1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. חינוך

רבבת תלמידות מילאה את הארנה בי-ם • גלריה

כעשרת אלפים תלמידות של רשת החינוך 'בני יוסף' של ש"ס מילאו היום לאת אצטדיון הארנה בירושלים בכנס זיכרון מיוחד שנערך במלאת שלש שנים להסתלקותו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל • הגר"ד יוסף: "לא צריכים טובות של אף אחד" • יעקב כהן תיעד
משה ויסברג • צילום: יעקב כהן, ב' חשון תשע"ז 03/11/2016 18:56

יעקב כהן יעקב כהןכעשרת אלפים תלמידות של רשת החינוך 'בני יוסף' של ש"ס מילאו היום לאת אצטדיון הארנה בירושלים בכנס זיכרון מיוחד שנערך במלאת שלש שנים להסתלקותו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל.

את המשא המרכזי נשא הגאון רבי דוד יוסף, חבר מועצת חכמי התורה ונשיא הרשת, שאמר: "אושר ממלא את ליבנו לראות את האולם הזה מלא בתלמידות. ברוך ה' יש לנו את שלנו. אנחנו לא צריכים טובות של אף אחד".

"בשביל ילדינו אנחנו רוצים את הטוב ביותר ולכן אנחנו שולחים אותם לרשת. בואו הצטרפו למהפכת החינוך של ש"ס. אל תקשיבו למלעיזים. הבנות שלי לומדות ברשת שלנו ויש לי נכד שלומד ברשת. כמה אני שמח על כך".

במעמד הוקרנו דבריהם של הגאון חכם שלום כהן, נשיא מועצת חכמי התורה, והראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף. כמו כן נשאו דברים יו"ר ש"ס השר אריה דרעי ומנכ"ל הרשת חיים ביטון.

בתום הדברים, החלה התכנית האמנותית ובה מצגת מיוחדת על דמותו של הרב עובדיה זצ"ל וגם הושמע הימנון החדש של תלמידות הרשת.הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. וילמדו שהאשה היא בעיקר מכונת כסף וילודה ??  (ל”ת)

    המרחם על כל בריותיו.

  2. איזה מרגש לראות את יפה בקהל  


  3. נו ועכשיו  

    אא