הזדמנות אחרונה: ההרשמה ליוזמה החדשה ללימודי אנגלית לילדים חרדים עומדת להסתיים. ההרשמה תיסגר ביום חמישי הקרוב.

יוזמה חדשה ללימודי אנגלית לילדים (כיתות ב'-ז') מהציבור החרדי החלה לצבור תאוצה בחודשים האחרונים. היוזמה, שהוקמה לפני כשנה בעקבות צורך של הורים חרדים אשר רוצים ללמד את ילדיהם אנגלית לאחר שעות החיידר, החלה לאחר שקבוצה של הורים החלה לפעול בעניין והקימה מיזם לפתרון הנושא לטובת ההורים והילדים, בתשלום מוזל.

ההורים קיבלו את ברכתם של הרבנים ויצאו לדרך עם שיטת לימוד "אינגליש קלאב" שהותאמה במיוחד לציבור החרדי. שיטת הלימוד מקצועית ונלמדת באנגליה ומחולקת לחמש רמות שונות, כאשר רוב התלמידים מתחילים ללמוד מהרמה הבסיסית ומתקדמים בכל 14 שיעורים לרמה מתקדמת יותר.

בסיום לימוד חמש הרמות מגיעים הילדים לרמת אנגלית גבוהה ומקצועית השווה לרמה של ילד בכיתה ח'. הלימוד מקנה הכרות מקצועית עם השפה האנגלית, אוצר מילים נרחב לשימוש התלמידים בשיחה עם אנשים, כתיבה וקריאה.

כמו כן, כל תלמיד מקבל ספר עם סיפורים באנגלית, אותיות abc, תרגול ושיעורי בית. תלמידים מרמה שנייה מקבלים קו טלפוני ייעודי לתרגל דיבור באנגלית עם מערכת חדשנית שמזהה את קולו של התלמיד וכן בוחנת אותו על הנלמד.

המיזם, הפועל בירושלים, בני ברק ובכל הריכוזים החרדים, גייס עד כה למעלה מ-50 מורים ומורות מהציבור החרדי, בעלי ניסיון בהוראת אנגלית לילדים. בנוסף, כל המורים עוברים יום הכשרה ללמידת שיטת הלימוד ולבדיקת התאמה.

עלות השיעור מסובסדת בחלקה הגדול, כאשר ההורים נדרשים לשלם 18 שקל בלבד לשיעור(!). לשם השוואה, מחירי המורים הפרטיים באנגלית הם למעלה מ-100 שקל לשיעור.

מדובר בקבוצות לימוד קטנות, עד עשרה ילדים, כך שכל תלמיד ותלמיד מקבל יחס אישי ופרטני מהמורה שיכול לעקוב אחר התקדמותו באופן שוטף.

מאות ההורים שילדיהם כבר סיימו את הרמה הראשונה בקיץ מספרים על התקדמות משמעותית של הילדים באנגלית וכן מציינים את איכות המורים והמורות, שדואגים לכל תלמיד ותלמיד.

כאמור, ההרשמה למחזור השלישי תיסגר ביום חמישי הקרוב וישנה הזדמנות אחרונה להרשם לתכנית.

לפרטים והרשמה ניתן ליצור קשר בקישור או בטלפון: 050-9992150
מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יוזמה מבורכת מאוד!  (ל”ת)

  לאה

 2. הילד שלי למד בקבוצה הזאת בקיץ ומאוד נהנה.  (ל”ת)

  שרה

 3. סוף סוף גם באישור הרבנים .  (ל”ת)

  המשתדל

;